Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek POZITIVIZEM

POZITIVIZEM

Dajmo napisat kaj lepega. Npr. zenske so cudovite, prijazne ,lepe. In moski? Jemo iz roke 🙂

zenske so cudovite, prijazne ,lepe.

Sanjaš pri 40+.

Saj tudi so res, če imajo ob sebi takega moškega, ki je čudovit, prijazen in lep…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tudi ljudje smo pozitivni, lepi in prijazni, če imamo okrog sebe takšne ljudi, sicer gre pa malo težje ali pa sploh ne gre.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Prijaznost zbudi (pri vecini) prijaznost.

Pa smo pri vprašanju, kaj je bilo prej, kura ali jajce.

Kdor je prijazen, mu vsak dan sije sonce in z žarki obsije tudi druge ljudi, da jih prežema ena samo prijaznost. In prijazni ljudje so tudi lepi.

Pa je ferbcna zasijala v vsej svoji lepoti 🙂

Življenje je kot ogledalo: smeji se ti, če ga gledaš nasmejano:).

Za vse samske nasvet: nasmejan obraz privablja 🙂 Ok zenski 🙂

Vsem želim vse dobro!

Moški naj bodo… “moški” …. pa ni nam treba jest iz roke.:)

Prijaznost nima veze z moskostjo. Bibita rabi varianto Helence. Maco zgrabi za krtaco 🙂

Se strinjam, da prijaznost nima veze z moškostjo, tega tudi nisem nikjer napisala… pa tudi z ženskostjo ne…. to si pa ti napisal 🙂 Zopet slabo bereš.:)

Kaj Bibita rabi, hehehe … marsikaj ali pa tudi ne…. :)) machota, ki grabi za krtačo, predvidevam, da misliš tisto za ribanje poda…. tega ne rabim, ker imam parket.;) tega pe se ne sme ribat, ker je lakiran.

Ce samo jaz slabo berem, potem je moski svet da ne omenjam zenskega, brez skrbi 🙂
Kdo pa razume Bibito (zenske)? Ce obstjajo sepetalci konjev in psov, potem bi rabili se sepetalce za zenske 🙂 Kaj obstajajo? Ah ne to so le bleferji 🙂

Danes mi težko gre kaj v glavo (pa tudi sicer se mi to pogosto dojala:))) daj malo prevoda bolj razumljjivo… da me ne mučiš preveč brez potrebe .))))

Bibita je lepa zenska 🙂 Razumljivo?

Ja, sem ženska, prijazna, simpatična, čudovita….

…če le imam ob sebi moškaga, ki zna zbujati tako ‘obnašanje’ pri meni.

lp,D

Potrebno je poiskati najboljse v sebi in podariti drugemu …


Sicer si pa kaj?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, razumljivo in hvala za takšno lepo mnenje o meni :))

Pozdravljam idejo 🙂
Sem ravno včeraj razmišljala, da na MONu kronično primanjkuje neke pozitivne energije.

Moj prispevek za danes je:
We are not creatures of circumstance, we are creators of circumstance (Benjamin Disraeli)

S čim smo v lastnem življenju nezadovoljni, kakšne okoliščine nas dušijo? In predvsem kaj nameravamo narediti, da to spremenimo.

Ja, razumljivo in hvala za takšno lepo mnenje o meni :))[/quote]Daj Moški111 upoštevaj-preberi njeno celo ime in potem podaj razlago, ne bit tako površen, ker se ti lahko maščuje 😉

Melita je lepa kot Bibita.

Kar bi po moje pomenilo, da je tako baročnih oblin kot tista plastenka v kateri se nahaja sladka pijača, ki brizgne čez pokrovček še predno ga do konca odviješ, če si bil pred tem nekoliko nespreten z njo…. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Nekje v backgroundu imam podobo suhice. Tolmacenje sicer ni moja odlika no arhiviranje je druga stvar 🙂

Arhiviral si na podlagi slikovnega gradiva ali na njenem dojemanju lastnih oblin… ? 😉
Upam pa da ji ne gre tako slabo da se nam bo posušila, sploh sedaj ko mislijo ukinit malice…:D

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Bom ti jaz pomagal s tolmačenjem:

[img]http://a0.twimg.com/profile_images/2503992230/cct9tffvm3t9r1hihctn.jpeg[/img]

Pa še realnost: :)))

[img]http://fatalchat.com/Gallery/50489402080e6.jpg[/img]

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close