Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Češnja na smetani torte

Češnja na smetani torte

Res, pojdite in poročajte. Prosim.

You wish! Za 50€ pa res ne boš snedel sladke češnjice… Mogoče kakšno gnilo zagrenjeno višnjo. 🙂

Mimogrede, marsikdo, ki je na stara leta samski, tudi prijateljev nima. No, mogoče… psa.[/quote]

no ti kar sanjaj o tem… kaj ne dobim ali dobim za 50€ morda pa si sprobala in imaš lastne izkušnje da veš več kot to kar vidim in doživljam… študentke brez keša, so takoj tvoje, in so kar super češnjice ti pa kar živi v iluziji.[/quote]

Verjamem, da DOBIŠ za 50€, ampak vprašanje KAJ. Saj veš, z leti se tudi brbončice na jeziku spremenijo, mogoče sploh ne veš več kaj okušaš. S češnjami je pa itak tako, da so tudi mlade in nezrele češnje lahko črvive ali pa skljuvane od raznih ptičev.

Sicer pa vprašanje če so te tvoje “češnjice” sploh kdaj videle faks. Ali hočeš reči, da pridejok tebi kar z napotnico študentskega servisa, da malo poservisirajo to staro kripo? 🙂

no ti kar sanjaj o tem… kaj ne dobim ali dobim za 50€ morda pa si sprobala in imaš lastne izkušnje da veš več kot to kar vidim in doživljam… študentke brez keša, so takoj tvoje, in so kar super češnjice ti pa kar živi v iluziji.[/quote]

Verjamem, da DOBIŠ za 50€, ampak vprašanje KAJ. Saj veš, z leti se tudi brbončice na jeziku spremenijo, mogoče sploh ne veš več kaj okušaš. S češnjami je pa itak tako, da so tudi mlade in nezrele češnje lahko črvive ali pa skljuvane od raznih ptičev.

Sicer pa vprašanje če so te tvoje “češnjice” sploh kdaj videle faks. Ali hočeš reči, da pridejok tebi kar z napotnico študentskega servisa, da malo poservisirajo to staro kripo? :)[/quote]
pssst … kiknili ste v nulo — za 50€ / 1/2 ure so češplje.
ampak, da vam oprosti, ker pač ne veste kaj je češplja ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ahaaaaa, saj tudi ljubezni ne moreš izmerit, torej ta reč ne obstaja, pha….. ;)[/quote]

Ne moreš definirat ljubezni kot ne moreš definirat zgorej citiranega, zato ker tega ni moč izmerit niti ni moč uporabljat besedo kot uravnilovko kjer bi lahko rekel

ljubiš ČE
1.
2.
3.

tako ne moreš napisat človek s tolko IQja ni kronološko usklajen če:
1.
2.
3.

ne velja 1 točka za vsakega 😉 razen če jih označiš preširoko.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ahaaaaa, saj tudi ljubezni ne moreš izmerit, torej ta reč ne obstaja, pha….. ;)[/quote]

Ne moreš definirat ljubezni kot ne moreš definirat zgorej citiranega, zato ker tega ni moč izmerit niti ni moč uporabljat besedo kot uravnilovko kjer bi lahko rekel

ljubiš ČE
1.
2.
3.

tako ne moreš napisat človek s tolko IQja ni kronološko usklajen če:
1.
2.
3.

ne velja 1 točka za vsakega 😉 razen če jih označiš preširoko.[/quote]

fanta — umirita se .. to je tema za fizikalce — ne za psihiće ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

lol

Ahaaaaa, saj tudi ljubezni ne moreš izmerit, torej ta reč ne obstaja, pha….. ;)[/quote]Ne moreš definirat ljubezni kot ne moreš definirat zgorej citiranega, zato ker tega ni moč izmerit niti ni moč uporabljat besedo kot uravnilovko kjer bi lahko rekel

ljubiš ČE
1.
2.
3.

tako ne moreš napisat človek s tolko IQja ni kronološko usklajen če:
1.
2.
3.

ne velja 1 točka za vsakega 😉 razen če jih označiš preširoko.[/quote]Kolikokrat so naleteli psihologi na kontra učinke svojih prepostavk in kot taki ne morejo podajat definicij, če pa je zapisana v ZAKON da človek z tolko pa tolko IQja ni mentalno ali kakorkoli usklajen z kronološko starostjo potem pa se pogovarjava Pikica….
Tudi fiziki so naleteli na kontra učinke svojih predpostavk pa zato še niso ničvredni in se o njih nimamo kaj pogovarjat… 😉

Ne vem, če je kje zapisano kot merilo nekaj kar je splošno znano, kar naj bi dojel vsak, ki je sposoben lastnega konstruktivnega razmišljanja že pri x letih. Nekateri pač nikoli ne dojamejo kaj naj bi pomenilo, da je nekdo mentalno odrasel in se do smrti obnašajo kot mali otroci – ne spoštujejo družbeno veljavnih norm, žal.
In takih je čedalje več in če kar naprej proizvajajo nove in nove “večne otroke”…. zato pa, kot družba, smo kjer smo kjer smo, ko nam “pamži-razvajena deca” vladajo….. 🙁

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

toliko o tem, koliko in kakšen pojem ima kdo o sadežih in njihovi pomenskosti ☺

le kaj bi izpadlo, če bi bile omenjene še “žemljice” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close