Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Če bi gledali s srcem

Če bi gledali s srcem

[img]http://shrani.si/f/2m/jS/146aAd03/love18.jpg[/img]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

-ljudje ki sami nimajo pošlihtanih zadev ne v svoji glavi, ne v realnosti, imajo ponavadi največ dela z opravljanjem

-ljudje ki kažejo z prstom na druge in se izogibajo lastne odgovornosti, živijo lažno življenje, oziroma ker nimajo svojega urejenega se ukvarjajo z drugimi

-ljudje ki šimfajo tvoje otroke, kakšni so, kaj vse moraš narediti z njimi, kaj vse ne delaš prav imajo otroke ki so globoko v sebi nesrečni, navzven pa barabe

-ljudje ki nenehno nekoga kritizirajo, sploh če to počno ves čas o eni osebi, a vsem ki pridejo mimo, so ponavadi takim ljudem v resnici samo zelo zavistni

ljudje ki jim v življenju pomemben naziv pred imenonom, so za mene eni veliki reveži, kajti noben dr.,mag., ali kakršen koli drug naziv jih ne dela zaradi tega nič večje, kvečjemu še manjše

-ljudje ki mislijo da so center tega sveta in vesolja se mi v bistvu smilijo in nič drugega, kajti ne zavedajo se, da še kako hitro pride čas, ko rabiš drugega človeka

-ljudje ki sodijo, so slej ali prej sojeni

-ljudje ki drugim počno grde stvari, ter jim le te stvari celo očitajo, kot da to počno celo oni sami, slej ali prej dobijo svojo porcijo nazaj

-ljudje ki so prepričani da so dobri, v moje življenje ne pridejo niti z dotikom palice, kajti taki ljudje so vsej prej kot dobri, so le veliki egoisti

-ljudje ki na veliko govorijo o sebi so samovšečneži

-ljudje ki se pustijo voditi so za mene brez hrbtenice , ljudje brez lastnega mnenja in slabiči, ki niso sposobni živeti drugače.

-ljudje ki ves čas hujskajo druge proti tebi, so pomilovanja vredni

Opa, Robi, vsaka čast. :))) No, zanimivo, predzadnja alineja je ravno tema, ki sem jo odprla. :))

Slep človek je tisti, ki ne zna videti s srcem.

Najboljših in najlepših reči na svetu ne moremo videti, niti se jih dotakniti; čutiti jih moramo s srcem.

Če na stvari gledate z ljubeznijo in ljubečim srcem, bo cel svet videti kot odsev ljubezni.

[img]http://shrani.si/f/J/4h/2qEq9rnX/diefor.png[/img]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

http://www.youtube.com/watch?v=MKLGTDH7io8

če bi gledali s srcem, bi videli, da je ljubezen tista, po kateri hrepeni vsako živo bitje.

[img]http://shrani.si/f/3o/12D/3WzuyiRV/fitintoplaceintheheart.png[/img]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

[img]http://shrani.si/f/3e/Ry/1CgUl0/brez-naslova.png[/img]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

[img]http://shrani.si/f/2J/bS/2IbUFICF/tolove.png[/img]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

[img]http://shrani.si/f/3Z/x1/JfVGGpo/lookedback.png[/img]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

[img]http://shrani.si/f/2x/RW/1zqeHm8h/meanttobe.png[/img]

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Če srce ni na mestu, gledaš, pa ne vidiš, poslušaš, pa ne slišiš, ješ in ne okusiš.

http://www.youtube.com/watch_popup?v=STK7AZ_Zs_E&vq=large


Mogoče si mislila tega

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Mogoče si mislila tega[/quote]

??? Koga ali kaj…. če sem mislila… Je pa resnično žalostno.


Mogoče si mislila tega[/quote]

??? Koga ali kaj…. če sem mislila… Je pa resnično žalostno.[/quote]

Ta je bolj vesela 🙂 .

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kdo bi si mislil Marko, da si tud za hece :))))))

Marko je nedavno povedal, da se skoz heca samo mi včasih ne razumemo in ga jemljemo reveč zares. 🙂
Bibita_M preveč si resna :))
Mogoče imaš srčne težave? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Marko je nedavno povedal, da se skoz heca samo mi včasih ne razumemo in ga jemljemo reveč zares. 🙂
Bibita_M preveč si resna :))
Mogoče imaš srčne težave? ;)[/quote]

Očitno sem spregledala Marko(to)vo 🙂 obvestilo 🙂

A si dobil občutek, da sem (postala) preveč resna?

Povej mi enega, ki nima težav? :)))

Marko je nedavno povedal, da se skoz heca samo mi včasih ne razumemo in ga jemljemo reveč zares. 🙂
Bibita_M preveč si resna :))
Mogoče imaš srčne težave? ;)[/quote]
Tako je. In sedaj, ko to veš/veste, se boste lahko pogosteje nasmejali. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ti sporočim, ko ga najdem 😉

Manj, ko imaš objav, bolj resno deluješ….. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ti sporočim, ko ga najdem 😉

Manj, ko imaš objav, bolj resno deluješ….. 😉 :)))[/quote]

Sem prepričana, da sporočila ne bo. 🙂

Hehehehe…. kje si pa še videl kakšno resno objavo od mene? (no mogoče tu pa tam ktero) :)))

Marko je nedavno povedal, da se skoz heca samo mi včasih ne razumemo in ga jemljemo reveč zares. 🙂
Bibita_M preveč si resna :))
Mogoče imaš srčne težave? ;)[/quote]
Tako je. In sedaj, ko to veš/veste, se boste lahko pogosteje nasmejali. :)[/quote]Sedaj se bomo lahko naglas, prej smo se pa samo potiho…. 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On, vedno, ko “narišem” :), pomeni, da se zabavam. Nikoli ga ne dam samo za okras, ali pa zato, da bi prikril zadrego ali pa kaj drugega. No, zdaj ga ne bom dal, ker to je resno opozorilo. Eh… 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

:))))

Zurerka pojdi ven zurat.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close