Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Fotografski prikaz pojma “urejena ženska”

Fotografski prikaz pojma “urejena ženska”

Ok, me veseli. 🙂


a sem kej kiksnil???
pa ne mi rečt, da z dopičjakom od miniča in kilo farbe na trepalnicah dosežeš, da ga fašeš ☺[/quote]

ne nosm dopicnjakov ker to ni IN. to spada pod sladke male 🙂 moj stil je velik bl prefinjen k to kar si navedu. ce smo ze pri tem potem raje hotke z visjim pasom ali elegantno heigh waist krilo :)[/quote]

Hudo prefinjeno in sexy 🙂

Zelo zanimiva tema…

S slikami so se dobro odrezali, tudi meni je všeč izbor.. sploh tista bela poslovna kombinacija… res je klasična, ampak kljub temu zažge, medtem ko me ideje o barvitosti za službo nekako ne pritegnejo.
Tudi ideje od It niso slabe.

Kaj se pa po vaše (Exotic, Goldfish) nosi za v službo, da ne izpadeš kot v 90h??

Oblečeš bele, bolj prosojne hlače, spodaj pa tangice, ki se z odtisom vidijo skozi napete hlače….

Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))

Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))[/quote]

ekzekli.

Smesn je pa to da gre mim ena bejbika tkole.oblecena in vsi buljo ke v rit in kera macka…. res visek mode..mogoce 15let nazaj 😀 zalostno je pa to da se slinjo po takih ker vejo da pri tistih v npr.poslovni obleki v belem niti blizu neb prsli. Je pa res da steje tut karakter predvsem…ampak pustmo zdej to 🙂

Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))[/quote]

ekzekli.

Smesn je pa to da gre mim ena bejbika tkole.oblecena in vsi buljo ke v rit in kera macka…. res visek mode..mogoce 15let nazaj 😀 zalostno je pa to da se slinjo po takih ker vejo da pri tistih v npr.poslovni obleki v belem niti blizu neb prsli. Je pa res da steje tut karakter predvsem…ampak pustmo zdej to :)[/quote]
Bi me prosim razsvetlila zakaj domnevaš da ne bi prišel blizu eni v poslovnem gvantu?

Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))[/quote]Pa ne hlače Antilopa…. lepo te prosim, za tisto delovno mesto je predpisano krilo… 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))[/quote]Pa ne hlače Antilopa…. lepo te prosim, za tisto delovno mesto je predpisano krilo… 😉 :))))[/quote]In visoke pete 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))[/quote]

1996-letnici, ki je lahko kvečjemu kakšna asistentnka preko študenta, si lahko privošči kaj bolj drznega – šefu bi zagotovo ugajalo to, kar vidi.. 😀

[img]http://media.entertainment.sky.com/image/unscaled/2009/2/25/Kelly-Brook-0209-9.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če se ženska izbrano obleče opaziš žensko, če se samo lepo obleče opaziš obleko…… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

ekzekli.

Smesn je pa to da gre mim ena bejbika tkole.oblecena in vsi buljo ke v rit in kera macka…. res visek mode..mogoce 15let nazaj 😀 zalostno je pa to da se slinjo po takih ker vejo da pri tistih v npr.poslovni obleki v belem niti blizu neb prsli. Je pa res da steje tut karakter predvsem…ampak pustmo zdej to :)[/quote]
Bi me prosim razsvetlila zakaj domnevaš da ne bi prišel blizu eni v poslovnem gvantu?[/quote]

nisem govorila o tebi 🙂

drugac je pa moda taka da se nosi tisto kar se je vcasih…oz.se skombinira se kej zravn da ne toucejo tok vn 90ta 🙂 (kar se poslovnih oblek tice)

Pa ne hlače Antilopa…. lepo te prosim, za tisto delovno mesto je predpisano krilo… 😉 :))))[/quote]In visoke pete 🙂 :)[/quote]Kako pa ti to veš?….. 😉 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

npr:
Naj rit

[img]http://cdn.blisstree.com/files/2011/12/blisstree-pippabutt.jpg[/img]

[img]http://static.entertainmentwise.com/gallery/6228406_171012-top-bum-national-ass-day-3.jpg[/img]

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

kardashian ♥

kardashianke ♥

http://3.bp.blogspot.com/-AMaFh1oOCnU/UNdrg0NW5AI/AAAAAAAAA_I/mb-MPGEhtfQ/s640/1273239249_kim-kardashian-290.jpg

http://cdn2.kimkcdn.celebuzz.com/files/2010/06/Kim-Kardashian-Fashion-Trends-Floral-Skirts-2.jpg

http://www.fashionisma.com/image/kim-kardashian-fashion-style-201350bfd155425f6.jpg

http://3.bp.blogspot.com/-eIEeVSP94eU/UL5IkIA_ZdI/AAAAAAAADuY/sTLNPkd35Cs/s400/FASHION+STYLING+WORKSHOP+WITH+ERIC+POLIQUIT+Editing+Challenge+Set+Batch+1.jpg

http://falonfabrini.com/files/2012/03/Fashion-Stylist.png.jpeg

http://styledcreative.com/styledblog/wp-content/uploads/2011/06/getMedia-1.php_.jpeg

http://1.bp.blogspot.com/-6V8WWxABRis/UA2Z4j95DHI/AAAAAAAAY3g/8H5x_OKOL6g/s640/Lykke-Li-Svensk-Elle-Fashion-Squad-1.jpeg

http://www.imnotobsessed.com/wp-content/uploads/FFN_AlbaJessica_Meeting_stoianovFF_042612_9022628.jpg

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lizf3s5smt1qgv0c8o1_500.jpg za vs fante itak to predatavlja en zakl pa cunjo :d lustna bejbika, kompozicija slike, buke, barve… me like.

http://cdn.stylefrizz.com/img/jessica-alba-elle-us-march09-subscribers-cover.jpg

http://i278.photobucket.com/albums/kk113/redalfa/sun0102/CherylCole2-ElleUK-February-2011.jpg

http://opwomensoutdoor.org/wp-content/uploads/2012/09/business-women-winter-fashion.jpg

http://www.baltimoreclub.net/wp-content/uploads/2012/09/Elegant-Businesswoman-Fashion-Style.jpg

netki ♥ http://25.media.tumblr.com/tumblr_md4x8rjBIt1qmm16yo1_500.jpg

http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFkN0Q2hTdmE5M1JHUndaT1ZPUlNxVlEAAAACaWQKAWUAAAAEc2l6ZQ.jpg

tole sm zdj nalepla cist random outfite 🙂

pa neki za moske ucke:
http://trendland.com/wp-content/uploads/2009/03/nicola-formichetti-stylist.jpg

http://www.crazeclothing.ca/images/Punk-Rivets-Bra-Top-Club-Dress-White-LC2680-1.jpg tole je pa za fante visek mode 😀

http://www.dhresource.com/albu_377448025_00-1.0×0/fashion-women-s-dress-fashion-sexy-rivet.jpg ritka ^^

pa se neki v belem 😀

http://www.rubyj.co/wp-content/uploads/2013/05/Kaviar-Gauche-Autumn-Winter-2012-Runway-Show-Mercedes-Benz-Berlin-Fashion-Week_0451.jpg

dost googlanja.

popravljam linke

Men je vsec, ce je zenska v mini kikli in supergah- sj zdj prodajajo ze lepe superge, ne sam za tect…kot poslovna zenska mi je pa lepo, ce je v kostimu.

LOL ne morem verjet da bi kera ženska rekla da ma kardashian dobro rit…. baba bo na stara LETA ultra celulitasto povešena….

Se pa strinjam za Katico z srednjega mesta…

ona pa ma res dobro rit!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Zdej pa rečte, če ni to simpatično dekle:

http://www.flixya.com/files-photo/z/e/n/zenone-1966135.jpg

in tole lepa obleka (mogoče bi samo drugo barvo izbrala):

http://www.sanjska-obleka.si/images/moje_slike/maturantske-obleke.jpg

ali pa ta:

http://s0.mojalbum.com/17381940_17532819_19466912/maturatske-obleke-obleke-za-valeto/maturantske-obleke_z.jpg

in tole vsaj zelo lep prizor:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxsw7lJkQH1rn8a5fo1_500.jpg

Zdej pa rečte, če ni to simpatično dekle:

http://www.flixya.com/files-photo/z/e/n/zenone-1966135.jpg

in tole lepa obleka (mogoče bi samo drugo barvo izbrala):

http://www.sanjska-obleka.si/images/moje_slike/maturantske-obleke.jpg

ali pa ta:

http://s0.mojalbum.com/17381940_17532819_19466912/maturatske-obleke-obleke-za-valeto/maturantske-obleke_z.jpg

in tole vsaj zelo lep prizor:

http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxsw7lJkQH1rn8a5fo1_500.jpg%5B/quote%5D

Sori samo nobena ženska na teh slikah ni dobra, obleke so ok… zadnji prizor pa je ok nisem glih taki ekstra romantiK 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

In tole nekaj za moške:

http://data.whicdn.com/images/56083897/398799_506079162762621_2136437318_n_large.jpg

In še ena romantična slika:

http://www.prlekija-on.net/uploaded/na-gugalnici_24438915281.jpg

Kako za boga so pa to frizuro naredili:

http://data.whicdn.com/images/43882276/tumblr_mdsz7lIIXi1rdzh3ho1_500_large.jpg

In še nekaj pravljičnega:

http://www.mavrica.net/uploaded/slike/dekle_cvetje.jpg

[/quote]

To dekle ti ni simpatično?

Ali si slep? 🙂

babe brez mejapa in fotošopa ste … grde. Rešuje vas edino, da vas desci hočemo oploditi ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ja to je tudi za službo – ampak za tisti najstarejši poklic. :)))[/quote]

1996-letnici, ki je lahko kvečjemu kakšna asistentnka preko študenta, si lahko privošči kaj bolj drznega – šefu bi zagotovo ugajalo to, kar vidi.. 😀

[img]http://media.entertainment.sky.com/image/unscaled/2009/2/25/Kelly-Brook-0209-9.jpg[/img][/quote]

1996-letnici?

Na sliki imaš pa Kelly Brook, letnik 1979. 🙂

No, toliko, da vidimo še kako obleka zgleda od spredaj. 🙂
[img]http://media.entertainment.sky.com/image/unscaled/2009/2/25/Kelly-Brook-0209-8.jpg[/img]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close