Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženske MŽ čveka 2

Ženske MŽ čveka 2

V prvem delu sem na splošno opisal ženske, ki so tu prisotne.

Sedaj pa še malo bolj provokativen vendar realen del za katerega bi MŽ ženske najraje videle, da ga ne bi bilo.

1. Antilopa – Ženska zaposlena v JU močno podpira sindikate pa četudi gre vse k vragu. Važno je le, da ima ona službo. Sama sicer pravi, da tukaj gor ne išče moškega vendarle se je tukaj ogrela najprej za m111 nato pa za poeta, ki ga odkrito osvaja.

2. Goldfish – Non stop prisotna na MONU. Bila je celo reci in piši ena izmed naj aktivnih članov na monu v prejšnjem mesecu. Kot že ime pove je izmuzljiva kot ribica. Noro se meče se za sadnim vendar on za njo noče niti slišati. Ona vztraja kljub vsemu. Zato pa vsake toliko poflirta še s kom drugim a le dokler je na varni razdalji, ko je prevroče se umakne na varno.

3. Krivokljun – Nesamozavestna mlada ženska. Ima se za damo in je na distanci do drugih piscev. Njen priljubljen stavek je srečanja z mano so za izbrance. Seveda, če niso preveč samozavestni.

4. Calypso – nezadovoljna ženska na trenutke tudi žaljiva. Zadnje čase manj piše morda je končno le dobila moškega.

Občasno piše še Senza starejša ženska popolnoma brez humorja. Všeč ji je NM3W a jo je že parkrat okaral ampak ona vztraja. Moj nasvet: primerna za v posteljo prvič in zadnjič.

Občasno piše tudi oseba z nadimkom ronka ali 1001 nik. Oseba zrela za pregled pri psihiatru. Popolnoma brez samozavesti. Odpira različne ljubezenske teme vidi pa se ji, da je brez sexa že leta, če ne desetletja in tako se tudi obnaša. Je žaljiva in sitna, če ji kaj ni po volji.

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Zelo realen opis…
Pozabil si morda še Margot, Bibito-ki pa je najbrž tudi ne bo več nazaj 🙂

Kaj pa Bikini???

Ti nisi gladek. Tvoja percepcija je…mah ne da se mi komentirat.

Fak pa lih njo spustim haha :)))

Bikini – Stokrat poročena ženska vsaj kar se omenjanja njenega moža tiče. Piše previdno, da ne izda preveč. Nekateri njeni posti tukaj gor izgledajo kot samoreklama npr. dobra rit dolge noge in sam bog ve čemu je to namenjeno.

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Ti nisi gladek. Tvoja percepcija je…mah ne da se mi komentirat.[/quote]

Tako ja .. umakni se..

Morda pa le :
Dobra roba se sama hvali… 🙂

Mater sem dober 🙂

Hhaha en tip ja poskušal sem koliko toliko realno napisat. Gre pa za izključno moja opažanja.

Naj poudarim, da punce tle gor zelo spoštujem in so res darilo boga MONa. Gre za provokacijo, da malo razburka tale sivi dan :))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Saj po mojem skromnem mnenju si napisal zelo realno.
Vsak si zasluži spoštovanje, ne samo punce. Smo pač različni in zato včasih tudi konflikti..
Provokacija pa zna biti tudi konstruktivna 🙂

Seba111 malce pa le pretiravaš, punce so krasne! Verjetno pa bi ti nekateri moški člani v večno slavo najraje postavili dokur.č.n.i. kip….na katerega nadnaravni organ bi lahko potem dekleta MON-a obešala marele….ker ravno dež pada…:)

klik za ogled

Antilopa Goldfish Krivokljun Calipso Senza Bikini- & Margot-

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Škoda, da imam blokirane te stvari… 🙁

Predvidevam, da si ti v tem primeru Barni, ker kot Freda se te nekako ne morem predstavljati.
Pa se trudim in trudim…

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

V bistvu se vse od naštetih mečejo za mano. Je pa res, da je Goldfish še najbolj obupana. Btw, lepo, da je še končno še kdo drug opazil, da ima pošast Senza zanič humor oz. da ga sploh nima.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Predvidevam, da si ti v tem primeru Barni, ker kot Freda se te nekako ne morem predstavljati.
Pa se trudim in trudim…[/quote]

nemoj, da se trudiš — (za)trudnet ćeš ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Sicer se pa s Sebo111 ne strinjam, meni se zdita tako Senza kot Krivokljunka svetovni, Antilopa pa je tudi zelo fejst punca, samo škoda res, da se ne more znebiti te histerije iskanja heteroseksualne spolnosti.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Kakšno spolnost pa naj deklič išče?? Homosexualno? Bisexualno?


Ja itak, če si pa tudi sama iz istega testa. 3 obupanke / starunkle brez humorja, ki na vse pretege iščejo pozornost. Res same sanjske ženske, kar ne veš za katero bi se odločil, na koncu pa ostanejo vse tri praznih rok, ker se raje odločiš za četrto.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kakšno spolnost pa naj deklič išče?? Homosexualno? Bisexualno?[/quote]

tako npr.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Dejmo razčistit…ne mečem se ne za tabo ne za komerkoli drugim. Tvoj pogled na to je omejen, ker si sam tega želiš. Lahko dobiš…šamar al pa dva.
Amen

Dejmo razčistit…ne mečem se ne za tabo ne za komerkoli drugim. Tvoj pogled na to je omejen, ker si sam tega želiš. Lahko dobiš…šamar al pa dva.
Amen[/quote]

tkole delujeta – klik

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Dejmo razčistit…ne mečem se ne za tabo ne za komerkoli drugim. Tvoj pogled na to je omejen, ker si sam tega želiš. Lahko dobiš…šamar al pa dva.
Amen[/quote]
Kaj si zdej jezna ljubica ? Sej si kulčy no.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Margot nihče ni rekel, da nista svetovni. To so le moja subjektivna opažanja poskušal sem biti čimbolj realen.

Sem že prej povedal, da izjemno spoštujem punce tle gor napisal sem le nekaj svojih opažanj.

Gre za takoimenovano objektivno provokacijo :)))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

seba111, kdo si in predvsem kakšen si, da nas javno sodiš, kritiziraš, v svojih temah/postih neprestano dokazuješ svojo mentalno ničevost? Če si posebnež/človek s posebnimi potrebami, potem ti je tema oproščena.

Haha, napisala sem marsikaj. Je pa dobro napisat tudi to, da vidiš kdo si zapomni samo to in kdo še kaj drugega. Večkrat poudarjam tudi, da sem velik ego. In rajši kot svojo rit imam svoje možgane.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close