Ženske MŽ čveka 2
Najbolj zanimivo je to, da nekdo o drugih toliko ve. Koliko časa mora človek prebiti na MONu, da lahko točno sestavi vse to kar piše Seba?
Sem kar pogosto tu gor, večino nikov sem zasledila, ne vseh naštetih. Ampak, da bi lahko o vsakem niku napisala vse tole?
Koliko ur na dan mora človek biti gor, da naredi take analize o drugih?
quote=Bikini_]
Haha, napisala sem marsikaj. Je pa dobro napisat tudi to, da vidiš kdo si zapomni samo to in kdo še kaj drugega. Večkrat poudarjam tudi, da sem velik ego. In rajši kot svojo rit imam svoje možgane.[/quote]
[img]http://i344.photobucket.com/albums/p354/JoleneSjodin/ivallisuus/silly/bth_ostrichiq4.gif[/img][
Ja itak, če si pa tudi sama iz istega testa. 3 obupanke / starunkle brez humorja, ki na vse pretege iščejo pozornost. Res same sanjske ženske, kar ne veš za katero bi se odločil, na koncu pa ostanejo vse tri praznih rok, ker se raje odločiš za četrto.[/quote]
Da si ne boš kaj pretegnil, … ko se umikaš tem, ki se mečejo za tabo. 🙂
Ja itak, če si pa tudi sama iz istega testa. 3 obupanke / starunkle brez humorja, ki na vse pretege iščejo pozornost. Res same sanjske ženske, kar ne veš za katero bi se odločil, na koncu pa ostanejo vse tri praznih rok, ker se raje odločiš za četrto.[/quote]
NM-3w ima kar prav …
Ja itak, če si pa tudi sama iz istega testa. 3 obupanke / starunkle brez humorja, ki na vse pretege iščejo pozornost. Res same sanjske ženske, kar ne veš za katero bi se odločil, na koncu pa ostanejo vse tri praznih rok, ker se raje odločiš za četrto.[/quote]
NM-3w ima kar prav …
NM-3w ima kar prav …
SADNI[/quote]
http://www.youtube.com/watch?v=qwAp2IwFQZo%5B/quote%5D
kolk bedn je tip, ki sklanfa tak komad … in kolk šele tip, ki z njim kao “odpika” bejbe na MON_u
Aha, tolk je bedn, da ga pozna več folka, kot tebe. Ti si en navaden internetni hrošč, nevem kokrat ti moram še to napisat. Ko ti umreš se ne bo noben spomnu nate, tud na pogreb ne bo nobenga. Pa upam, da se ne boš zjoku zdej šupak.
Aha, tolk je bedn, da ga pozna več folka, kot tebe. Ti si en navaden internetni hrošč, nevem kokrat ti moram še to napisat. Ko ti umreš se ne bo noben spomnu nate, tud na pogreb ne bo nobenga. Pa upam, da se ne boš zjoku zdej šupak.[/quote]
ojej … res ti ni pomoči ☺
Sadni, komu si ti smešen na forumu? 😀 Samemu sebi, ker vrednotiš prostaštvo kot smešne dovtipe? 😉
Res si pravi natur talend s posebnim dovtipom za humor iz repertoarja kislih limon, ki ne prenese nobene šale na svoj račun? :)))
zdaj pa se smejmo HA-HA -HA :)))
Haha, napisala sem marsikaj. Je pa dobro napisat tudi to, da vidiš kdo si zapomni samo to in kdo še kaj drugega. Večkrat poudarjam tudi, da sem velik ego. In rajši kot svojo rit imam svoje možgane.[/quote]
[img]http://i344.photobucket.com/albums/p354/JoleneSjodin/ivallisuus/silly/bth_ostrichiq4.gif[/img][[/quote]
Zelo duhovito.
Od vseh moških, ki se oglašate v tej temi, je meni samo 1 “normalen”. Pa rajši ne bom napisala kdo. 🙂
seba111
Pozabil si še napisat, da si jo Margot boža na Nm-3wja. Prav na vse pretege se trudi, da bi jo nekega dne vzljubil. Matjazko se pa okoli Goldfishove matra, že od kar se je prvič pojavila na forumu. Veselo flirtanje vam želim še naprej.
Haha, napisala sem marsikaj. Je pa dobro napisat tudi to, da vidiš kdo si zapomni samo to in kdo še kaj drugega. Večkrat poudarjam tudi, da sem velik ego. In rajši kot svojo rit imam svoje možgane.[/quote]
Brez svoje riti boš težje preživela …. brez možganov pa jih polno po Svetu živi…
tak da pomisli še 1x kaj imaš rajši 😛
Haha, napisala sem marsikaj. Je pa dobro napisat tudi to, da vidiš kdo si zapomni samo to in kdo še kaj drugega. Večkrat poudarjam tudi, da sem velik ego. In rajši kot svojo rit imam svoje možgane.[/quote]
Brez svoje riti boš težje preživela …. brez možganov pa jih polno po Svetu živi…
tak da pomisli še 1x kaj imaš rajši :P[/quote]
Mislim, mislim, pa pridem do vedno istih zaključkov. Glede na to, da se preživljam z delom, ki terja predvsem umske napore ne pa kot fotomodel za bikinke, prisegam na možgane. 🙂 Je pa res, da včasih za svoje riti bolje poskrbijo tisti, ki ne prisegajo na možgane.
Če bi pa gledala na zadevo z zdravstvenega vidika, od tistega življenja, ko človek samo vegetira in se ničesar ne zaveda, ni kaj dosti koristi. Medtem ko človeški um, ki funkcionira, lahko ustvari marsikaj tudi če je človek tako ali drugače telesno hendikepiran.
Če se ne strinjaš s tem, ti priporočam ogled tega filma, pa boš potem morda spremenil mnenje. 🙂
[youtube]G69Zh7YIg8c[/youtube]
Brez svoje riti boš težje preživela …. brez možganov pa jih polno po Svetu živi…
tak da pomisli še 1x kaj imaš rajši :P[/quote]
Mislim, mislim, pa pridem do vedno istih zaključkov. Glede na to, da se preživljam z delom, ki terja predvsem umske napore ne pa kot fotomodel za bikinke, prisegam na možgane. 🙂 Je pa res, da včasih za svoje riti bolje poskrbijo tisti, ki ne prisegajo na možgane.
Če bi pa gledala na zadevo z zdravstvenega vidika, od tistega življenja, ko človek samo vegetira in se ničesar ne zaveda, ni kaj dosti koristi. Medtem ko človeški um, ki funkcionira, lahko ustvari marsikaj tudi če je človek tako ali drugače telesno hendikepiran.
Če se ne strinjaš s tem, ti priporočam ogled tega filma, pa boš potem morda spremenil mnenje. 🙂
[youtube]G69Zh7YIg8c[/youtube][/quote]
No potem pa zaštopfaj svojo rit in ne idi več srat na WC…. Pa da vidimo kako ti um pomaga pri sranju….
rit>možgani…. rit potrebujemo drugače tehnično ne moremo preživet (kot rit mislim odprtino ANALO/ANUS + ritnice)
Tako da si ga pihnila mimo 🙂
To je tako kot so tvoje prve potrebe po prehranjevanju ŠELE potem po ustvarjanju itd… če ne dobiš hrane in če ne MORŠ it srat (ker nimaš riti) potem tudi kreativnega umskega ustvarjanja ni?
Je tako ali ne?
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://www.animated-gifs.eu/countries-africa-1/0001.gif[/img]
[img]http://stream1.gifsoup.com/view/760779/carlton-dance-o.gif[/img]