Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ljubljana ima najvišje najemnine v Evropi, izjeme London, Pariz

Ljubljana ima najvišje najemnine v Evropi, izjeme London, Pariz

https://rentola.com/for-rent/apartment/belgiumRim FirenceGEniva

ITALIJA

Firence, Genova, Rim…

.od 300 eur garsonjere in enosibna

od 450 eur dalje  dvosobna,  trisobna  in večsobna do 100 kvadratov..

Dražji  je samo London in Pariz.

DA  TE KAP.

 

 

Ja presel se

verjetno ste zelo ponosni da ste taki befaki…

Pobrskaj malo po Tirolski, da vidiš kaj so ekstremne najemenine. Vsaka še najbolj zakotna vas ima nore najemnine. Večinoma za jurja ne dobiš prav nič.

RENTOLO si poglejte in palamudite.  Avtor ima prav.

 

Ful dobra fora…pač ne rentaš v Ljubljani. Kokr zatreš ljubljanske landlorde, nič jim ne bo jasno

Ljubljana sramota Evrope si. Kako vas ni sram najemodajalci. Vas res ni?  Kaj oddajate? Kleti in vaše greznice so po  višjih najemnih  cenah kot dvosobno stanovanje v Bruslju.

Juga vam dela to. Brez jugovičev, ki vzameji vse,  bi imeli nižje najemnine, kot so v Bruslju, tako pa imate enkrat višje pri  naši petkrat nižji plači.

Veš če petkrat ponoviš še ne naredi to resnice.

Lepo prosim pojdi v milano, barcelono, dunaj, prago, hamburg, munchen, rim…..pa poročaj. Bebo. SI sploh kdaj nos iz sobice pri mamiki pomolilo?

Odgovor na objavo uporabnika
Datekap, 05.01.2025 ob 20:24

https://rentola.com/for-rent/apartment/belgiumRim FirenceGEniva

ITALIJA

Firence, Genova, Rim…

.od 300 eur garsonjere in enosibna

od 450 eur dalje  dvosobna,  trisobna  in večsobna do 100 kvadratov..

Dražji  je samo London in Pariz.

DA  TE KAP.

 

 

Ne oddajam, živim pa strogem centru Ljubljane.

Italijani garsonjere oddajajo po 300 evrov, srednješolkam v Novi Gorici pa dajo za pol, tričrt ure naslade enako 300 evrov…

Garsonjere prepoceni, mlade kurbice pa drage/predrage, ali kako?

Odgovor na objavo uporabnika
bolniki, 05.01.2025 ob 20:48

Veš če petkrat ponoviš še ne naredi to resnice.

Lepo prosim pojdi v milano, barcelono, dunaj, prago, hamburg, munchen, rim…..pa poročaj. Bebo. SI sploh kdaj nos iz sobice pri mamiki pomolilo?

Bebo je kdo????? Kaj ne vidis na link oz sajt,  ne vidis na tisoče cen stanovanj,  ki so do dvakrat nižje kot v Lj, mesta pa desetkrat kvalitetnejša oziroma se z  njimi Lj  ne da niti primerjati, ker to ni mogoče. Se lahko primerjamo z Brusljom.  Če oddajaš stanovanje v Slo oz Lj se z lahkoto, seveda. Ljudje so le številke.

Skrolaj se po strani Rentola, ki ima objavljene oglase za najeme po celotni Evropi.  Ali misliš da sajt  laže, ;), ne laže, saj ga niso Ljubljančani postavili. Sajt objavlja oglase  z realnimi cenami oddaje oziroma najema. Za 300  eur  se v tujini stanovanje vika. Pri nas pa za tako ceno v Lj  ne dobiš nič. Niti ene podkletne luknje.

Koga ti flancaš? Navajeni ste le lagati in to vam je prišlo v kri, kakšen vodja takšni ljudje.  Čudi se raje  cenam najema in tenu kje mi živimo. V kako grozni in   fejk državi kjer ljudje  verjamejo samo še vodjem,  ki omogočajo enormne zaslužke z oddajo v najem na zadnjem,  nevidnem koncu Evrope.

To je absurd od države. Niti mafija nam ne seže do kolen.

Seveda da so v lj najemnine visoke, če ljudje dajejo in se ne ustavijo. Če bi najemniki tekli NE, bi še kako znižali najemnine. Tako pa…..

Odgovor na objavo uporabnika
:)jazosebno, 05.01.2025 ob 21:17

Bebo je kdo????? Kaj ne vidis na link oz sajt,  ne vidis na tisoče cen stanovanj,  ki so do dvakrat nižje kot v Lj, mesta pa desetkrat kvalitetnejša oziroma se z  njimi Lj  ne da niti primerjati, ker to ni mogoče. Se lahko primerjamo z Brusljom.  Če oddajaš stanovanje v Slo oz Lj se z lahkoto, seveda. Ljudje so le številke.

Skrolaj se po strani Rentola, ki ima objavljene oglase za najeme po celotni Evropi.  Ali misliš da sajt  laže, ;), ne laže, saj ga niso Ljubljančani postavili. Sajt objavlja oglase  z realnimi cenami oddaje oziroma najema. Za 300  eur  se v tujini stanovanje vika. Pri nas pa za tako ceno v Lj  ne dobiš nič. Niti ene podkletne luknje.

Koga ti flancaš? Navajeni ste le lagati in to vam je prišlo v kri, kakšen vodja takšni ljudje.  Čudi se raje  cenam najema in tenu kje mi živimo. V kako grozni in   fejk državi kjer ljudje  verjamejo samo še vodjem,  ki omogočajo enormne zaslužke z oddajo v najem na zadnjem,  nevidnem koncu Evrope.

To je absurd od države. Niti mafija nam ne seže do kolen.

Rentola je faking scam. Bebo.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=rentolo+legit

NYC stanovanje z dvema kopalnicama za 900 dolarjev 😀 😀 😀
Faking garažo težko za tak denar najdeš tam. Sobo v kleti ne dobiš za to z deljeno kopalnico. Norci slovenski nerazgledani.

Vas pa resno vsak sosedov cucek lahko nategne a? Resno niste zmožni uporablljat mozga za kaj več kot za osnovne življenjske funkcije.

 

Plač nihče ne bi povišal. Isti ljudje, ki so lastniki firm in imajo stanovanja hkrati pobirajo oderuške najemnine. V Sloveniji res najbolj gnil folk živi.

Živela sem v Švici npr. kjer so res visoke najemnine. Dobiš pa res urejeno stanovanje in plača je x5.

Odgovor na objavo uporabnika
bolniki, 05.01.2025 ob 21:38

Rentola je faking scam. Bebo.

https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=rentolo+legit

NYC stanovanje z dvema kopalnicama za 900 dolarjev 😀 😀 😀
Faking garažo težko za tak denar najdeš tam. Sobo v kleti ne dobiš za to z deljeno kopalnico. Norci slovenski nerazgledani.

Vas pa resno vsak sosedov cucek lahko nategne a? Resno niste zmožni uporablljat mozga za kaj več kot za osnovne življenjske funkcije.

 

New York ti z usrano Ljubljano primerjaš? Res se visoko cenite, Ljubljana je selo proti New Yorku.

V Švici sem živela v manjšem kraju in eni vasici. Oboje je bilo manj vas v primerjavi z bedno Ljubljano.

Link avtorja:

BRUSELJ LJUDJE…

https://rentola.com/for-rent/apartment/belgiumrim

 

Nas so uničili jugoviči. Dnevno prihajajo.  Pobojni jugovici  kupujejo, rentajo, oddajajo prodajajo  Jazbinskova stanovanja.  .Slovenci sami seb ne bi naredili tako brezvredne države, ne bi. Zdaj  je tudi našim  stopil ta pohlep v kosti in  ne verjamem,  da  naši  lahko najemajo po takih cenah. K nam prihajajo dnevno. Dnevno prihajajo  s start  Makedonija Ukajina   Neapelj Indija Kosovo  Srbija  Bih.   Pri dearju nima bog brata. Odprla se je  veriga in te reke ne bo konec do izginotja Slovencev.

Odgovor na objavo uporabnika
Žlica, 05.01.2025 ob 21:42

New York ti z usrano Ljubljano primerjaš? Res se visoko cenite, Ljubljana je selo proti New Yorku.

V Švici sem živela v manjšem kraju in eni vasici. Oboje je bilo manj vas v primerjavi z bedno Ljubljano.

Govorim o oglasu na tej scam strani brihta. Oglas za stanovanje v nyc za 900 dolarjev :). Vsak ki ni imel poškodbe možganov, pa še večino teh ki so jo imeli vidijo v minuti da je stran faking scam. Google vrže miljon zadetkov da je scam.

In ne niso švicarske vasice manj vas kot ljubljana. Mogoče za nesocializirane zdolgočasence. Geneva je najbolj dolgočasno mesto na planetu. Verjetno jo sam še dubaj šišne.  Najemnine pa v nebo. Šihtov po teh vasicah ki so manjše vasice kot ljubljana na pretek a ne? 😀 Tako ti je bilo krasno tam da si nazaj na vas prišla 😀

 

Repenči se norec neumen. Bruh.

Odgovor na objavo uporabnika
bolniki, 05.01.2025 ob 21:51

Govorim o oglasu na tej scam strani brihta. Oglas za stanovanje v nyc za 900 dolarjev :). Vsak ki ni imel poškodbe možganov, pa še večino teh ki so jo imeli vidijo v minuti da je stran faking scam. Google vrže miljon zadetkov da je scam.

In ne niso švicarske vasice manj vas kot ljubljana. Mogoče za nesocializirane zdolgočasence. Geneva je najbolj dolgočasno mesto na planetu. Verjetno jo sam še dubaj šišne.  Najemnine pa v nebo. Šihtov po teh vasicah ki so manjše vasice kot ljubljana na pretek a ne? 😀 Tako ti je bilo krasno tam da si nazaj na vas prišla 😀

Budala pa poglej  na naše nepremičnine  po kakih cenah se kaj oddaja.  Tujina je zastojnska proti Ljubljani.

Daj pokaži tisto garsonjero za 300e v Firencah.

A V Rimu je tudi tako dolgačasno in  pa v Bruslju, v Barceloni še bolj na Tenerfih pa te pobere od dolgega časa. Bedak.

Odgovor na objavo uporabnika
Brihta, 05.01.2025 ob 22:08

A V Rimu je tudi tako dolgačasno in  pa v Bruslju, v Barceloni še bolj na Tenerfih pa te pobere od dolgega časa. Bedak.

With these figures, Barcelona rent prices continue their uptrend and are almost at €1,200 per month. In fact, since the third quarter of 2022, the price has surpassed the €1,000 mark, when back then, the average monthly cost was €1,066.68.

According to Numbeo, the average cost of rent for a one bedroom apartment ranges from €676.25 (outside the city center) to €1005.79 (in the city center). If you are looking for a place with multiple bedrooms, you can expect to pay between €1160-€1870, depending on the area.

Average residential rent in Brussels-Capital Region, Belgium 2023, by municipality. In 2023, the average rent price in the Brussels-Capital Region, Belgium was 1,205 euros.

Summary of cost of living in Florence, Italy: A family of four estimated monthly costs are 3,384.0$ (3,265.1€) without rent. A single person estimated monthly costs are 959.9$ (926.2€) without rent. Florence is 45.9% less expensive than New York (without rent).

Over the past 2 years, the average price in Florence municipality reached its peak in October 2024, with a value of € 20.74 per square meter. The month with the lowest asking price was February 2023: for a rental property, the average price asked was € 16.91 per month per square meter.

Bravo avtor. Zadel(a) si žebljico na glavico.

Ta forum je resno zbirališče funkcionalno nesposobnih ljudi. Kako točno živite brez skrbnika, mi ne bo nikoli jasno. Ni ok to. Vsak z IQ pod 75 rabi skrbnika.

https://www.realestate.com.au/international/it/rent/p3/

 

100 kvadratov okol 500 do 700..

Ta ni scam. Saj tudi avtorjev link ni prav  nobeni scam, ampak  je dtran  podobna našemu sajtu Gohome.

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
IQ v minus, 05.01.2025 ob 22:56

Ta forum je resno zbirališče funkcionalno nesposobnih ljudi. Kako točno živite brez skrbnika, mi ne bo nikoli jasno. Ni ok to. Vsak z IQ pod 75 rabi skrbnika.

Kako  ravno pri tej objavi tako zelo  pogrešate  skrbnika. Hahaha…žep vas boli in vas je strah, zato vas  tako skrbi  skrbnik.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close