Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Dolgotrajno samski

Dolgotrajno samski


tega ji tudi v Den Haagu nebi prisodili namesto smrtne kazni za zločine proti človeštvu ☺[/quote]

Hahaha…dobra, pravzaprav obe :))


tega ji tudi v Den Haagu nebi prisodili namesto smrtne kazni za zločine proti človeštvu ☺[/quote]

Sadni in Matkič, zato tako vsiljujeta rešitev pod št. 2, da bi onadva kdaj prišla na račun. Samo ženske veliko raje izberemo 4 kot pa, da bi padle tako nizko. DoSadni, ne bo šlo.

No torej nam povej na katerih delih si grda

imaš preveč kil? si okrogla kot sod???

saj pravim če imaš izmaličeno telo zaradi nesreče ali bolezni ti je to vse oproščeno kar pišemo…

Če pa nisi pa si zabušantka in si zato ”grda”

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ronka , stokrat si že povedala, česa ne maraš, vsi že na pamet vedo. Nehaj s eusajat na ljudi, ki s ejim sploh ljubi odgovarjati na tvoje zblojene teme, ampak raje naredi nekaj na sebi.[/quote]

Kaj je pa s tabo narobe?
Še en DoSadni, ki ga je ena zavrnila?

Matkič, zakaj te pa to briga? Moja stvar zakaj sem jaz grda. Misliš, da sem neumna, da ti bom razlagala?
Glej, lahko se na glavo postaviš, moja izbira je 4 in ne 2. Štekaš?

Spet stara zgodba.

1. Ronka jamra.
2. Ljudje ji svetujejo.
3. Ronka začne žalit tiste, ki ji svetujejo in vse obrne, kot da ona nima nobenega problema.

Nehajte se ukvarjati s to žensko, ljudje, ker ne sprejme nobenega nasveta, kasneje pa samo zasmehuje svetovalce.


tega ji tudi v Den Haagu nebi prisodili namesto smrtne kazni za zločine proti človeštvu ☺[/quote]

Sadni in Matkič, zato tako vsiljujeta rešitev pod št. 2, da bi onadva kdaj prišla na račun. Samo ženske veliko raje izberemo 4 kot pa, da bi padle tako nizko. DoSadni, ne bo šlo.[/quote]
Moj drug kriterij, poleg tega, da izgledaš dobro ( ti praviš da si grda ) je tudi ta, da si zabavna ( nekaj kar ti niti približno nisi ). Torej ti odpadeš iz kategorije in lahko samo sanjaš o takšnem tipku, kot sem jst. Žal..

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

zato ker jamraš in pišeš na javni forum kako te tisti nočejo ki jih ti hočeš in te hočejo ti ki so enako grdi kot ti in jih ti nočeš

Saj če si res tak grda je itak bolše da ne produciraš grdih žensk dalje ker pol mormo to mi moški gledat.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Hvala bogu… zdaj pa upoštevaj to svojo odločitev

Hvala bogu… zdaj pa upoštevaj to svojo odločitev[/quote]

High Five 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

DoSadni, ha, ha, pa menda res ne misliš, da obstaja ženska, ki bi sanjala o tipu kot si ti?

http://med.over.net/forum5/read.php?151,8866212

Brezveznik, tudi tebe katera zavrnila? Nesojen ronkin ljubimec?


tega ji tudi v Den Haagu nebi prisodili namesto smrtne kazni za zločine proti človeštvu ☺[/quote]

Sadni in Matkič, zato tako vsiljujeta rešitev pod št. 2, da bi onadva kdaj prišla na račun. Samo ženske veliko raje izberemo 4 kot pa, da bi padle tako nizko. DoSadni, ne bo šlo.[/quote]
pst: DoSadni se tipka s poudarjenim in podčrtanim Do — moj™ ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Pišem zato, da pohvalim tekst avotirce wtf2. Mislim, da je pravilno napisala oz. napisal, če je mogoče to moški.
Mislim, da je njegova/njena tema pametna.
http://med.over.net/forum5/read.php?151,8866212

Ronka/metka, nehaj težit, ker se samo smešiš. Na vsake kvatre prideš sem težit, da si grda in da nočeš tipa, ki hodi v gostilno. To že vsi na pamet vemo. Povej nekaj novega.

Brezveznik, a si ti tisti, ki ga je ronka skenslala :)? Zdaj jo pa blatiš vsepovsod? Nekaj sem slišala na temo, da je ronka zavrnila enega monovca, zato ji pa ta teži na vse mogoče načine. Ti je kaj znano?

Stvar je v tem, da so eni ljudje večini privlačni, eni pa redkokomu. Eni z lahkoto najdejo partnerje, drugi pa težko.
Če so lepi ljudje, če imamo izbor misic, so žal tudi grdi. večina je pa povprečje.
Nasprotje misic, so pač grde ženske. MOški pa ne maramo grdih žensk.


Kako pa ti sploh poznaš to “ronko”, če nisi redna obiskovalka tega foruma ? Mater, še jaz ne vem za kiro ženske se gre… Ziher si bila tu gor že pred desetimi leti, zdaj se pa vlečeš vn, obupanka…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ne pred 10imi, že pred 15ih letimi sem bila tu gor. Redno sem tu gor leta in leta. Včasih sem bila 3, zdaj sem 4.
Samo včasih sem bila na Mladih, zdaj sem pa že kakih 8 let tule. Ali pa še kaj več.

Pišem zato, da pohvalim tekst avotirce wtf2. Mislim, da je pravilno napisala oz. napisal, če je mogoče to moški.
Mislim, da je njegova/njena tema pametna.
http://med.over.net/forum5/read.php?151,8866212%5B/quote%5D

To je šele luzerski prispevek.
Kot podobni “kako v 10 korakih do denarja…” ..
Če kupiš knjigo boš izvedel vse… ampak ljudem ne potegne, da avtor samo bluzi.. ker takšnih instant navodil kako obogateti ni, oz če bi bili, jih ne bi delil z ostalimi. Ampak je pametno napisal knjigo in jo prodaja luzerjem in tako pride do denarja…
Skratka, sprenevedanje in laganje samemu sebi.. v tem primeru da se je treba sprijaznit s svojo fizično podobo in ostati sam.. je ….ne najdem nobene primerne besede, ki bi tole opisala in ki bi še bila sprejemljiva za javno objavo.
Namesto da bi ljudi vzpodbujali k uspehom, da si zastavijo cilje, da ne obupajo.. torej pozitivno.. jih depresirajo s takšnimi članki..

Kakšne neumnosti. Samskih je precej več hudih in seksapilnih žensk kot takih ki so neprivlačne


Potem me pa sploh ne čudi zakaj si nisi zmožna poiskat tipa. Razumem te, sorry 🙁

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Večina ljudi, ki so neprivlačni, si zniža kriterije, samo, da je z nekom, četudi, ga ne ljubijo.
Ali ni bolje, da si priznajo, da so neprivlačni in se odločijo, da bodo samski?
Meni osebno ni težko priznati sama sebi, da sem neprivlačna babura in da bom zato ostala samska? Ne iščem nasvetov kako postati privlačna, raje sem taka kot sem: lena, grda, zafrustrirana babura.

Ok tebi pač ni pomoči ker že tvoj attitude je nespremenljiv sploh se nisi pripravljena pogovarjat in kot taka potem brezveze pišeš na forumu ker ne uspeš nič zasmilila se pa neboš nobenemu žal tako to je.

lep pozdrav!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Jaz sem neprivlačna in zato samska. Ne delam si utvar, da je z moškimi nekaj narobe, moških je veliko takih čisto ok, samo jaz sem neprivlačna.

Hude, seksapilne ženske si z lahkoto najdejo moškega.
Neprivlačne pač ne najdemo. Tako pač je. Niso pa problem moški. Je dosti, ogoromno, pravih dedcev.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close