Kaj ženske najbolj privlači
Saj nikoli ne gre le za eno vrlino, ki bi bila dovolj za vstop v zvezo, ampak za kombinacijo, ki mora biti prava.. Ne bi npr. šla v zvezo, če bi imel tip polno denarnico, a bi bil nadut; če bi bil zanesljiv, a dolgočasen; če bi bil samozavesten, a brez smisla za humor.
Če pa izberem eno vrlino, ki je zame nujna, je to iskrenost. Takoj za tem pa pade odgovornost in entuziazem.
Da ima polno denarnico :))) hec hec hec
p.s.
V vsakem hecu pa je baje tudi nekaj resnice :)))[/quote]
V tem hecu je kar precej resnice. Mogoče sploh ni hec, ampak kruta resnica.[/quote]
Pa kaj je zdaj to????? A niso ženske danes visoke ali pa vsaj višje lige? Take se preživljajo in lahko živijo same.
V tem hecu je kar precej resnice. Mogoče sploh ni hec, ampak kruta resnica.[/quote]
Pa kaj je zdaj to????? A niso ženske danes visoke ali pa vsaj višje lige? Take se preživljajo in lahko živijo same.[/quote]
Ampak avtorica ne sprašuje kako živeti sama. 🙂
Sprašuje kaj privlači ženske, ki ne želijo biti samske.
Ženska, ki hoče živeti sama, pa zame ni višja liga. To so napisali tisti, ki so samski. 🙂
Odločila se bo za takšnega, ki bo najbolj izstopal. To se je že v osnovni / srednji šoli dogajalo, ko smo bili še otroci, ko je večina punc bila zacopanih v enega in istega fanta. Tak je ponavadi sedel v prvi klopi in bil najbolj glasen v učilnici. Ko je profesorica zastavila vprašanje je bil eden izmed prvih, ki je dvignil roko, takoj za tem je pa ponavadi sledil neumen odgovor, s katerim je nasmejal vsaj polovico razreda.
Pa kaj je zdaj to????? A niso ženske danes visoke ali pa vsaj višje lige? Take se preživljajo in lahko živijo same.[/quote]
Ampak avtorica ne sprašuje kako živeti sama. 🙂
Sprašuje kaj privlači ženske, ki ne želijo biti samske.
Ženska, ki hoče živeti sama, pa zame ni višja liga. To so napisali tisti, ki so samski. :)[/quote]
Res je. Zame pa je moški, ki lahko živi in se preživlja sam, višja liga – vsaj na tem področju.
Forum je zaprt za komentiranje.