Kako preko neta iskati žensko?
Če si vsaj prebral tole zgodbo od Emilia, potem bi lahko razbral, da je bil denar pomemben predvsem temu moškemu, če je skoraj vsako ogoljufal oziroma jo prepričal, da mu da (posodi) denar. Vsaj jaz sem tako razbral. Ženske so želel le pomagati.
A zato si tudi ti mahnjen na bemfle? 🙂 Brez zamere, ampak ne vem, če sem že kdaj srečala v življenju kakšnega prizemljenega lastnika bmwja. Tudi če je bilz nogami na tleh, mu je ego sekal do neskončnih višav.
“Normalne” ženske tega ne marajo. Če pa hoče tip imet žensko v istem rangu kto avto, samo da se važi z eno lutko, po možnosti s silikonskimi joški, potem pa ti kar. 🙂
To, da luzerski tipčki izkoriščajo ženske, je pa že stara stvar. In največ jih “operira” na spletu. Delajo vse, od nudenja uslug klasičnih žigolov, do izkoriščanja ženske naivnosti in izsiljevanja poročenih žensk.
Da ne bomo samo o moških. Tudi ženske, takšne ki padajo an bemfle, rade izsiljujejo poročene moške.
Če si vsaj prebral tole zgodbo od Emilia, potem bi lahko razbral, da je bil denar pomemben predvsem temu moškemu, če je skoraj vsako ogoljufal oziroma jo prepričal, da mu da (posodi) denar. Vsaj jaz sem tako razbral. Ženske so želel le pomagati.[/quote]
Napaka Marko. Res imaš prav, da je on iskal denar. Ampak zakaj so se ženske lepile nanj? Ker se je delal, da je bogat. Škoda, da nisi gledal Tednika, tam so ženske povedale kako urejen, sladek gospod, da je.
Na njegov videz so se lepile. Videz bogataša, ki pa ni bil resničen. Pač kure.
Če si vsaj prebral tole zgodbo od Emilia, potem bi lahko razbral, da je bil denar pomemben predvsem temu moškemu, če je skoraj vsako ogoljufal oziroma jo prepričal, da mu da (posodi) denar. Vsaj jaz sem tako razbral. Ženske so želel le pomagati.[/quote]
Napaka Marko. Res imaš prav, da je on iskal denar. Ampak zakaj so se ženske lepile nanj? Ker se je delal, da je bogat. Škoda, da nisi gledal Tednika, tam so ženske povedale kako urejen, sladek gospod, da je.
Na njegov videz so se lepile. Videz bogataša, ki pa ni bil resničen. Pač kure.[/quote]
Lepile so se na sladke besede. Srečale so človeka, ki jim je namenil svoj čas, vso pozornost, toplino, dajal občutek iskrenosti. Labilne osebe se hitro napelje na svoj mlin. Ta moški je imel slabe namene, iskal je žrtve za dosego svojih ciljev. Ženske so slepo zaupale, ker so hlepele po kančku pozornosti, čustev…
A zato si tudi ti mahnjen na bemfle? 🙂 Brez zamere, ampak ne vem, če sem že kdaj srečala v življenju kakšnega prizemljenega lastnika bmwja. Tudi če je bilz nogami na tleh, mu je ego sekal do neskončnih višav.
“Normalne” ženske tega ne marajo. Če pa hoče tip imet žensko v istem rangu kto avto, samo da se važi z eno lutko, po možnosti s silikonskimi joški, potem pa ti kar. 🙂
To, da luzerski tipčki izkoriščajo ženske, je pa že stara stvar. In največ jih “operira” na spletu. Delajo vse, od nudenja uslug klasičnih žigolov, do izkoriščanja ženske naivnosti in izsiljevanja poročenih žensk.
Da ne bomo samo o moških. Tudi ženske, takšne ki padajo an bemfle, rade izsiljujejo poročene moške.[/quote]
Kakšno stališče, joj. Le kaj bi nam imela Bikini_ razodeti o tem, če si ženska lasti/vozi znamko Bmw ? 😉
[sub]Dvomim, da je upravičeno soditi o značaju oseb po vozilu.[/sub]
Če si vsaj prebral tole zgodbo od Emilia, potem bi lahko razbral, da je bil denar pomemben predvsem temu moškemu, če je skoraj vsako ogoljufal oziroma jo prepričal, da mu da (posodi) denar. Vsaj jaz sem tako razbral. Ženske so želel le pomagati.[/quote]
Napaka Marko. Res imaš prav, da je on iskal denar. Ampak zakaj so se ženske lepile nanj? Ker se je delal, da je bogat. Škoda, da nisi gledal Tednika, tam so ženske povedale kako urejen, sladek gospod, da je.
Na njegov videz so se lepile. Videz bogataša, ki pa ni bil resničen. Pač kure.[/quote]
Verjetno niso v resnici iskale bogataše. Mogoče samo nekaj v “svojem rangu”. 🙂
Kaj vse je kakšen moški pripravljen naredit za seks, vemo. Ampak to ni nič v primerjavi s tem, kaj je za seks z recimo temu postavnim moškim pripravljena naredit kakšna premožna kura podpovprečnega videza.
Pa niti ni treba, da je že v letih in premožna. Sem videla tudi 25letnice, recimo temu bolj okroglega videza, ki so dolgoletno resno zvezo uničile zaradi ene noči z inštruktorjem fitnesa. Tudi takšne kure hodijo po svetu. 🙂
Če si vsaj prebral tole zgodbo od Emilia, potem bi lahko razbral, da je bil denar pomemben predvsem temu moškemu, če je skoraj vsako ogoljufal oziroma jo prepričal, da mu da (posodi) denar. Vsaj jaz sem tako razbral. Ženske so želel le pomagati.[/quote]
Napaka Marko. Res imaš prav, da je on iskal denar. Ampak zakaj so se ženske lepile nanj? Ker se je delal, da je bogat. Škoda, da nisi gledal Tednika, tam so ženske povedale kako urejen, sladek gospod, da je.
Na njegov videz so se lepile. Videz bogataša, ki pa ni bil resničen. Pač kure.[/quote]
Lepile so se na besede in videz. Ne smeš pa pozabit, da se niso lepile vse, ampak samo določene. Sem prepričan, da jih precej ni padlo. Je pa res, da gre verjetno za izkušenega moškega in si svoje žrtve že sam izbral takšne, pri katerih je verjetnost, da bodo padle, večja.
Sicer pa, če ne verjamete, poglejte razne portale za iskanje nasprotnega spola. Večina moških ima na fotkah bolj viden svoj avto ali pa motor kot sebe. Bi bilo zanimivo prešteti kolikšen delež moških ima na fotki avto ali motor. Pa nihče nima gor starega avta ali kakega starega mopeda?
Očitno to pali sto na uro.
Napaka Marko. Res imaš prav, da je on iskal denar. Ampak zakaj so se ženske lepile nanj? Ker se je delal, da je bogat. Škoda, da nisi gledal Tednika, tam so ženske povedale kako urejen, sladek gospod, da je.
Na njegov videz so se lepile. Videz bogataša, ki pa ni bil resničen. Pač kure.[/quote]
Lepile so se na besede in videz. Ne smeš pa pozabit, da se niso lepile vse, ampak samo določene. Sem prepričan, da jih precej ni padlo. Je pa res, da gre verjetno za izkušenega moškega in si svoje žrtve že sam izbral takšne, pri katerih je verjetnost, da bodo padle, večja.[/quote]
Res je, samo določene so padle. Pametne ne padajo na osladnost. Tako se zgodi, če ocenjuješ glede na zunanji videz. Prav nič se mi ne smilijo te ženske.
Ne morem verjeti kaj berem – je to res, da so moški marsikaj pripravljeni narediti za seks? Jaz jih ne dojemam tako, ravno tako mi je nepojemljivo o tistem, kaj so pripravljene narediti ženske podpovrečnega videza za seks s postavnim moškim.
Možno, da hodim po svetu z zaprtimi očmi, ker nič od navedenega ne poznam, no morda videla kaj podobnega v kakšnem filmu 😛
Ne morem verjeti kaj berem – je to res, da so moški marsikaj pripravljeni narediti za seks? Jaz jih ne dojemam tako, ravno tako mi je nepojemljivo o tistem, kaj so pripravljene narediti ženske podpovrečnega videza za seks s postavnim moškim.
Možno, da hodim po svetu z zaprtimi očmi, ker nič od navedenega ne poznam, no morda videla kaj podobnega v kakšnem filmu :P[/quote]
Odvisno kakšne ljudi poznaš. Jaz imam to (ne)srečo, da poznam zelo raznolike ljudi, različnih družbenih slojev in z različnih koncev Slovenije. Včasih se čudim kaj vse ta mala Slovenija preživi.
Pa kot sem že rekla, imam brata. In ko sem bila recimo mlajša, mi je bilo hitro jasno zakaj bratu ni bilo všeč, če se je določen tip njegovih kolegov zanimal zame.
Ne morem verjeti kaj berem – je to res, da so moški marsikaj pripravljeni narediti za seks? Jaz jih ne dojemam tako, ravno tako mi je nepojemljivo o tistem, kaj so pripravljene narediti ženske podpovrečnega videza za seks s postavnim moškim.
Možno, da hodim po svetu z zaprtimi očmi, ker nič od navedenega ne poznam, no morda videla kaj podobnega v kakšnem filmu :P[/quote]
Odvisno kakšne ljudi poznaš. Jaz imam to (ne)srečo, da poznam zelo raznolike ljudi, različnih družbenih slojev in z različnih koncev Slovenije. Včasih se čudim kaj vse ta mala Slovenija preživi.
Pa kot sem že rekla, imam brata. In ko sem bila recimo mlajša, mi je bilo hitro jasno zakaj bratu ni bilo všeč, če se je določen tip njegovih kolegov zanimal zame.[/quote]
a to se vidve tukaj že ponujata ☺
Odvisno kakšne ljudi poznaš. Jaz imam to (ne)srečo, da poznam zelo raznolike ljudi, različnih družbenih slojev in z različnih koncev Slovenije. Včasih se čudim kaj vse ta mala Slovenija preživi.
Pa kot sem že rekla, imam brata. In ko sem bila recimo mlajša, mi je bilo hitro jasno zakaj bratu ni bilo všeč, če se je določen tip njegovih kolegov zanimal zame.[/quote]
a to se vidve tukaj že ponujata ☺[/quote]
A ti delujeva obupani? 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.