Dolgotrajno samski
Kako pa veš, da je šibkejši, če se ne spraviš na njega ? :)[/quote]
kako da ne, saj ne upa niti povedat kje je doma in kak zgleda…
bi blo kmalu evidentno da je al ”pussy” al pa šibkejši :D[/quote]
Mogoče ne pove v tvoje dobro. 😉
Madona Matjažko, a veš, da si včeraj bil pravi odvisnik? 😉
Malo se s teboj že strinjam v tem, ampak moraš pa tudi vedet, da dandanes želijo ljudje zaslužiti na vseh področjih. To delajo tako, da ljudi prepričajo, da potrebujejo nekaj, kar sploh niso vedeli, da potrebujejo. Če je treba, naredijo “znanstveno” raziskavo in ljudem povejo, da so bolani/odvisni in jih potem zdravijo. Fajn biznis. Je pa res, da eni pretiravajo v določenih odvisnostih.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Forum je zaprt za komentiranje.