Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženske MŽ čveka 2

Ženske MŽ čveka 2

Mislim, mislim, pa pridem do vedno istih zaključkov. Glede na to, da se preživljam z delom, ki terja predvsem umske napore ne pa kot fotomodel za bikinke, prisegam na možgane. 🙂 Je pa res, da včasih za svoje riti bolje poskrbijo tisti, ki ne prisegajo na možgane.

Če bi pa gledala na zadevo z zdravstvenega vidika, od tistega življenja, ko človek samo vegetira in se ničesar ne zaveda, ni kaj dosti koristi. Medtem ko človeški um, ki funkcionira, lahko ustvari marsikaj tudi če je človek tako ali drugače telesno hendikepiran.
Če se ne strinjaš s tem, ti priporočam ogled tega filma, pa boš potem morda spremenil mnenje. 🙂

[youtube]G69Zh7YIg8c[/youtube][/quote]

No potem pa zaštopfaj svojo rit in ne idi več srat na WC…. Pa da vidimo kako ti um pomaga pri sranju….

rit>možgani…. rit potrebujemo drugače tehnično ne moremo preživet (kot rit mislim odprtino ANALO/ANUS + ritnice)

Tako da si ga pihnila mimo 🙂

To je tako kot so tvoje prve potrebe po prehranjevanju ŠELE potem po ustvarjanju itd… če ne dobiš hrane in če ne MORŠ it srat (ker nimaš riti) potem tudi kreativnega umskega ustvarjanja ni?

Je tako ali ne?[/quote]

Jutri, 12. oktobra, je svetovni dan stomistov. Če ne veš, kaj je stoma, upam, da tega ne boš nikoli spoznal na lastni koži. Drugače pa je stoma tudi tisti “čudež”, ki omogoča odvajanje blata ali urina skozi odprtino, ki nikakor na riti. Marsikdo, ki je uspel preživeti navkljub raku danke ali črevesja, je zelo hvaležen za ta “čudež” in lahko z njegovo pomočjo “normalno” živi dalje in uporablja svoje možgane.

No potem pa zaštopfaj svojo rit in ne idi več srat na WC…. Pa da vidimo kako ti um pomaga pri sranju….

rit>možgani…. rit potrebujemo drugače tehnično ne moremo preživet (kot rit mislim odprtino ANALO/ANUS + ritnice)

Tako da si ga pihnila mimo 🙂

To je tako kot so tvoje prve potrebe po prehranjevanju ŠELE potem po ustvarjanju itd… če ne dobiš hrane in če ne MORŠ it srat (ker nimaš riti) potem tudi kreativnega umskega ustvarjanja ni?

Je tako ali ne?[/quote]

Jutri, 12. oktobra, je svetovni dan stomistov. Če ne veš, kaj je stoma, upam, da tega ne boš nikoli spoznal na lastni koži. Drugače pa je stoma tudi tisti “čudež”, ki omogoča odvajanje blata ali urina skozi odprtino, ki nikakor na riti. Marsikdo, ki je uspel preživeti navkljub raku danke ali črevesja, je zelo hvaležen za ta “čudež” in lahko z njegovo pomočjo “normalno” živi dalje in uporablja svoje možgane.[/quote]

ogabno…. jaz bi raje umrl kot si želel tole spoznati 😉 …. nikakor pa nebi bil hvaležen za ta čudež 🙂

Če sem hvaležen za katerikoli medicinski ”čudež” je to evtanazija in anestezija.(lokalna ali globalna) ….

Druge tablete in zadeve bi pa z zakonom prepovedal …. ravno zaradi teh ”čudežov” imamo prenaseljenost in prazno zdr blagajno (med drugim)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Drugič se rajši drži razpisov. 🙂

Meni je vseeno kaj napišeš o meni, ker to vzamem za hec. Bi bilo pa dobro, da recimo o določenih zadevah, ki si jih napisal o meni, razmisliš tudi v svojem kontekstu. Vsekakor pa obstajajo tudi na tem forumu mooški, katerim ni bilo nikoli treba eksplicitno poudarjatt, da je nekdo poročen. Pa bodi dovolj, da se ne spustim še globlje v “realno plat MON fantov”.

Drugič se rajši drži razpisov. 🙂

Meni je vseeno kaj napišeš o meni, ker to vzamem za hec. Bi bilo pa dobro, da recimo o določenih zadevah, ki si jih napisal o meni, razmisliš tudi v svojem kontekstu. Vsekakor pa obstajajo tudi na tem forumu mooški, katerim ni bilo nikoli treba eksplicitno poudarjatt, da je nekdo poročen. Pa bodi dovolj, da se ne spustim še globlje v “realno plat MON fantov”.[/quote]

No daj potunkaj se globlje, samo pazi da jim ne uhaja drek vsekje drugje kot z ritne luknje lol…..

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Jutri, 12. oktobra, je svetovni dan stomistov. Če ne veš, kaj je stoma, upam, da tega ne boš nikoli spoznal na lastni koži. Drugače pa je stoma tudi tisti “čudež”, ki omogoča odvajanje blata ali urina skozi odprtino, ki nikakor na riti. Marsikdo, ki je uspel preživeti navkljub raku danke ali črevesja, je zelo hvaležen za ta “čudež” in lahko z njegovo pomočjo “normalno” živi dalje in uporablja svoje možgane.[/quote]

ogabno…. jaz bi raje umrl kot si želel tole spoznati 😉 …. nikakor pa nebi bil hvaležen za ta čudež 🙂

Če sem hvaležen za katerikoli medicinski ”čudež” je to evtanazija in anestezija.(lokalna ali globalna) ….

Druge tablete in zadeve bi pa z zakonom prepovedal …. ravno zaradi teh ”čudežov” imamo prenaseljenost in prazno zdr blagajno (med drugim)[/quote]

No, ja, jaz ne podpiram takšne logike. Potem najboljše da tudi otroke ne cepimo, ne zdravimo, pa čakamo koliko jih bo že v rani mladosti umrlo od kakšne otroške bolezni. Pač naravna selekcija in polna zdravstvena blagajna. Ljudje s stomo imajo lahko zelo visoko kvaliteto življenja. Nekatere ženske celo rodijo s stomo. Jaz sem te zadeve videla zelo do blizu in ni tako grozno kot se zdi na prvi pogled. Strah pred neznanim je hujši od marsičesa. 🙂

Drugič se rajši drži razpisov. 🙂

Meni je vseeno kaj napišeš o meni, ker to vzamem za hec. Bi bilo pa dobro, da recimo o določenih zadevah, ki si jih napisal o meni, razmisliš tudi v svojem kontekstu. Vsekakor pa obstajajo tudi na tem forumu mooški, katerim ni bilo nikoli treba eksplicitno poudarjatt, da je nekdo poročen. Pa bodi dovolj, da se ne spustim še globlje v “realno plat MON fantov”.[/quote]

No daj potunkaj se globlje, samo pazi da jim ne uhaja drek vsekje drugje kot z ritne luknje lol…..[/quote]

Če bi se ženske na tem forumu spravile delat analize moških forumašev, bi lahko napsiale romane. O tem sem prepričana. Ampak takšno početje bi bilo kontraproduktivno. Tako kot je kontraproduktivno pisat bistroumna dognanja o ženskah tega foruma. Vsak je na forumu tisto, kar hoče bit, kar se odloči, da bo. Kakšna je realnost izven virtuale pa niti ni pomembno. Za ta forum.

V preteklosti so se name pa tudi na nekatere ostale pisce postov vršili pritiski o neizdaji različnih občutljivih razkrivajočih prispevkov. Celo do tega je prišlo, da so nekateri vplivni posamezniki poskušali izsiliti prepoved ali umik teme pri uredništvu MONa.

Vendar tako odkritega pritiska tokrat s strani uporabnice bikini_ še nisem doživel.

Jaz se tem pritiskom s strani ženskega lobija na MONu ne bom uklonil.

Ponavljam prispevek ženske MŽ čveka 3 vsekakor bo in razkril bo marsikaj.

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

ogabno…. jaz bi raje umrl kot si želel tole spoznati 😉 …. nikakor pa nebi bil hvaležen za ta čudež 🙂

Če sem hvaležen za katerikoli medicinski ”čudež” je to evtanazija in anestezija.(lokalna ali globalna) ….

Druge tablete in zadeve bi pa z zakonom prepovedal …. ravno zaradi teh ”čudežov” imamo prenaseljenost in prazno zdr blagajno (med drugim)[/quote]

No, ja, jaz ne podpiram takšne logike. Potem najboljše da tudi otroke ne cepimo, ne zdravimo, pa čakamo koliko jih bo že v rani mladosti umrlo od kakšne otroške bolezni. Pač naravna selekcija in polna zdravstvena blagajna. Ljudje s stomo imajo lahko zelo visoko kvaliteto življenja. Nekatere ženske celo rodijo s stomo. Jaz sem te zadeve videla zelo do blizu in ni tako grozno kot se zdi na prvi pogled. Strah pred neznanim je hujši od marsičesa. :)[/quote]

Ne pozabi Bikini… človek je napredoval zaradi tega ker so preživeli le najmočnejši najbolj sposobni in iznajdljivi…. danes pa vsakega starca, vsakega luzerja vlačimo skozi neke programe pomoči pa skozi operacije pa skozi zdravila ohranjamo pri življenju dlje kot bi smeli oz. kot je smotrno….

Zato ker ne pustimo da geni šibkih izumrejo oz se kontrolira njihova količina skozi naravne zakone imamo danes VELIKO otrok ki imajo astmo ipd (tudi zaradi drugih zadev ampak genski del je velik korak k temi)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Haha, ti sploh šene veš kaj so pritiski ženskega lobija. 🙂

No, z zanimanjem čakam na tretji del. Pa ne razumi me narobe, jaz tega pisanja nisem hotela preprečit niti nisem lobirala za to ali kaj podobnega. Bog ne daj. Pravica do svobode izražanja mora bit.
Ampak tudi jaz imam pravico, da povem, kaj si o takšnem početju mislim. In ne, nisem ŠE povedala, akj si mislim.


Upam, da se poklicno ne ukvarjaš s psihoanalizo, ker s tako “sposobnostjo” opazovanja lahko pride samo do mentalne katastrofe potencialnih uporabnikov.
Moj nasvet: ponujaj sebe, zase bom že sama poskrbela, tako in drugače.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ni u snovima. Kaj bi pa počela s fantkom, ki se me na smrt boji?

Sploh ne vem, zakaj (ali pa za koga) bi morala imeti vlogo kakršnekoli šaljivke na forumu.
Sebatu priporôči par (po tvojem mnenju) izvrstnih stand-up komikov, pa se bosta lahko skupaj (na)smejala.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Matkič, si že slišal za besedo humanizem? To je malo višji nivo od pira, žensk in namiznega nogometa v petek zvečer s kolegi!? 😉

No, če ne boš imel otrok, ne bodo šibki geni imeli prav nobene možnosti… :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Glede na jezorito obnašanje, razdražljivost, grožnje in otročje obnašanje pri 25-tih po moje nimaš nobenega pravega razloga za smeh, prej nasprotno, kajti če bi le malo premislil, je to bolj žalostno kot smešno, razen če si 14? 😉 Dvomim, da bi tvoje starše spravil v smeh, če bi malo čitali, kako se obnašaš in kaj pišeš v teh letih, ko je pubertetništvo že zdavnaj za tabo. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sadni, drugič: ne ljubi se mi prepucavat s tabo. Lahko napišeš karkoli. Tudi da se ves dan čoham po tamali. Razumeš?

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

A ne? Vse se da? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

A ne? Vse se da? :)))[/quote]

Jap, najboljši dokaz za njih si seveda ti in tebi podobni forumaši in drugi …. :))))))

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Matkič, si že slišal za besedo humanizem? To je malo višji nivo od pira, žensk in namiznega nogometa v petek zvečer s kolegi!? 😉

No, če ne boš imel otrok, ne bodo šibki geni imeli prav nobene možnosti… :)))[/quote]
Hej, namizni nogomet je pa ja kul!

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Matkič, si že slišal za besedo humanizem? To je malo višji nivo od pira, žensk in namiznega nogometa v petek zvečer s kolegi!? 😉

No, če ne boš imel otrok, ne bodo šibki geni imeli prav nobene možnosti… :)))[/quote]
Hej, namizni nogomet je pa ja kul![/quote]

Lahko v dvojici izzoveva Sadnega in Matkiča? 😀
Poraženec plača pir. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

LoLz, če me ti Matjažko zmagaš v namiznem nogometu, potem ne samo, da plačam pir, še nogo si stran odrežem, če je treba.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, drugič: ne ljubi se mi prepucavat s tabo. Lahko napišeš karkoli. Tudi da se ves dan čoham po tamali. Razumeš?[/quote]
V bistvu ne, ne razumem, ker to nisem napisal zato, da bi dobil od tebe kakšno povratno sporočilo, napisal sem zato, ker je to resnica. Nm-3w je edini uporabnik, ki mu ves čas lezeš v rit in se mu na vsak način želiš prikupit, pa čeprav te ne j* 5 %. Brukice v glavnem.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Glede na jezorito obnašanje, razdražljivost, grožnje in otročje obnašanje pri 25-tih po moje nimaš nobenega pravega razloga za smeh, prej nasprotno, kajti če bi le malo premislil, je to bolj žalostno kot smešno, razen če si 14? 😉 Dvomim, da bi tvoje starše spravil v smeh, če bi malo čitali, kako se obnašaš in kaj pišeš v teh letih, ko je pubertetništvo že zdavnaj za tabo. ;)[/quote]
Moji starši me poznajo takšnega, kot sem v resnici, medtem ko ti nimaš pojma o meni, vidiš samo črke, moje reakcije na tvoje zaostale komentarje si pa lahko samo domišljaš. Pa sploh nisem 25 let star, nevem od kje ti ta podatek ? To je isto, kot da si jaz zate izmislim, da si 36. Kr neki v glavnem, bolan človek si, ki več kot očitno nima dovolj poguma, da bi se dobil s “14 letnim šmrkavcem”. Če sem res tak revček, kot me opisuješ, potem bi se že upal dobit na pijači. Govoriš o neki zrelosti, pa o pravih moških, dej no, pravi moški bi pristal na povabilo. Robi zmore to, Paco zmore, ti pa več kot očitno ne, ker si pi*ka. Enako velja tudi za tvojega prijatelja Marka.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Hej, namizni nogomet je pa ja kul![/quote]

Lahko v dvojici izzoveva Sadnega in Matkiča? 😀
Poraženec plača pir. :)[/quote]
Komot. Jaz sem v napadu. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Sadni, a misliš, da obstaja kdo na forumu, tudi med ženskami, ki bi se hotel sestati s tabo, da ga očaraš s svojim “humorjem”? :)) Ne. In zakaj ne? Ker te ljudje ne poznajo in ne vidijo tvoje “prave vrednosti”, tvojega “čudovitega karakterja”, ko navdušuješ s pisanjem in razkrivaš svoj neverjetno zanimiv značaj… Khm… 🙁

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Lahko v dvojici izzoveva Sadnega in Matkiča? 😀
Poraženec plača pir. :)[/quote]
Komot. Jaz sem v napadu. :)[/quote]

jaz pa bi predlagal eno drugo kategorijo v športu in sicer boks ali K1 … poraženec si plača nove zobe IN vsem štirim pir?

A gremo v istih dvojicah?

Ne pozabite boks je tudi šport ;)))))))))))))))

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Sadni, drugič: ne ljubi se mi prepucavat s tabo. Lahko napišeš karkoli. Tudi da se ves dan čoham po tamali. Razumeš?[/quote]
V bistvu ne, ne razumem, ker to nisem napisal zato, da bi dobil od tebe kakšno povratno sporočilo, napisal sem zato, ker je to resnica. Nm-3w je edini uporabnik, ki mu ves čas lezeš v rit in se mu na vsak način želiš prikupit, pa čeprav te ne j* 5 %. Brukice v glavnem.[/quote]Margot je ženska MŽ čveka2, ki več napiše med vrsticami kot v njih 😉 in če tega ne znaš brat……….. ja za ene je to prenaporno oz nedoumljivo, ker kaj več kot delat zdraho niso sposobni, žal :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close