Gremo v hribe
Začetek septembra planiram 2 – 3 dnevni spust po Kolpi! S kanujem seveda, če bodo razmere primerne za to.
Radenci, Kot, Damelj; Vinica, Adlešiči ……………………………… Metlika.
Jaz bom družbo v čolnu imel, tako, da se lahko pridružijo tisti, ki imajo čoln, vesla, spalko…………..!
kako naj preberem vse te vaše komentarje saj je vmes toliko reči, ki ne spadajo pod ‘gremo v hribe’, da je čista izguba časa branje vsega.Na forum se prijavim samo kadar mi ostaja čas, tako kot letos. Če bi bilo vse v normali bi se ta čas potepala po 5-6.000 nad morjem, ne pa brala forume. Na hribi.net se nekaj jajcajo, tukaj pa tud ni nič drugač.žal
aj, Paco mogoče te bo pa Kolpa malo streznila…., če ni dežja kanu rineš, če pa greš dan ali dva po dežju pa te lahko doleti apokapisa v obliki ogromnega vala. je pa pokrajina prečudovita
krivokljunka z veseljem ti bom predstavila skupino mladcev, ko se vrnejo iz J. Amerike v sredi jeseni.
Kolpa me vedno znova “opijani”, pa ne z vinom, ampak z lepoto, saj je reka moje mladosti.
KAr nekaj vem o njej, tako, da brez skrbi![/quote]
tudi jaz se vsako poletje vračam tja…s kanujem sem jo pa preveslala samo od Fare do Dola,
mogoče kdaj tudi dlje. Vsekakor: prijeten spust[/quote]
Od Radencev, kjer gre Kolpa v sotesko, po do Kota, kjer je soteske konec je pametno iti kak teden po dežju in tako, da je vsaj dva dni napoved brez padavin! Sicer sta dva, morda tije izhodi, ampak je treba vedeti kje!
Fara -Dol je bolj jezero kot reka.
Če imaš “taksista” predlagam start v Kočevski reki – Borovec – Zgornji Čačič – spust do Osilnice in potem po dolini do Dola, ali pa končate kar v Fari. Nora tura z ne preveč “plezanja” v hrib!
Jaz bom varuška, v soboto in nedeljo! Kar pa tudi ni slabo!
Forum je zaprt za komentiranje.