Žensko je težko osvojit
Kak dokaz? kr tko na besedo nc ne vela :P[/quote]
Sram te bodi, da te zanima oblika anonimnega tiča, ki se te prav nič ne tiče.[/quote]
Lej, ce ze o svojem pises, bi blo kul da se slikco prilimas, da ocenim al se te splaca spoznat 😛
in ne, ni me sram!
Sej, punco je nemogoce osvojit, ce se z njimi tko mens kukr z mano 😛
Strah me je, da ti je v resnici ime Haris Pilton.[/quote]
A tale?
[img]http://spletniklin.si/admin/images/N96_3_3afefff298685054c7350e80e40c48f2.png[/img]
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Navsezgodaj bi bilo ob 7h. 🙂 To je hec Sadni, ni to prcanje. Potem pa mi praviš, da se nikoli ne pohecam. Seveda se, samo ti to razumeš kot prcanje, jaz pa kot hec.
Saj tud tvoja replika se je meni zdela hecna. :))
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Forum je zaprt za komentiranje.