Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Znate debatirati, komunicirati?

Znate debatirati, komunicirati?

aaa … počakaj, naj še jaz poskusim:

NM-3w, rada te imam!

Kako se ti zdi? Je moje izraz moje misli, v 1. osebi ednine, zaničevanja ni niti v sledeh.
Daj mi vrni. Ampak, brez občutkov, prosim, sej veš… :))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

aaa … počakaj, naj še jaz poskusim:

NM-3w, rada te imam!

Kako se ti zdi? Je moje izraz moje misli, v 1. osebi ednine, zaničevanja ni niti v sledeh.
Daj mi vrni. Ampak, brez občutkov, prosim, sej veš… :))[/quote]

tebe bi imel rad samo razrezano in pohano … pa še to samo bedrca

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close