Fotografski prikaz pojma “urejena ženska”
Ej, a veš, da jaz pogosto kršim pravila in oblečem tudi kaj zelenega, rdečega, malo rumenega, vijoličnega….:))! Seveda ne te vse barve skupaj, ampak usklajeno.[/quote]
Saj včasih je prav, če je človek ves v temno barvo načičkan da da nekaj “življenja” nase npr z rumeno barvo, tako da to barvno eksperimentiranje ni izključno v tvoji domeni, več nas je takih 🙂
Mene toliko ravno neposrečena oblačila in ličila ne motijo, bolj me razjezi pomanjkanje smisla za higieno (pri drugih).
žal so vsi rentgenski posnetki ženskega “podstrešja” -neglede na urejenost – enaki.
Se pa po npr. objavah na netu razbere “urejenost” … tudi žensk.
pri anti_lopi ugotavljam dezinficirano čiste “predale” … večinoma prazne.
kar lahko pomeni potencial, da jih s čim napolni … lahko pa averzijo na polnjenje “predalčkov”.
Urejena ženska je za moje pojme ženska, ki:
-redno uporablja britvico
-ima čiste in urejene lase
-urejene nohte
-negovano kožo po vsem telesu
-ne pozabi da so podplati tudi pomembni
-ve da makup ni nujen za vsako priložnost
-ne gre v trgovino (čez cesto) v natikačih in viklarjih v laseh
-se zna oblečt priložnosti primerno
-v torbici nosi samo 20 stvari
Garderoba ni znak urejenosti. Je samo znak ali pokazatelj okusa ženske ali nas moških.
Ene ženske se super udobno počutijo v kostimčkih in petkah .. poslovno in tudi za družabne namene. Vendar se znajo stisnt tudi v pajkice ko gredo na rekreacijo
Druge so rojene v jeansu.. takem in drugačnem
Važno je da ženska ve kaj ji paše in v čem se dobro počuti in da se zna oblečt priložnosti primerno..
Zanimivo kakšne okuse imajo naši moški; mi je kar žal da moski111 ni podal fotografskega prikaza, da bi videla, če ustrezam njegovim kriterijem :)))
antilopa, naslednjjič pa odpri temo Fotografski prikaz pojma “urejeni moški”; me prav zanima kakšne okuse imamo tukaj na forumu. Samo predlagam, odločaš pa itak ti… da ne bo slučajno hude krvi 🙂
p.s.
Matkič je pa čedalje bolj zanimiv 🙂
Matkič je pravi modni guru. :))
Kar ti odpri tisto temo o moških, ti dajem pisno soglasje. :)[/quote]
Res ja, si nisem mislila…. tista “njegova” v belem mi je sploh všeč 🙂
Hvala za soglasje :)[/quote]
Meni je pa samo tista, vse ostalo mi bolj deluje kot moda za starejše:)). Tudi v poslovnem svetu si lahko oblečen modno, okusno, barvno…ni treba, da si še v 90-ih:).
Res ja, si nisem mislila…. tista “njegova” v belem mi je sploh všeč 🙂
Hvala za soglasje :)[/quote]
Meni je pa samo tista, vse ostalo mi bolj deluje kot moda za starejše:)). Tudi v poslovnem svetu si lahko oblečen modno, okusno, barvno…ni treba, da si še v 90-ih:).[/quote]
Saj zato imajo nekateri moški rahlo “zategnjen” odnos do poslovnih žensk. Ker mislijo, da so take kot obleke iz 90-ih let. :)) Ne vedo, da znajo tudi te ženske biti “vesele in barvite”.
Evo, pa imamo zaključek.
Goldfish, če ti to res ni všeč kar je prilimal Matkić, potem si ziher nonstop v narodni noši :-)[/quote]
ocitno sem tudi jaz v narodni nosi cel cas hahaha
ob takem izboru cunj sem rajsi cel lajf v pizami! pa hodm z njo naokol :)[/quote]
Tvoj problem kar nase navlečeš, izhajam iz tega, da mi Matkićevi predlogi niso napačni in mi ni mar če sem edina tega mnenja 🙂
Goldfish, če ti to res ni všeč kar je prilimal Matkić, potem si ziher nonstop v narodni noši :-)[/quote]
ocitno sem tudi jaz v narodni nosi cel cas hahaha
ob takem izboru cunj sem rajsi cel lajf v pizami! pa hodm z njo naokol :)[/quote]
Točno tako. Njegov izbor je pust in dolgočasen. Narodne noše so naša dediščina in se jih nosi primerno priložnostim. Ne vem kako jo lahko enačiš s slabim okusom:).
Matkić je gor limal poslovne obleke. Če dela v kšni pisarni, na banki, zavarovalnici ipd., potem logično, da ji ne bodo dovolili imet oblečen minič, petke, majico, ki preveč odkriva, tudi barve odpadejo zraven. Siva, črna, bela, tu se pa že konča.
ocitno sem tudi jaz v narodni nosi cel cas hahaha
ob takem izboru cunj sem rajsi cel lajf v pizami! pa hodm z njo naokol :)[/quote]
Tvoj problem kar nase navlečeš, izhajam iz tega, da mi Matkićevi predlogi niso napačni in mi ni mar če sem edina tega mnenja :)[/quote]
Dejstvo je, da ima Matkic boljši okus kot marsikatera ženska, vsaj po mojem mnenju. Samo naj še kakšno barvo in vzorec doda pa bo sploh kul.
ocitno sem tudi jaz v narodni nosi cel cas hahaha
ob takem izboru cunj sem rajsi cel lajf v pizami! pa hodm z njo naokol :)[/quote]
Točno tako. Njegov izbor je pust in dolgočasen. Narodne noše so naša dediščina in se jih nosi primerno priložnostim. Ne vem kako jo lahko enačiš s slabim okusom:).[/quote]
To o enačenju slabega okusa ti trdiš, kljub temu predvidevam, da si oblečena v narodno nošo 🙂 naj ti tekne :))
Forum je zaprt za komentiranje.