Fotografski prikaz pojma “urejena ženska”
a sem kej kiksnil???
pa ne mi rečt, da z dopičjakom od miniča in kilo farbe na trepalnicah dosežeš, da ga fašeš ☺[/quote]
ne nosm dopicnjakov ker to ni IN. to spada pod sladke male 🙂 moj stil je velik bl prefinjen k to kar si navedu. ce smo ze pri tem potem raje hotke z visjim pasom ali elegantno heigh waist krilo :)[/quote]
Hudo prefinjeno in sexy 🙂
Zelo zanimiva tema…
S slikami so se dobro odrezali, tudi meni je všeč izbor.. sploh tista bela poslovna kombinacija… res je klasična, ampak kljub temu zažge, medtem ko me ideje o barvitosti za službo nekako ne pritegnejo.
Tudi ideje od It niso slabe.
Kaj se pa po vaše (Exotic, Goldfish) nosi za v službo, da ne izpadeš kot v 90h??
Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))[/quote]
ekzekli.
Smesn je pa to da gre mim ena bejbika tkole.oblecena in vsi buljo ke v rit in kera macka…. res visek mode..mogoce 15let nazaj 😀 zalostno je pa to da se slinjo po takih ker vejo da pri tistih v npr.poslovni obleki v belem niti blizu neb prsli. Je pa res da steje tut karakter predvsem…ampak pustmo zdej to 🙂
Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))[/quote]
ekzekli.
Smesn je pa to da gre mim ena bejbika tkole.oblecena in vsi buljo ke v rit in kera macka…. res visek mode..mogoce 15let nazaj 😀 zalostno je pa to da se slinjo po takih ker vejo da pri tistih v npr.poslovni obleki v belem niti blizu neb prsli. Je pa res da steje tut karakter predvsem…ampak pustmo zdej to :)[/quote]
Bi me prosim razsvetlila zakaj domnevaš da ne bi prišel blizu eni v poslovnem gvantu?
Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))[/quote]Pa ne hlače Antilopa…. lepo te prosim, za tisto delovno mesto je predpisano krilo… 😉 :))))[/quote]In visoke pete 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))[/quote]
1996-letnici, ki je lahko kvečjemu kakšna asistentnka preko študenta, si lahko privošči kaj bolj drznega – šefu bi zagotovo ugajalo to, kar vidi.. 😀
[img]http://media.entertainment.sky.com/image/unscaled/2009/2/25/Kelly-Brook-0209-9.jpg[/img]
ekzekli.
Smesn je pa to da gre mim ena bejbika tkole.oblecena in vsi buljo ke v rit in kera macka…. res visek mode..mogoce 15let nazaj 😀 zalostno je pa to da se slinjo po takih ker vejo da pri tistih v npr.poslovni obleki v belem niti blizu neb prsli. Je pa res da steje tut karakter predvsem…ampak pustmo zdej to :)[/quote]
Bi me prosim razsvetlila zakaj domnevaš da ne bi prišel blizu eni v poslovnem gvantu?[/quote]
nisem govorila o tebi 🙂
drugac je pa moda taka da se nosi tisto kar se je vcasih…oz.se skombinira se kej zravn da ne toucejo tok vn 90ta 🙂 (kar se poslovnih oblek tice)
npr:
Naj rit
[img]http://cdn.blisstree.com/files/2011/12/blisstree-pippabutt.jpg[/img]
[img]http://static.entertainmentwise.com/gallery/6228406_171012-top-bum-national-ass-day-3.jpg[/img]
kardashianke ♥
http://cdn2.kimkcdn.celebuzz.com/files/2010/06/Kim-Kardashian-Fashion-Trends-Floral-Skirts-2.jpg
http://www.fashionisma.com/image/kim-kardashian-fashion-style-201350bfd155425f6.jpg
http://falonfabrini.com/files/2012/03/Fashion-Stylist.png.jpeg
http://styledcreative.com/styledblog/wp-content/uploads/2011/06/getMedia-1.php_.jpeg
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lizf3s5smt1qgv0c8o1_500.jpg za vs fante itak to predatavlja en zakl pa cunjo :d lustna bejbika, kompozicija slike, buke, barve… me like.
http://cdn.stylefrizz.com/img/jessica-alba-elle-us-march09-subscribers-cover.jpg
http://i278.photobucket.com/albums/kk113/redalfa/sun0102/CherylCole2-ElleUK-February-2011.jpg
http://opwomensoutdoor.org/wp-content/uploads/2012/09/business-women-winter-fashion.jpg
http://www.baltimoreclub.net/wp-content/uploads/2012/09/Elegant-Businesswoman-Fashion-Style.jpg
netki ♥ http://25.media.tumblr.com/tumblr_md4x8rjBIt1qmm16yo1_500.jpg
tole sm zdj nalepla cist random outfite 🙂
pa neki za moske ucke:
http://trendland.com/wp-content/uploads/2009/03/nicola-formichetti-stylist.jpg
http://www.crazeclothing.ca/images/Punk-Rivets-Bra-Top-Club-Dress-White-LC2680-1.jpg tole je pa za fante visek mode 😀
http://www.dhresource.com/albu_377448025_00-1.0×0/fashion-women-s-dress-fashion-sexy-rivet.jpg ritka ^^
pa se neki v belem 😀
dost googlanja.
LOL ne morem verjet da bi kera ženska rekla da ma kardashian dobro rit…. baba bo na stara LETA ultra celulitasto povešena….
Se pa strinjam za Katico z srednjega mesta…
ona pa ma res dobro rit!
Zdej pa rečte, če ni to simpatično dekle:
http://www.flixya.com/files-photo/z/e/n/zenone-1966135.jpg
in tole lepa obleka (mogoče bi samo drugo barvo izbrala):
http://www.sanjska-obleka.si/images/moje_slike/maturantske-obleke.jpg
ali pa ta:
in tole vsaj zelo lep prizor:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxsw7lJkQH1rn8a5fo1_500.jpg
Zdej pa rečte, če ni to simpatično dekle:
http://www.flixya.com/files-photo/z/e/n/zenone-1966135.jpg
in tole lepa obleka (mogoče bi samo drugo barvo izbrala):
http://www.sanjska-obleka.si/images/moje_slike/maturantske-obleke.jpg
ali pa ta:
in tole vsaj zelo lep prizor:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxsw7lJkQH1rn8a5fo1_500.jpg%5B/quote%5D
Sori samo nobena ženska na teh slikah ni dobra, obleke so ok… zadnji prizor pa je ok nisem glih taki ekstra romantiK 😛
In tole nekaj za moške:
http://data.whicdn.com/images/56083897/398799_506079162762621_2136437318_n_large.jpg
In še ena romantična slika:
http://www.prlekija-on.net/uploaded/na-gugalnici_24438915281.jpg
Kako za boga so pa to frizuro naredili:
http://data.whicdn.com/images/43882276/tumblr_mdsz7lIIXi1rdzh3ho1_500_large.jpg
In še nekaj pravljičnega:
Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))[/quote]
1996-letnici, ki je lahko kvečjemu kakšna asistentnka preko študenta, si lahko privošči kaj bolj drznega – šefu bi zagotovo ugajalo to, kar vidi.. 😀
[img]http://media.entertainment.sky.com/image/unscaled/2009/2/25/Kelly-Brook-0209-9.jpg[/img][/quote]
1996-letnici?
Na sliki imaš pa Kelly Brook, letnik 1979. 🙂
No, toliko, da vidimo še kako obleka zgleda od spredaj. 🙂
[img]http://media.entertainment.sky.com/image/unscaled/2009/2/25/Kelly-Brook-0209-8.jpg[/img]
Forum je zaprt za komentiranje.