Če bi gledali s srcem
-ljudje ki sami nimajo pošlihtanih zadev ne v svoji glavi, ne v realnosti, imajo ponavadi največ dela z opravljanjem
-ljudje ki kažejo z prstom na druge in se izogibajo lastne odgovornosti, živijo lažno življenje, oziroma ker nimajo svojega urejenega se ukvarjajo z drugimi
-ljudje ki šimfajo tvoje otroke, kakšni so, kaj vse moraš narediti z njimi, kaj vse ne delaš prav imajo otroke ki so globoko v sebi nesrečni, navzven pa barabe
-ljudje ki nenehno nekoga kritizirajo, sploh če to počno ves čas o eni osebi, a vsem ki pridejo mimo, so ponavadi takim ljudem v resnici samo zelo zavistni
ljudje ki jim v življenju pomemben naziv pred imenonom, so za mene eni veliki reveži, kajti noben dr.,mag., ali kakršen koli drug naziv jih ne dela zaradi tega nič večje, kvečjemu še manjše
-ljudje ki mislijo da so center tega sveta in vesolja se mi v bistvu smilijo in nič drugega, kajti ne zavedajo se, da še kako hitro pride čas, ko rabiš drugega človeka
-ljudje ki sodijo, so slej ali prej sojeni
-ljudje ki drugim počno grde stvari, ter jim le te stvari celo očitajo, kot da to počno celo oni sami, slej ali prej dobijo svojo porcijo nazaj
-ljudje ki so prepričani da so dobri, v moje življenje ne pridejo niti z dotikom palice, kajti taki ljudje so vsej prej kot dobri, so le veliki egoisti
-ljudje ki na veliko govorijo o sebi so samovšečneži
-ljudje ki se pustijo voditi so za mene brez hrbtenice , ljudje brez lastnega mnenja in slabiči, ki niso sposobni živeti drugače.
-ljudje ki ves čas hujskajo druge proti tebi, so pomilovanja vredni
http://www.youtube.com/watch?v=MKLGTDH7io8
če bi gledali s srcem, bi videli, da je ljubezen tista, po kateri hrepeni vsako živo bitje.
Če srce ni na mestu, gledaš, pa ne vidiš, poslušaš, pa ne slišiš, ješ in ne okusiš.
Mogoče si mislila tega
Mogoče si mislila tega[/quote]
??? Koga ali kaj…. če sem mislila… Je pa resnično žalostno.
Mogoče si mislila tega[/quote]
??? Koga ali kaj…. če sem mislila… Je pa resnično žalostno.[/quote]
Ta je bolj vesela 🙂 .
Marko je nedavno povedal, da se skoz heca samo mi včasih ne razumemo in ga jemljemo reveč zares. 🙂
Bibita_M preveč si resna :))
Mogoče imaš srčne težave? ;)[/quote]
Očitno sem spregledala Marko(to)vo 🙂 obvestilo 🙂
A si dobil občutek, da sem (postala) preveč resna?
Povej mi enega, ki nima težav? :)))
Marko je nedavno povedal, da se skoz heca samo mi včasih ne razumemo in ga jemljemo reveč zares. 🙂
Bibita_M preveč si resna :))
Mogoče imaš srčne težave? ;)[/quote]
Tako je. In sedaj, ko to veš/veste, se boste lahko pogosteje nasmejali. 🙂
Marko je nedavno povedal, da se skoz heca samo mi včasih ne razumemo in ga jemljemo reveč zares. 🙂
Bibita_M preveč si resna :))
Mogoče imaš srčne težave? ;)[/quote]
Tako je. In sedaj, ko to veš/veste, se boste lahko pogosteje nasmejali. :)[/quote]Sedaj se bomo lahko naglas, prej smo se pa samo potiho…. 😉 :)))
On, vedno, ko “narišem” :), pomeni, da se zabavam. Nikoli ga ne dam samo za okras, ali pa zato, da bi prikril zadrego ali pa kaj drugega. No, zdaj ga ne bom dal, ker to je resno opozorilo. Eh… 😉
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://shrani.si/f/2m/jS/146aAd03/love18.jpg[/img]
[img]http://shrani.si/f/J/4h/2qEq9rnX/diefor.png[/img]
[img]http://shrani.si/f/3o/12D/3WzuyiRV/fitintoplaceintheheart.png[/img]
[img]http://shrani.si/f/3e/Ry/1CgUl0/brez-naslova.png[/img]
[img]http://shrani.si/f/2J/bS/2IbUFICF/tolove.png[/img]
[img]http://shrani.si/f/3Z/x1/JfVGGpo/lookedback.png[/img]
[img]http://shrani.si/f/2x/RW/1zqeHm8h/meanttobe.png[/img]