Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Kako preko neta iskati žensko?

Kako preko neta iskati žensko?

Preko neta želim najti punco pa ne vem kako se lotiti.
Kakšno fotko dati v profil? Ali jo sploh dati? Fotko od blizu, tako kot za osebno recimo? Fotko ob dragem avtu (to je pogosto)? Fotko na motorju? Ali bolje sploh ne dati?
Kaj pa sam profil? Veliko napisati o sebi in o tem kaj iščem ali pustiit raje večinoma prazno (večina moških ima prazno, ampak ne vem, če to ženske privlači)?
Potem ali klikati ženske in jim pošiljati pisma,čakati da one kliknejo?
Kaj se pogovarjate preko mailov? Se takoj zmenite za srečanje?
Kako naj bo srečanje? Vedno pijačka ali kaka druga ideja?
Zanimajo me komentarji žensk 30-45.

Boš moral vprašat malo mlajše, te ki si jih navedel so še iz “stare garde” te se znajdejo brez sodobne tehnike….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ah škoda, ker ne morem svetovati:)).

odpri iskalnik
v gornje okno odtipkaj: http://www.google.com
v okno, ki se ti bo odprlo pa vtipkaj: ženska ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

A si že čez “dovoljeno mejo”? 😀 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A si že čez “dovoljeno mejo”? 😀 :D[/quote]

POOOOOD:). Krucefiks:).

A si že čez “dovoljeno mejo”? 😀 :D[/quote]POOOOOD:). Krucefiks:).[/quote]Ma dobr noooo, ne bit zdej malenkostna, če poznaš odgovore na vsa druga vprašanja ti bomo ta “nepomemben” kriterij, ki ga še ne dosegaš, spregledali…. 🙂
Za tokrat, samo za tokrat….. :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

..da glede tega upoštevaš nasvete uporabnika Marka, ki ima po lastnih besedah s tem bogate izkušnje.

Fotka – najbolje taka, da se vidi en od tvojih hobijev. Ni pomembno, da je od blizu. Drag avto na fotki odbija. Privlači le plehp.
Profil: prazni profili odbijajo. Preveč balasta tudi. Konkretno povej o sebi ter o tem kaj iščeš. Ne dolgovezi, ne pesnikuj.
Ženske verjetno samo čakamo, da nas odkrijete. Zato klikaj prvi.

POOOOOD:). Krucefiks:).[/quote]Ma dobr noooo, ne bit zdej malenkostna, če poznaš odgovore na vsa druga vprašanja ti bomo ta “nepomemben” kriterij, ki ga še ne dosegaš, spregledali…. 🙂
Za tokrat, samo za tokrat….. :)))))[/quote]

Meni se zdi avtor posta kar strog:)). Lahko pa tebi kaj svetujem:)).


Joj, ne mi toliko dela nalagati. To je lahko velik projekt, posebej kadar imajo ljudje različne želje/pričakovanja. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Hahahahahahahahaha 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

A si že čez “dovoljeno mejo”? 😀 :D[/quote]

POOOOOD:). Krucefiks:).[/quote]
za mladoletnico tudi nisi za na ta form … dokler vsaj v možgane ne zrasteš preko 21

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

POOOOOD:). Krucefiks:).[/quote]
za mladoletnico tudi nisi za na ta form … dokler vsaj v možgane ne zrasteš preko 21[/quote]

Saj bi kaj rekla zate, pa nimam idej:)).


za mladoletnico tudi nisi za na ta form … dokler vsaj v možgane ne zrasteš preko 21[/quote]

Saj bi kaj rekla zate, pa nimam idej:)).[/quote]

goldfišica je zrela za 3 starčke.

Saj bi kaj rekla zate, pa nimam idej:)).[/quote]

goldfišica je zrela za 3 starčke.[/quote]

Nimam posluha za starejše ljudi:). Kaj pa zdaj?:) Si užaljen?:))

goldfišica je zrela za 3 starčke.[/quote]

Nimam posluha za starejše ljudi:). Kaj pa zdaj?:) Si užaljen?:))[/quote]

to je bilo namenjeno meni?

Nimam posluha za starejše ljudi:). Kaj pa zdaj?:) Si užaljen?:))[/quote]

to je bilo namenjeno meni?[/quote]

Ja. Po tvojem pisanju sodeč, si starček:)).


za mladoletnico tudi nisi za na ta form … dokler vsaj v možgane ne zrasteš preko 21[/quote]

Saj bi kaj rekla zate, pa nimam idej:)).[/quote]
Inspiracija priplava
kadar pije modra glava
(Ivan Rob)

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

morda.


za mladoletnico tudi nisi za na ta form … dokler vsaj v možgane ne zrasteš preko 21[/quote]

Saj bi kaj rekla zate, pa nimam idej:)).[/quote]
tvoj komentar je popoln – twelve poitz ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ma dobr noooo, ne bit zdej malenkostna, če poznaš odgovore na vsa druga vprašanja ti bomo ta “nepomemben” kriterij, ki ga še ne dosegaš, spregledali…. 🙂
Za tokrat, samo za tokrat….. :)))))[/quote]

Meni se zdi avtor posta kar strog:)). Lahko pa tebi kaj svetujem:)).[/quote]No da vidim kakšen naset si mi pripravila za danes? :))))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Joj, ne mi toliko dela nalagati. To je lahko velik projekt, posebej kadar imajo ljudje različne želje/pričakovanja. :)[/quote]

Potem pa povej samo koliko avdicij si imel preden si se odločil za Petro ali ona zate, ne vem kako je bilo.
Pa s kolikimi si se istočasno videval in podobno. Da bo tale možakar vedel kaj ga čaka. Koliko drinkov pa to. 🙂

Eh, če to povem, ne bo to njemu nič povedalo. Eni lahko gredo na 100 avdicij, pa ne bodo sprejeti, drugi pa je lahko sprejet na prvi. Mogoče mu moj nasvet ne bo pomagal nič, če ga zanimajo drugačne ženske, kot mene. Čaka ga pa še marsikaj, to pa že lahko napovem, veliko razočaranj, pa tudi kaj lepega vmes. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Si pa skrivnosten. 🙂
Sem pa vseeno med vrsticami razbrala, da ti nisi izbiral. Da si čakal, da boš izbran. Vse jasno. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close