Bogatim moškim paše…
Kaj bi ti matjažko rad povedal sploh ? Si se ti malo izgubil v svojih analizah ?
Pa to svet ni vidu no. Ja vse je patologija. Se pravi, če pa delaš kontra, je blo pa kaj
sin kot otrok – mati (zadovoljna mati, odprta, netrpeča, neponižna, nedepresivna, oče prisoten, nepijanec..)
odrasel sin – ženske (nestreči, neustreči, neslužiti, neosrečevati, nedvigati razpoloženje ženskam)
Dej če bi ti rad kaj resnega napisal, pejt na en resn faks, pa boš potem psihoanliziral, ker s temle se pa res smešiš.
A s tem se ti matjažko tolažiš, če ne moreš nič nuditi ? Eden izmed (pozitivnih) lastnosti ljudi nasploh je, da dajemo, še posebno ženskam, ki so nežnejši spol, to je popolnoma naravno oz. pričakovano.
To kar bi ti morda rad nakazal je, če se gre za pretirano oz. kadar ni v sinhronu. Da strežeš ženske, ki so take kot to opisuješ domnevno mamo, ti pa se ji odkupuješ nekako oz. probaš s tem spremeniti kaj.
Če bi dobro prebral pa piše OB pravem vračanju, samo to si spregledal in direktno nekaj scefral skupaj, kot največji idiot k kopira iz selfhelp knjige al pa amaterskih “psiho” knjig.
Na, pejt še temu psihoanalitiku pamet solit, dvojni magister, kakšne kvalifikacije maš že ti, formalne, neformalne oz praktične ? Kristus sveti, ti si šarlatan, boš kle folk zafural, k jih živ bog ne bo več skup sestavil.
Resnega spisal? M/Ž ČVEK. 😉
Takšni moški so imeli večinoma depresivne matere, odsotne očete, matere samohranilke. In te matere, kjer jim ni bil soprog “čustveno na razpolago” ali pa ga sploh ni bilo, tudi drugega moškega ne pri hiši, so ponavadi obtičale v pretesnih odnosih s sinom (edincem), ki bi (nezavedno) rad videl srečno in zadovoljno mater.
Od tod izvira potem njihova kasnejša želja, ko bi radi čez vse meje “osrečevali” (depresivne) ženske, predvsem v čustvenem smislu, tudi v podaljšku v seksualnem paketu – čeprav takšne ženske praviloma niso nikoli “zadovoljene”.
Užitek je streči ženskam, sploh ko si bogat! Ni večjega zadovoljstva kot dajati, ji kupiti avto, stanovanje, obleke, potovanja. Moški smo zato, da (prave) ženske strežemo, še posebej ko nam to vračajo s spoštovanjem, podpiranjem, ljubeznijo, erotiko in spolnostjo :)[/quote]
sin kot otrok – mati (nezadovoljna mati, zaprta, trpeča, ponižna, depresivna, oče odsoten, pijanec..)
odrasel sin – ženske (streči, ustreči, služiti, osrečevati, dvigati razpoloženje ženskam)
“Osrečevati mater” preko ženskih izbrank, ki so načeloma zelo podobne materi kot psihološki profil.[/quote]
Ok, se pravi, če želiš ženski streči, ob tem čutiti zadovoljstvo, to zgolj pomeni, da si bil kot otrok tako razočaran nad nezadovoljna mati, zaprta, trpeča, ponižna, depresivno mater, ob seveda odsotnemu očetu pijancu, zato hočeš kot odrasel to popraviti, se odkupiti (misliš, da si bil ti kriv za to al karkol) in se trudiš odkupiti za grehe, nosiš križ s streženjem, služenjem in dviganjem razpoloženja ženskam ? A ta del “še posebej ko nam to vračajo s spoštovanjem, podpiranjem, ljubeznijo, erotiko in spolnostjo :)[/quote]” je nerelevanten al je to že vključeno notri, saj če piše “še posebej”, to pomeni, da ni pogojeno in moraš streči tudi tiste, k te napizdevajo, so nehvaležne in to ?
Pravi moški jih ima za GRANTED oz jih še pretepa oz naj si same zaslužijo, če kaj rabijo, jebi ga, ti jih ne rabiš, si imel ljubečo mater, ki ti je nudila vse in ne rabiš nobene potrebe po pridobivanju naklonjenosti žensk ali česarkoli, saj ti je že mama nudila vse oz ti še, kajne ?
Ja ni kej. DDDR.Matjažko. Predlagam, da kar odpreš svojo ordinacijo.
To svet ni vidu, eni še iz tako pozitivnih stavkov najdete pizdarijo notr.
Na, pejt še temu psihoanalitiku pamet solit, dvojni magister, kakšne kvalifikacije maš že ti, formalne, neformalne oz praktične ? Kristus sveti, ti si šarlatan, boš kle folk zafural, k jih živ bog ne bo več skup sestavil.
https://www.youtube.com/watch?v=IVmJO_RHw98%5B/quote%5D
Roman Vodeb, hm, zabaven tip – in tu se vse konča, še posebej, ko nažiga Freuda. 😀
Ok kot prvo je v naslovu BOGATI moški, takim je vse omenjeno kot da ti klošarju podariš 10EUR oz enemu otroku kupiš malo bolšo igračo, a maš tud slabo vest zaradi nekoga pa se odkupuješ s tem ?
Drugo je, če ima en doma stvor od ženske in dela v skladišču, za ženo pa je kupil novega Audi A3 na 10let kredita, ker bi jo rad osrečil oz naredil manj depresivno oz. da mu ne bi ušla, se ji tako odkupi oz jo kupi.
Kot drugo, kje že piše o kakšni depresivni ženski ? Bogati moški, če res niso neki damaged, imajo še mnogo višje standarde za žene, ljubice in tudi v postu je bilo napisano “še posebej” ob… morda si prebral, da to ni pogoj in mu lahko tudi vse vrže v glavo, se grdo obnaša, ga zaničuje in je depresivna, to je tvoj problem oz. ajde morda ni bilo POSEBEJ napisano, da v tem primeru to ne velja, za vsak primer.
Ok kot prvo je v naslovu BOGATI moški, takim je vse omenjeno kot da ti klošarju podariš 10EUR oz enemu otroku kupiš malo bolšo igračo, a maš tud slabo vest zaradi nekoga pa se odkupuješ s tem ?
Drugo je, če ima en doma stvor od ženske in dela v skladišču, za ženo pa je kupil novega Audi A3 na 10let kredita, ker bi jo rad osrečil oz naredil manj depresivno oz. da mu ne bi ušla, se ji tako odkupi oz jo kupi.
Kot drugo, kje že piše o kakšni depresivni ženski ? Bogati moški, če res niso neki damaged, imajo še mnogo višje standarde za žene, ljubice in tudi v postu je bilo napisano “še posebej” ob… morda si prebral, da to ni pogoj in mu lahko tudi vse vrže v glavo, se grdo obnaša, ga zaničuje in je depresivna, to je tvoj problem oz. ajde morda ni bilo POSEBEJ napisano, da v tem primeru to ne velja, za vsak primer.[/quote]
NE, NE, ostala bova pri MATERAH oz. ŽENSKAH! 😀
Ne bova delala obvodov in stran poti – terapija je boleča stvar. :))))
No ostaniva tukaj, si razumel zadnje sporočilo oz videl razliko ? Ti si na tem primeru bogatega moškega, ki kupuje (z lahkoto – bogat) ženski darila etc, ona mu to vrača.. Si ti videl enega reveža, ki klečeplazi ukol ženske (nesrečne matere) in jo proba (otrok) z igračami osreči, da bi bila mati vesela. Pač celo življenje se preko žensk odkupuje materi.
Samo zanimivo pa je, da naj bi tak tip postal bogat, se rešil matere in problem (vsaj) na druge ženske prenesel, tako da bi jih osrečeval, medtem ko mu one to vračajo. Potemtakem so take okoliščine proizvodnja dobrih moških v partnerstvu.
Po moje si videl kar odsev samega sebe al pa otroštva, ker si čudo božje potegnil iz tistega posta in najslabšo možno razlago pod soncem.
A si videl kdaj v filmu k pokažejo psihiatri bolnikom packo na listu in jih vprašajo kaj vidijo ? Odseb…
No ostaniva tukaj, si razumel zadnje sporočilo oz videl razliko ? Ti si na tem primeru bogatega moškega, ki kupuje (z lahkoto – bogat) ženski darila etc, ona mu to vrača.. Si ti videl enega reveža, ki klečeplazi ukol ženske (nesrečne matere) in jo proba (otrok) z igračami osreči, da bi bila mati vesela. Pač celo življenje se preko žensk odkupuje materi.
Samo zanimivo pa je, da naj bi tak tip postal bogat, se rešil matere in problem (vsaj) na druge ženske prenesel, tako da bi jih osrečeval, medtem ko mu one to vračajo. Potemtakem so take okoliščine proizvodnja dobrih moških v partnerstvu.
Po moje si videl kar odsev samega sebe al pa otroštva, ker si čudo božje potegnil iz tistega posta in najslabšo možno razlago pod soncem.
A si videl kdaj v filmu k pokažejo psihiatri bolnikom packo na listu in jih vprašajo kaj vidijo ? Odseb…[/quote]
Ženske tukaj pravijo, da sem egoističen in da so si ženske uboge ob meni, ti pa govoriš, da vlečem relacije s sabo. 😀 Ti jim obljubljaš 7. nebesa in S&M suženjsko služenje. 😀
Sickness Quotient?
http://theinkblot.com/
Če razmišlaš zgolj v eno smer ne vidiš analogije. Lahko vlečeš antirelacije z otroštvom, kaj to pomeni. Da ti ne kupiš/nudiš ničesar in to nekako opravičuješ s tem, da nimaš nobene potreber ker si imel morda (dvomim):
zadovoljno mati, odprto, veselo, enakovredno, srečno, prisoten oče, se ni dotaknil akohola..
Kdo jim kaj obljublja ? Pa kje si spet S&M potegnil ven. Pejt ti raj na kakšen test 🙂
Poznaš kakšno, da bi me stestirala? 😀
http://i.ytimg.com/vi/1gN9LH-wS18/maxresdefault.jpg
Poznaš kakšno, da bi me stestirala? 😀
http://i.ytimg.com/vi/1gN9LH-wS18/maxresdefault.jpg%5B/quote%5D
Žal ne.
It is called hypocrisy. Treba je razumeti, da ljudje smo izredno sebična bitja (ne vsi amapk večina pa). Ponavadi je tako, da če imaš kaj za ponudit nasprotnem spolu, kar bi mu/ji bilo všeč boš tudi sam iskal nekaj v zameno za to kar ti ponujaš…tako pač je.
Največkrat uporabljeno orožje pri ŽENSKAH: Lepota in mladost MOŠKIH: Denar in uspeh.
Stvari se s časoma balancirajo ne za vse ampak za večino pa…ženska lepota in mladost trajata tam do 35 leta potem pa je konec pa še to ni za vse isto…pri moških se denar in uspeh začne pri poznih dvjasetih ali začetek tridesestih prav tako ni nujno za vse.
Vsak bo v različnih obdobjih imel nekaj za ponudit in nekaj za ne ponudit in vsak od obeh spolov bo vsaj enkrat sebičen pri izbiri partnerja oz. bo imel primerne zahteve. Kaj naj rečem it’s a game. 🙂
It is called hypocrisy. Treba je razumeti, da ljudje smo izredno sebična bitja (ne vsi amapk večina pa). Ponavadi je tako, da če imaš kaj za ponudit nasprotnem spolu, kar bi mu/ji bilo všeč boš tudi sam iskal nekaj v zameno za to kar ti ponujaš…tako pač je.
Največkrat uporabljeno orožje pri ŽENSKAH: Lepota in mladost MOŠKIH: Denar in uspeh.
Stvari se s časoma balancirajo ne za vse ampak za večino pa…ženska lepota in mladost trajata tam do 35 leta potem pa je konec pa še to ni za vse isto…pri moških se denar in uspeh začne pri poznih dvjasetih ali začetek tridesestih prav tako ni nujno za vse.
Vsak bo v različnih obdobjih imel nekaj za ponudit in nekaj za ne ponudit in vsak od obeh spolov bo vsaj enkrat sebičen pri izbiri partnerja oz. bo imel primerne zahteve. Kaj naj rečem it’s a game. :-)[/quote]
Jap, samo da si povedal tako posplošeno, da to velja za kakšna 90ta in zgodnja 20ta to z lepoto pri ženskah in uspehom in financami moških…..
Danes je uspeh, da ma tip pri 30tih službo kjer je pogodba za kaj dalj kot 3 mesece, ženske pa se že pri 20tih (ne vse valda) zavalijo v eno debelinko……
Seveda so v obeh ”taborih” hude izjeme, ampak povprečje se slabša, moški še pri 35tih in 40tih nimajo ”nič” ženske pa že pri 25tih zgledajo samo povprečno…..
V moji generaciji poznih 80tih, poznam cca 100 moških, tak od oka, večina ki jih ima službo je:
1. v atovi/mamini/sorodnikovi firmi
2. zaradi vez ata in mame
3. ker so res hudo iskan kader (teh je najmanj izmed vseh)
Ne vem če bi jih lahko naštel 5 (od kakih 100tih) ki imajo službo za nedoločen čas, in brez vez…..
Torej financ in uspeha pač ni, je velika izjema, prej kot pravilo, je pa res da je uspeh relativen pojem, dandanes je uspeh da imaš službo če pa je še kaj več kot minimalec potem pa si že uspešen 🙂
Kot da revni ne bi imeli lepih, postavnih, … no, nasplosno oh in sploh zensk. Kaj vse povprecni ne najdete za svoje povelicevanje. Res bedno.
Jadnik lahko dobi kvecjemu 5/10, boljse se se dotaknit ne more, in potem klamfa da hudi, bogati in oh in sploh tipi hocejo le 10/10 iz nekih bolanih razlogov. Kdo neki je tu bolan. Haha.
Edini problem pri celi stvari je, ko moski ali zenska, reven ali bogat, zeli vec kot lahko dobi, pa se kar vztraja. In tako leta. Hkrati pa je zalosten kot samski. Taksnih sanjacev pa ne manjka ne gleda na materijalno stanje take med zenskami kot moskimi.
Dejstvo je pač da vsak izkorišča svoje prednosti. Pri ženskah je to lepota pri moških je pa to denar.
Dokler je ženska lepa, mlada in “sočna” si lahko izmišljuje s kakšnim tipom po spala oz. imela, ko pa lepota zbledi pa pridejo na kakšen forum kot ta in pišejo kje so resni moški pa da bi si rade družino ustvarile in kaj jaz vem kaj še (pač klasično).
Dokler ima moški denar je pa prav tako lahko izbirčen, ker večini žensk paše udobje, ki ga prinese moški, ki ima denar oz. je situiran ( mislim komu pa ne paše udobje)…in dokler moški obdrži oz. bogati svoje premoženje lahko izbira in dela z ženskami kar hoče simple as that.
THIS IS A MANS WORLD!
Forum je zaprt za komentiranje.