kakšne so
Težko jih je navdušiti, so vedno direktne, ni jih težko spraviti v posteljo toda se hitro naveličajo partnerja in če si slab ljubimec ne bo hotela nikoli več slišati zate. Ne marajo ljudi ki se ne znajo zase postaviti in ki radi jamrajo. Mene včasih spominjajo na škorpijonke ker so si karakterno podobne s to razliko da so škorpijonke maščevalne ovnice pa ne.Nasplošno niso slabe za razliko od dvoličnih rakov ali zasanjanih rib. Precej dajo na svoj videz in običajno je to tisto kar pri drugih najprej opazijo.
A se samo meni zdi, ali dejansko več kot 90 % žensk verjame v take gluposti, kot je horoskop ? Vsakič, ko me kira vpraša kaj sem po horoskopu bi se najraje obrnil in šel stran. Mislim, dobiš občutek, kot da se pogovarjaš z retardom…
Forum je zaprt za komentiranje.