Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Je katera iskala samo bogatega in sexi?

Je katera iskala samo bogatega in sexi?

Kako najti bogatega in sexi? Poznate katero ali ste ve taki iskale in ste uspele najti? Sama ne znam najti niti enega za občasna dobivanja, kaj šele da bi bil oboje bogat in sexi. Pa nisem tako grda in debela. Sem pa sramežljiva. Kako se znebiti tega? Zaljubljenost se mi zdi brezveze, če se zaljubiš v nekoga, ki je zadovoljen z svojimi 500 eu in si želi tako živeti do konc življenja, imeti otroka, vsak dan kuhano kosilo, oprano… To ni zame. Torej kako najti nekoga ki je bogat in sexi. Samo bogatega ne bi, hočem takega ki bo tudi hooooooot. Pa če ni bogat, da je vsaj ambiciozen, želi nekaj doseči…

Če si za naslovnico, ne bo problema. Mogoče bo ločen ali starejši… Če pa nisi lepotica z bujnim oprsjem in manekensko postavo, bo verjetno potrebno znižati standarde, na žalost.

Takole, če bo bogat bo sigurno star vsaj 60, če bo seksi bo pa reven 25 letnik, torej je moj predlog, bogat vdovec pri 60-tih s 25 letnim sinom , vsi trije boste zadovoljni ti pa še zadovoljena povrhu, kar bo tastar popacal bo tamlad popravil :-)))

Tega bi takoj poročila. http://www.ekspresno.info/jakov-uspijeva-svladati-dinka-koji-zavrsava-u-zatvoru/

Bogat. V mislih nisem imela jahte in tri hiše, pa milijon na računu, ampak solidno službo z vsaj 3000 eu plače, dober poklic, ambicioznost, morda lastno podjetje… Ker imam dovolj revežev, ki so delali za 500 eu jamrali kako je hudo, spremenili pa nič. Raje sem nuna, kot da sem še z kakšnim jamračem.

Ne želim da ima tri hiše, jahto in milijon na računu. Ampak da je ambiciozen, dobra služba z vsaj 3000 eu plače ali lastno podjetje. Ker imam dovolj jamračev ki so delali za 500 eu in nič spremenili. Če je samo bogat in grd sem raje nuna. Hočem da še je sexi. Kot tale:

http://www.google.si/imgres?hl=sl&sa=X&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=BwDORMx5HMwY8M:&imgrefurl=http://www.facebook.com/Rozgomanija.hr%3Ffilter%3D1&docid=0iZR3ELY804zbM&imgurl=http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/c0.0.403.403/p403x403/576867_338674996223986_390141062_n.jpg&w=403&h=403&ei=Ku9ZUOa5HKeo4gS5i4HADA&zoom=1&iact=hc&vpx=246&vpy=169&dur=424&hovh=149&hovw=140&tx=85&ty=138&sig=104556979747557221926&page=3&tbnh=143&tbnw=133&start=35&ndsp=22&ved=1t:429,r:12,s:35,i:223&biw=1143&bih=640

http://www.lajkam.com/stefan-kapicic-niksa-iz-serije-larin-izbor/

ti pa imaš kakšne prihodke?

Bravo za vprašanje. Ker lepota, oprsje, druge ženske “kvalitete” pri bogatem niso nič vredne, ker si na vsake dva meseca omislijo mlajše, druge, …

edino če ima ženska denar, bi tak znal ostati v zakonu

seveda bi imel zraven ne eno, temveč več ljubic, ne poznam namreč nobenega s plačo 3000′, ki bi bil zvest

Ti si taka pleharca,da glava boli.

Sem to kar iščeš in tudi jaz iščem, tisto “nekaj”. Kaj nudiš, spoznajva se.

tukaj ga ni. začni zahajat na kraje, kjer se taki tipi družijo. na golfu, v politiki, fitnes centri , razni družabni dogodki. itd. , okus imaš sicer precej čefurski, tako da lahko poskusiš tudi čez mejo.

Moj bratec je bogat. Ima čez 3000 € plače, ogrooomen avto, lastno podjetje vredno par milijonov in več kot 130 kg. Aja, pa ženo in hčerkico tudi, a to te verjetno ne moti?

P.S. Tudi jaz nisem ravno pri revnih. Težko je verjeti, kako so šele TIPI mahnjeni na denar. Vsi bi se nekam priženili in uživali od tujih žuljev. Zato tudi sama iščem nekoga z debelo denarnico, če bo pameten in sexi pa še bolje. Bejba, hudo konkurenco imaš!

tole pod p.s. je pa čista resnica. Bogata ženska bo prej sedmico na lotu zadela kot dobila tipa, ki je ne bo vzel zaradi keša. Ni kešpičke, ki bi bila hujša od tipov, ki vohajo denar.

Ne nakladaj. Na golfu, fitnesu in pasjih procesijah so samo tajkuni in wannabieji. Tudi če imajo ta hip keš, bosta njihova druga in tretja generacija z luknjo v žepu, ker bodo vsega zapravili! Zares bogati delamo in se ne preseravamo.

Kolikor vidim, nimas atributov za bogatega in sexi…

Tvoj debeli brat me ne zanima. Sem napisala da mora biti samski in hot. Par milijonov mi je preveč, ker me je strah da me kdo ugrabi! Hočem sposobnega in pravega deda.

Čisto moj tip moškega, samo brez keten … .-)))

Velik večja možnost je, da takega najdeš na tej http://www.slovenianboatshow.eu/ al pa podobni zadevi kot na lokalnem balinplacu. Lahko probaš tud v kakšnem portoroškem klubu, stari Ljubljani, tečaju kakšnega dražjega športa. Zagotovila pa ni, da na kakšni fensi lokaciji ne naletiš na tipa, ki se sicer preserava sto na uro, v resnici pa nima za burek, lahko pa tud naletiš na tipa, ki se v kafič v predmestju pripelje v stari kripi, žuli en pir, a ima še kaj več kot 3k mesečno.

dobila boš takega kot si zaslužiš.

kaj češ …tud drolje imajo pravico želeti si. Takim je treba samo zaželeti, da tudi ostanejo pri teh željah.

Veliko bogatih so radi v seksu podrejeni. Si vsaj domina?

to bi znala yo razlozt kak do tadzga prides

Si samski?


si samski?!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close