Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Debate o nezvestobi

Debate o nezvestobi


Vem, odkar je z mano. 😉 Kako pa ti veš, da si boš celo življenje želel večih? To boš vedel šele, ko boš umrl, nič prej. Pa še takrat ne boš siguren, če je to bilo morda samo zato, ker nisi spoznal prave. 😉 🙂

nauči se prvo pomen besed preden se spet vtakneš v debato!

copatar je samo tisti ki daje prednost željam druge osebe 🙂 izvzeta je mati 😉

če gledaš le na sebe ne morš bit copatar si lahko kvečjemu EGOIST …[/quote]
Ja, saj sem napisal, da je to razmišljanje, ki si ga opisal, razmišljanje copatarja. Česa ne razumeš? Tisti, ki mu je mar za svoje želje in želje partnerke, je pravi moški. Tisti, ki mu je mar samo zase, pa je tipični egoist in kot tak ni zažljen za resno zvezo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Potem za pravo ljubezen niso potrebne nikakršne obljube. Te so potrebne kvečjemu, da nekaj “na silo” držijo skupaj.[/quote]
Škodit pa tudi ne morejo, če je interes pravi. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Potem za pravo ljubezen niso potrebne nikakršne obljube. Te so potrebne kvečjemu, da nekaj “na silo” držijo skupaj.[/quote]
Škodit pa tudi ne morejo, če je interes pravi. ;)[/quote]

V primeru, ko počneš nekaj samo zato, ker si nekoč to obljubil … lahko je to celo slabše od prelomljenih obljub.


Škodit pa tudi ne morejo, če je interes pravi. ;)[/quote]

V primeru, ko počneš nekaj samo zato, ker si nekoč to obljubil … lahko je to celo slabše od prelomljenih obljub.[/quote]

Boom, ali lahko daš za to kak primer? Hvala.

In potem lepega dne tak na videz urejen družinski oče, s potlačenimi frustracijami in zdravo mero agresije, ubije ženo in sebe. In vsi se sprašujejo le kako je to mogoče..

Agresivneži ste vsi iste sorte, taki prikriti še hujši od odkritih.

V primeru, ko počneš nekaj samo zato, ker si nekoč to obljubil … lahko je to celo slabše od prelomljenih obljub.[/quote]

Boom, ali lahko daš za to kak primer? Hvala.[/quote]

Jaz razumem, kaj želi povedati. Imava enako mnenje o tem.


Škodit pa tudi ne morejo, če je interes pravi. ;)[/quote]

V primeru, ko počneš nekaj samo zato, ker si nekoč to obljubil … lahko je to celo slabše od prelomljenih obljub.[/quote]
Dokler slediš svojim željam, ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In potem lepega dne tak na videz urejen družinski oče, s potlačenimi frustracijami in zdravo mero agresije, ubije ženo in sebe. In vsi se sprašujejo le kako je to mogoče..

Agresivneži ste vsi iste sorte, taki prikriti še hujši od odkritih.[/quote]
Če je človek umirjen, še ne pomeni, da živi s potlačenimi frustracijami. Ne metat vseh v isti koš, ker saj veš, potem smo vsi isti, s tabo vred. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

V primeru, ko počneš nekaj samo zato, ker si nekoč to obljubil … lahko je to celo slabše od prelomljenih obljub.[/quote]

Boom, ali lahko daš za to kak primer? Hvala.[/quote]

Že samo na teh forumih jih imaš kolikor jih hočeš. Beri Nezvestobo, Partnesko posredovalnico in še marskaterega drugega.

V primeru, ko počneš nekaj samo zato, ker si nekoč to obljubil … lahko je to celo slabše od prelomljenih obljub.[/quote]
Dokler slediš svojim željam, ne.[/quote]

Potem to ni početje samo zaradi obljube, a ne?

V primeru, ko počneš nekaj samo zato, ker si nekoč to obljubil … lahko je to celo slabše od prelomljenih obljub.[/quote]
Dokler slediš svojim željam, ne.[/quote]

Sledeti svojim željam vsekakor ni enako kot vztrajati le zato, ker si to obljubil.


Dokler slediš svojim željam, ne.[/quote]

Sledeti svojim željam vsekakor ni enako kot vztrajati le zato, ker si to obljubil.[/quote]
To je res. Ampak izhajam iz tega, kjer je Boom napisal, da za pravo ljubezen niso potrebne nobene obljube. Jaz pa pravim, če je ljubezen prava, tudi le te ne škodujejo. Škoduje lahko le obljuba, ki ni mišljena resno, ampak je tam samo z razlogom, da drugega pretentamo.
Se pa strinjam, da je tako obljubo potem veliko težje izpolniti ali pa jo sploh ni mogoče oziroma je ne želimo, ker to nikoli ni bil naš namen.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sledeti svojim željam vsekakor ni enako kot vztrajati le zato, ker si to obljubil.[/quote]
To je res. Ampak izhajam iz tega, kjer je Boom napisal, da za pravo ljubezen niso potrebne nobene obljube. Jaz pa pravim, če je ljubezen prava, tudi le te ne škodujejo. Škoduje lahko le obljuba, ki ni mišljena resno, ampak je tam samo z razlogom, da drugega pretentamo.
Se pa strinjam, da je tako obljubo potem veliko težje izpolniti ali pa jo sploh ni mogoče oziroma je ne želimo, ker to nikoli ni bil naš namen.[/quote]

Se strinjam s tem zadnjim zapisom.

In zakaj vztrajati pri nečem, za kar se je treba tako zelo truditi vsak dan? Zakaj naj bi bila ljubezen tako težaško delo, če pa je po drugi strani nekaj, česar se ne da izsiliti, ne kupiti, in navsezadnje tudi zatajiti ne?

Ljubezen ni težaško delo. Težaško je, če ljubezni ni.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tole sem imela v mislih:

Goldfish
Seveda lahko obljubiš, se zavežeš ljubezni. To je trdo delo, zato tisti, ki v to ne verjamejo, niso pripravljeni vlagati svoj delež in to neprestano, dan za dnem, noč za nočjo:). Ljubezen ni enako zaljubljenost. Na slednje res ne moreš vplivati z možgani. Pri ljubezni gre za sklop obojega, srca in razuma. Ampak to zahteva napor, ljudje niso pripravljeni skoraj vse narediti za drugega, se boriti, zalivati cvet. Lažje je skakati sem ter tja in polizati med. Zato pa je prava ljubezen tako dragocena.

Aha. Trdo delo je za tiste, ki mislijo, da ljubezen pade z neba oziroma za tiste, ki mislijo, da je ljubezen enaka zaljubljenosti, kjer je vse simpl. Vsaj jaz sem jo tako razumel. To pomeni, da partnerja drug drugega po začetni zaljubljenosti začneta doživljati povsem drugače, kot v sami zaljubljenosti. Veliko jih to obdobje enači z “neljubeznijo” ali pa se preprosto ne morejo več prenašati med seboj. Tem se zdi ljubezen naporna.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Več dajem na dejanja kot na besede in če sem pošten niti ne želim, da se mi kdo za karkoli zavezuje na področju čustev. Ta lahko minejo. Vzrok za to pa ni nujno, samo na strani tistega, ki jih je izgubil in to niti najmanj ne pomeni, da do tistega trenutka niso bila pristna.[/quote]

Ja, moški ste takšni. Ne dajete kaj dosti na besede, ker se vam to zdi nepomembno. Ženske hrepenimo tudi po tovrstni bližini, ko se ti moški približa z nežnim prišepetavanjem:).
Včasih gre za željo ali celo potrebo, ko nekomu daš svojo obljubo. Gre za poudarjanje “pripadnosti”, ki ni mišljena slabšalno ali v smislu lastninjenja drugega. V ljubezni se razdajaš maksimalno, ker si odprt in dopuščaš, da te drugi tudi rani v vsej tej odprtosti. Ampak zakaj ne bi tvegal? Lahko dobiš več kot zgubiš:).

Živiš danes za jutri. In danes delaš v najboljši veri, da bo jutri tako kot si misliš danes:).[/quote]

Ko tole berem, si mislim… v teoriji je GF podkovana. To je to, kar je napisala. Vsaka čast…
ampak … 🙂

Nč bat. Če greš pregloboko, moraš le lestev ali vrv imeti s seboj, da lahko nazaj priplezaš …Če ostaneš zunaj, na površini, potem nikoli ne izveš, kaj neki je tam doli …[/quote]

Nisi razumel:)). Mene ni strah moje globine, samo drugim ne pustim, da se spustijo k meni na kavo tako globoko:)).[/quote]

ampak…
potem pride tole nekaj minut za onim..
mi postane marsikaj jasno… ampak se še vedno porajajo vprašanja…
in potem…
pride tole
Ne, ni čisto tako. Samo izbiram, kdo bo sedel v moji družbi:))). Kolk sm samozadostna, a ne:))).

VSE JASNO 🙂

Boom, ali lahko daš za to kak primer? Hvala.[/quote]

Že samo na teh forumih jih imaš kolikor jih hočeš. Beri Nezvestobo, Partnesko posredovalnico in še marskaterega drugega.[/quote]

Torej nimaš primera oz nam ne boš priznal, kako si držal obljubo, ki je ne bi smel ? :-))

Že samo na teh forumih jih imaš kolikor jih hočeš. Beri Nezvestobo, Partnesko posredovalnico in še marskaterega drugega.[/quote]

Torej nimaš primera oz nam ne boš priznal, kako si držal obljubo, ki je ne bi smel ? :-))[/quote]

Vse obljube, ki so res popolnoma moje, izpolnim in to za res skoraj vsako ceno. Ni pa nujno, da bom izpolnjeval tiste, ki jih moram dat. Bom dal primer: kljub mojim pionirski, mladinskim in vojaškim obljubam v prejšnjem sistemu, sem 90-tega glasoval za samostojno Slovenijo. Če bi ravnal drugače, bi me danes ali vsaj do nedavnega marsikdo proglasil za slabega človeka, ker jih nisem hotel prelomiti. Morala je pač precej upogljiva reč 😉

Torej nimaš primera oz nam ne boš priznal, kako si držal obljubo, ki je ne bi smel ? :-))[/quote]

Vse obljube, ki so res popolnoma moje, izpolnim in to za res skoraj vsako ceno. Ni pa nujno, da bom izpolnjeval tiste, ki jih moram dat. Bom dal primer: kljub mojim pionirski, mladinskim in vojaškim obljubam v prejšnjem sistemu, sem 90-tega glasoval za samostojno Slovenijo. Če bi ravnal drugače, bi me danes ali vsaj do nedavnega marsikdo proglasil za slabega človeka, ker jih nisem hotel prelomiti. Morala je pač precej upogljiva reč ;-)[/quote]

Haha… priznam, da sem pričakovala nekaj bolj osebnega, a vseeno – moja radovednost je pogašena 🙂

Vse obljube, ki so res popolnoma moje, izpolnim in to za res skoraj vsako ceno. Ni pa nujno, da bom izpolnjeval tiste, ki jih moram dat. Bom dal primer: kljub mojim pionirski, mladinskim in vojaškim obljubam v prejšnjem sistemu, sem 90-tega glasoval za samostojno Slovenijo. Če bi ravnal drugače, bi me danes ali vsaj do nedavnega marsikdo proglasil za slabega človeka, ker jih nisem hotel prelomiti. Morala je pač precej upogljiva reč ;-)[/quote]

Haha… priznam, da sem pričakovala nekaj bolj osebnega, a vseeno – moja radovednost je pogašena :)[/quote]

Mogoče se ti pa samo zdi, da je pogašena. Ampak tudi to je bolje kot nič. Važen je občutek 😉

Haha… priznam, da sem pričakovala nekaj bolj osebnega, a vseeno – moja radovednost je pogašena :)[/quote]

Mogoče se ti pa samo zdi, da je pogašena. Ampak tudi to je bolje kot nič. Važen je občutek ;-)[/quote]

Ne, res je pogašena…če bi se mi zgolj zdelo da je, to ne bi bilo nič 🙂

Vsi imamo frustracije, take in drugačne. Najbolj zaupam ljudem, ki se s svojih problemov ne sramujejo. Ljudje, ki vse tlačijo vase, ponavadi nekega dne eskplodirajo. Žal, ne verjamem, da kje obstaja človek, ki nima problemov in frustracij, ko se nekdo razglaša za takega, pomislim na Fritzla.

Vsi imamo frustracije, take in drugačne. Najbolj zaupam ljudem, ki se s svojih problemov ne sramujejo. Ljudje, ki vse tlačijo vase, ponavadi nekega dne eskplodirajo. Žal, ne verjamem, da kje obstaja človek, ki nima problemov in frustracij, ko se nekdo razglaša za takega, pomislim na Fritzla.[/quote]
Kdo se je pa razlgašal, da nima problemov?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close