dogajanja na nezvestobi, sex v mestu …
Med partnersko ljubeznijo in ljubeznijo do otroka je ena bistvena razlika, ta druga mora biti, in praviloma je, brezpogojna, prva pa to ne sme biti in tudi praviloma ni (saj veš, pranje in kuhanj in popredmetenje… tu se pa konča hehe).
Čeprav… menda starši, ki imajo več otrok, nimajo vseh enako radi… ne vem, meni se že zdi tako. Spomnim se, kako je moja babica večkrat rekla, da ji je moja mama očitala, da njej daje po dolžnosti, stricu (njenemu bratu) pa iz ljubezni. In pojma nimam, mogoče je imela prav, čeprav je bil to moji babici težek očitek, verjetno pač drugače ni znala… Mogoče je zato imela nas vnuke(po moji mami) raje… vsaj mene ccccc Sem edina vnukinja svoje babice (pa smo 4), ki zna kvačkat in štrikat… No, a sem zadosti tradicionalna :))))??[/quote]
Da opozorim predvsem na tale del: “pri ljubezni do otrok pa je naj ne bi bilo“
Tudi meni so take stvari malo nepredstavljive. Ampak to še ne pomeni, da ne more obstajati nekaj, kar se nam zdi, da ne obstaja.
Forum je zaprt za komentiranje.