Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Debate o nezvestobi

Debate o nezvestobi

napisal je x krat, ne 2x. NM-3w, tudi sem lahko pokličeš: 031 687 565

Če na prej omenjenih telefonskih številkah povedo, da nimajo prostora, velja poiskusiti še : 05 37 34 400 .

Lepo, da si napisal resnico o svojem življenju, zdaj vsaj vemo, kako jemati tvoje prejšnje poste, kjer si se hvalisal, kako si ti “vzameš žensko, ko ti paše”. Luzer.

Lepo, da si napisal resnico o svojem življenju, zdaj vsaj vemo, kako jemati tvoje prejšnje poste, kjer si se hvalisal, kako si ti “vzameš žensko, ko ti paše”. Luzer.[/quote]
Glede na to, da uživa v življenju brez mesenega poželenje, bi rekel, da si jo vzame bolj poredko, ampak še vedno je to lahko takrat, ko mu paše. :)) Zakaj bi bil luzer?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj se ti vtikuješ, si njegov odvetnik? Zato, ker se eni spomnimo njegovega hvalisanja, kako njemu pač ni problem dobiti ženske za seks. Zdaj pa naenkrat pravi, da je “seks nekoristna dejavnost, ki s eje posložujejo zafrustrirani ljudje”. Tukaj spini ne pomagajo, jasno je, kaj tip sporoča, ne potrebujemo tvojega raztolmačenja njegovih besed.

Pa saj to vsi vemo…. eni se pač delajo da nevejo (Marko)

X6 je itak top luzer foruma (zraven degeneriranih uporabnikov kot NM-3w ipd) tip je star (baje) nekaj čez 30 ločenec, pijanec ki zjutraj že pije štamprle, verjetno tudi brezposeln z nekaj zemlje kjer verjetno sadi konopljo in se ga še zadeva in jo prodaja….

Baba mu je odišla (zgoraj vidite zakaj) zdaj sanja o Devici Mariji in jo želi razdevičit pa mu ne rata in moli k bogu da mu pomaga

zraven ga pa srka na polno!

Saj če realno pogledam se mi zdi da je 70% folka tu gor degenov, nezaposlenih/nezaposljivih nizko izobraženih in še manj razgledanih ljudi z zavoda, JU/S na sociali ali študentov/upokojencev 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Oprosti, nisem vedel, da je privat zabava. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Če bi ti kaj realno gledal, ne bi takih zaključkov delal na podlagi nerealnih podatkov. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lepo, da si napisal resnico o svojem življenju, zdaj vsaj vemo, kako jemati tvoje prejšnje poste, kjer si se hvalisal, kako si ti “vzameš žensko, ko ti paše”. Luzer.[/quote]Kaj pa če mu jo doktor predpiše na recept?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Če bi ti kaj realno gledal, ne bi takih zaključkov delal na podlagi nerealnih podatkov. ;)[/quote]

Daj ne spet bit zagovornik ker vem da je to realen zaključek….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Če bi ti kaj realno gledal, ne bi takih zaključkov delal na podlagi nerealnih podatkov. ;)[/quote]

Daj ne spet bit zagovornik ker vem da je to realen zaključek….[/quote]
Ti hočeš, da je realen. To pa še ne pomeni, da je. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Daj ne spet bit zagovornik ker vem da je to realen zaključek….[/quote]
Ti hočeš, da je realen. To pa še ne pomeni, da je. ;)[/quote]

Maš prav, samo da tale JE 🙂 mogoče pa kdaj kateri ni to pa maš prav ;)))))

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Težko ti ugovarjam, ko si pa tako “strokovno” argumentiral. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hmmm,
zakaj ljudje berejo debate o nezvestobi …
1. da bi si potrdili, kako so oni srečni, ker se jim to ne dogaja.
2. da bi si potrdili, da niso sami, ki se jim to dogaja
3. in čiste slovenske fovšije – ker so sami nesrečni, pa vendar jim je fajn videt, da je še kdo bolj nesrečen.
4. ker se bojijo, da bi se jim to dogajalo
5. ker so se kdaj/ se zdaj počutijo prevarane in z branjem postov o varanju in zvestobi trejo orehe, si bistrijo misli in iščejo odgovore
6. sumijo, da jih partner/ka vara
7. ker želijo komu pomagat iz stiske, ki jo tudi sami poznajo
8. ker se bere kot limonada in je dobra alternativa Kmetiji, Gostilni ali južnoameriškim limonadam.

Drugega se zaenkrat ne spomnim, čeprav se mi zdi, da jih verjetno kar nekaj paše v to zadnjo kategorijo.

9. Ker se najde brihtno dekle pod vzdevkom Pandora1 in našteje osem vzrokov

10. ker se najde enTip, ki pokvari ves smisel in trud Pandorinega pisanja 🙂

11. Ker Calypso sploh ne more, da ne bi komentirala 🙂

12. ker enTip misli, da komentiram vse, a na srečo ne 🙂

Se povsem strinjam. dodala bi še to možnost: 9. ker želijo priti do svežih informacij (predvsem ženske), kako s sodobno tehnologijo, spy programi in drugimi metodami dobiti dokaz, da jih njihov vara.

Se povsem strinjam. dodala bi še to možnost: 9. ker želijo priti do svežih informacij (predvsem ženske), kako s sodobno tehnologijo, spy programi in drugimi metodami dobiti dokaz, da jih njihov vara.[/quote]

Zato ni treba sodobna tehnologija. Preprosto daš jajca v vodo, če plavajo so prazna…. tolk blond pa najbrž nisi, da bi rabila nadaljnjo razlago 🙂

hehehe, obstajajo bolj zanesljive tehnike. Ja, drugač pa, glupa kot sem, sem razumela …

10. ker ljudje iščejo načine (in izgovore), kako bi lahko bili nezvesti, ne da bi jih pri tem ovirala vest ali moralni zadržki.

Amen.

to je že 13 al 14, po mojem štetju!

[/quote]

to je že 13 al 14, po mojem štetju![/quote
Smetje se ni štelo, dragi moj 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close