Ženske, moški, koliko vam je pomemben poklic M/Ž?
Nikoli nisem delal v poklicu, za katerega imam papirje! Ko so zahtevalo formalno izobrazbo, sem že imel opravljene “smučarsko- pijanske” tečaje za tisto kar sem počel. Najslabši v branži so bili tisti, ki so imeli opravljeno uradno šolo (izobrazbo)!
NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!
A imajo tako zanič očeta, da brez mame ne preživijo? O_o
Uboga deca!…..[/quote]
Pišeš, razmišljaš in provociraš dovolj glupo, očitno imaš probleme z delom, časom in zaslužkom.[/quote]Sam da mi nasedejo….. 😀
********
[i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš.
(Galvin K.)[/i]
Pišeš, razmišljaš in provociraš dovolj glupo, očitno imaš probleme z delom, časom in zaslužkom.[/quote]Sam da mi nasedejo….. :D[/quote]
Pa da nasede še njemu žena, sta oba na konju. 😀 😉
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Forum je zaprt za komentiranje.