Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek temica za Matkić, Spider, Marko, Sadni

temica za Matkić, Spider, Marko, Sadni

evo fantje – da ne boste po vseh temah iskali sebe – to je peskovmik za vas, vaše copy-paste izbruhe …. kar si pač govorite brez poslušanja.

Dečve pa so naprošene, da vsake toliko kakšna tukaj pomiga z joški in šejkne z ritjo, da bodo imeli “gorivo” za nadaljevanje.

Ej ti “novi” ( ja pa ja). Kaj te muči. To je čvek o neumnostih.

O resnih zadevah se debatira drugje.
Spolnega partnerja se išče drugje.
Življenjske resnice se išče drugje.
Prijatelje se išče drugje.
Koristne informacije se išče drugje.

A vam “pametnim”, ki skoz berete ta čvek, registrirani pa še kar niste, še vedno nič ni jasno?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Grem se stavit, da je avtor te teme Nm-3w 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Stavo si izgubil, sem pogledal IP.

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Japajade. Samo moderator lahko pogleda IP 😉

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

kaj pa, če bi Primož tem “pacientom” dodelil svoj forum in skretničaril tja vse njihove objave. na osnovi IP je to čisto simpl. Itak pa nimajoh dveh IP ☺ kaj šele več ☺

sicer jih bo treba tožiti za zdravljenje “poklicne” bolezni v dlaneh — je veliko po nepotrebnem vrtenja gumba na miški, da se preskoči njihova blodenja ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


He, he, to si ti mislil!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

In kaj ti bo IP? Kr neki.

Preveč se ukvarjate z drugimi in veliko premalo s sabo. Jst mam vse rada:).

Ti pazi da te ne pobere od razburjanja nad našimi komentarji…

veš na stara leta srce ni več tako kot v naših letih 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

prav plodni tile iz naslova tudi niso ☻
sicer bi že katera kar preko ekrana zanosila … toliko špricajo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Smo zaščitene proti takšnemu špricanju :))))))))))


pri teh je zaščita čisti višek, nepotrebnost …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ne vem zakaj so tile 4 v isti temi. V ničemer si niso podobni.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Res je Marko si z ostalimi tremi v naslovu teme ni v ničemer podoben, v številu postov napisanih na MONu je itak pred ostalimi tremi tudi če naše poste sešteješ boljši je definitivno še v internetnih zvezah in morda v copatarstvu pa še kaki malenkosti.

za ostalo se nebom spuščal 😀 šihta je konec s tem pa se začne tudi moj dopust 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Res je Marko si z ostalimi tremi v naslovu teme ni v ničemer podoben, v številu postov napisanih na MONu je itak pred ostalimi tremi tudi če naše poste sešteješ boljši je definitivno še v internetnih zvezah in morda v copatarstvu pa še kaki malenkosti.

za ostalo se nebom spuščal 😀 šihta je konec s tem pa se začne tudi moj dopust :D[/quote]

No, jaz vidim situacijo malo drugače, pa nič zato.

Glede na število tvojih postov, predvsem pa po tem, s kakšno doslednostjo in natančnostjo nanje odgovarjaš bi rekla, da tvoje odsotnosti sodelavci ne bodo niti opazili :))))

Kakorkoli, na dopustu ti želim veliko mrzlega piva in mnogo lepih deklet v tvoji družbi.
Ker ali si moški lahko v življenju sploh želi kaj več?
Uživaj na polno!

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Res je Marko si z ostalimi tremi v naslovu teme ni v ničemer podoben, v številu postov napisanih na MONu je itak pred ostalimi tremi tudi če naše poste sešteješ boljši je definitivno še v internetnih zvezah in morda v copatarstvu pa še kaki malenkosti.

za ostalo se nebom spuščal 😀 šihta je konec s tem pa se začne tudi moj dopust :D[/quote]

No, jaz vidim situacijo malo drugače, pa nič zato.

Glede na število tvojih postov, predvsem pa po tem, s kakšno doslednostjo in natančnostjo nanje odgovarjaš bi rekla, da tvoje odsotnosti sodelavci ne bodo niti opazili :))))

Kakorkoli, na dopustu ti želim veliko mrzlega piva in mnogo lepih deklet v tvoji družbi.
Ker ali si moški lahko v življenju sploh želi kaj več?
Uživaj na polno![/quote]

Jah lubica sori če mamo pripravnika ki se mora nekaj naučit jaz sem zadnjih par tednov nadzornik in zato tudi možnost pisanja bistveno več (kot si opazila). Meni je itak fascinantno kake službe mate vi (če jih sploh mate) da lahko tolko tu pišete… morda pa ste vsi ”nadzorniki” kot jaz teh 10 tednov kdo bi vedo :))))))

res je da laufa malo bolj počasi ampak delo je opravljeno v roko…. ko bom pa spet sam (ko gre šef na dopust) mi bo pa teklo po vseh kanalih tak da še na MON pomislit nebom mogo 😉 bom pa pomislil nate Margot, ker si mi zdaj tako lepo zaželela!

To mi je blo všeč !

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


si pač “Baba” ☺☺☺ in ne vidiš, da razen drena “za šankom” ne počnejo kaj opaznega – še jajc si ne praskajo☺ Pa še s tem drenjanjem delajo škodo z zatiranjem pogleda na kelnarce ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


pazi, da boš dobro skrit — da te kakšen fotr hčere, ki jo boš po nesreči pogledal, ne predela v pleskavico ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Dojenčku je potrebno ponuditi dudo namočeno v mleku in je takoj zadovoljen:))

starejši od nastetih v naslovu:
vas je kaj strah, da bodo taki služili denar za naše penzije??? Ti nam bodo še zaračunali, da delajo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

evo relevantnost: tiele dripciev (razen Marka) zaslužijo NETO cca 800 €/ mesec
Živijo v mama hotelu. Z elektriko, vodo, komunalščino, smeti, zrak, internet, davek na nepremičnino, polnim hladilnikom .. prispevajo NIČ.
Od svojih prihhodkov prispevajo — 0.00€ prihranijo pa (v najboljšem primeru) 200€.

dripci. Mene moje premoženje stane 400€/ mesec.+ elektrika 80€, ogrevanje 180€, vzdrževanje avtoparka 5-000€/leto … pa ima še vedno za vse svoje prostoderjavnosti, pijačo s kolegi, izlete z ljubicami … In to zato, ker sem DOBER!!

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Dobrota je sirota in ta bo jutri po tebi:)

Sori dedek, jaz prispevam v gospodinjstvo vsak mesec cca. 250 €(poleti manj pozimi več zaradi ogrevanja) in prišparam 200 – 250 € na mesec. Tako da ne govori spet laži in ne zavajaj!

Moje premoženje bo meni delalo PLUS ne pa požiralo denarja kot tebi … je pa res da mam na banki že blizu 5 mestne cifre keša našparanega, to se lahko le redki človek mojih let ponaša s tako cifro…

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Luzerji, brezvezniki. Še 10 let- škoda besed.


Še najraje pa sladoled. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close