Če bi gledali s srcem
Ne, jaz sem rekla, da mi je nenavadno, da bi jih moški kupoval zame. Razen, če bi ležala doma z virozo. 🙂 Pa ste me potem moški prepričali, da naj mi ne bo nič nerodno. :))[/quote]Samo če je tvoja mens. nekaj predvidljivega, se ponavlja v nekem časovnem intrevalu, ne vem zakaj ne bi mogla imet teh stvari na zalogi za 1x?
Razen če morajo vsi pri hiši (mogoče še pri sosedovi 😉 vedet kdaj oz, da je sploh prišla….
Mogoče “oznanjaš” samo to, da si še plodna….. 😉 :)))
Ne, jaz sem rekla, da mi je nenavadno, da bi jih moški kupoval zame. Razen, če bi ležala doma z virozo. 🙂 Pa ste me potem moški prepričali, da naj mi ne bo nič nerodno. :))[/quote]
Nerodna situacija bi verjetno bila, če bi rekla, da že več kot en mesec ne rabiš vložkov. :)[/quote]…”njen” bi pa po treh mesecih danes prišel domov….. 🙂
Zakaj bi se starim “štosom” smejali, če nam pa dnevno postrežeš z novim veseljem in smehom.:)[/quote]
Če bi slučajno kdo potreboval dodatno dozo. :))
http://www.flixxy.com/game-of-survival.htm
Vredno pogledati.
Samo namen je važen.:) in če je ta dober, je to vse.:)
__________________
Pravijo, da cilj ni važen. Da je pomembna pot.
Tale most bi prav rada doživela! 🙂
Me kdo pelje? :)))
http://www.youtube.com/embed/4T4vc1QqiPM?feature=player_embedded
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1989_296640687122972_415997586_n.jpg[/img]