Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženske, moški, koliko vam je pomemben poklic M/Ž?

Ženske, moški, koliko vam je pomemben poklic M/Ž?

Ženske, koliko vam pomeni poklic moškega?
Vam je čisto vseeno kaj je po poklicu ali pa so poklici zaradi katerih ne bi šle v resno razmerje z moškim?
Sprašujem za resno razmerje, ne za avanture.
Recimo bi bile z vojakom, ki hodi na misije, mornarjem, odvetnikom, tajkunom (ni poklic, ampak saj veste kaj mislim), gledališkim ali filmskim igralcem, vrhunskim športnikom, mesarjem (to me zanima predvsem za vegetarijanke)…?

Kaj pa moški in ženski poklici? Je kak poklic, ki bi vas odbil in bi zaradi poklica rekli, ne s to pa ne grem v resno razmerje?

Nope, mi je čisto vseeno kaj je po poklicu. Sploh pa danes, v teh časih, si lahko srečen, da sploh imaš delo.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kaj, če je ženska fotomodel?
Ali pa recimo novinarka, ki je par mesecev recimo na nekem kriznem območju? Torej več mesecev je ni doma, ti pa v skrbeh, da jo bodo ubili?

Načeloma vseeno. Recimo jedrska fizika mi ni ravno blizu:).

V bistvu malce namigujem na to, da recimo mornarja 8 mesecev sploh ni doma. Je ves ta čas na ladji. Vsako leto znova.
Ali pa recimo vojak/inja na misijah v nevarnosti.

najbolj sprejemljive so mi “zlate prinašalke” … da dobro zasluži ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Več mesecev je ni doma ? ? ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Če oseba ni v redu, najbojši poklic jo ne more “popravit”:d


Več mesecev je ni doma ? ? ?[/quote]

Saj veš, RTV ima novinarje po svetu, tudi v kriznih žariščih. Tam ostanejo par mesecev. Ne hodijo vsak teden domov :).

Kere glupe odgovore si dobo lol

Itak da ženskam ni všeč če je tip mornar itd… ker ga ni doma po X mesecev letno ….

No morda kateri je da ma več časa za sebe pa se lahko kurba okrog 😉

načeloma pa taki poklici za RESNO zvezo najverjetneje NISO zaželjeni

vojak,mornar, stevardesa,

Še delo v tujini varilcev itd ko jih po 1-2 mesca ni se enim zdi preveč!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Matkič, imaš kar prav. Poznam osebno ženo mornarja. On 8 mesecev od doma, takrat ona veselo z ljubimcem šmira. Ko pride domov je pa vesela, ker prinese kup denarja :).

Saj potem je 4 mesece ali več tudi doma:).


Več mesecev je ni doma ? ? ?[/quote]

Saj veš, RTV ima novinarje po svetu, tudi v kriznih žariščih. Tam ostanejo par mesecev. Ne hodijo vsak teden domov :).[/quote]
No ja, kakorkoli že…Nevem, če se temu potem sploh lahko reče resna zveza, če sta dva oddaljena od drug drugega toliko časa ? Vsakič, ko se ponovno srečata, ti je tako, kot da bi jo zagledal prvič, tako da ves čas sta v tistem procesu spoznavanja, kakšni načrti za naprej pa itak odpadejo. Pa kaj bi sploh počel vmes, vse te mesece ? Itak, da si boš še kakšno zrihtal za hude čase, če ne drugega vsaj za seks.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Saj potem je 4 mesece ali več tudi doma:).[/quote]

Ja kaj to pomaga ženski ki pa skoz hodi v službo… to ni enako kot če bi obadva bila od 8-5tih (recimo) v službi celo leto 🙂

Na koncu znese manj skupnega časa ki ga ženske tako želite(jo)

Taki poklici so za jebače in ljubimke/ce imajo običajno vredu postave (vojaki, stevardese) in vidiš jih bolj poredko torej se težko navežeš…

perfektna kombinacija!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Omenjeni mornar je poročen. Pa dva otroka imata. Tako, da vsaj formalno je resna veza.

ja saj logično…. baba nebo 8 mescov brez seksa… saj jaz tudi nebi bil 😛 (verjetno) pač tako to je… če maš tako službo maš na voljo ali odprti tip zveze ali pa ljubimec/ljubimka….

drugo se sfiži prej ali slej oz. takoj ko se nekdo naveliča (verjetno tisti ki je doma)

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Nekaterim tako ustreza in funkcionirajo. Danes imaš skype, možje mornarji rešujejo domače naloge svojih otrok kar na daljavo in so včasih še bolj v stiku kot če bi bili fizično prisotni:). Tiste mesece, ko so doma…pa so 150% na razpolago.

Kar se mene tiče, hvala za tako vezo, da partnerja ni več mesecev doma. Če je recimo enkrat za par mesecev, mogoče enkrat na par let. Da je pa to redno na sporeud pa ne hvala.
Preko skypa se ne da seksat.

Se strinjam. Sex mora biti, zjutraj, opoldne in zvečer:). Red mora bit:).

Goldfish, ob kiri uri pa ti seksaš ?

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pa še eno vprašanje. Če ste v poklicu, ki vaši ljubezni ne ustreza, koliko bi se odrekli poklicu?
Recimo ste vrhunski športnik, ki je več mesecev na leto na poti. Bi mogoče prej zaključili kariero, da bi bili z ljubo osebo?
Če ste novinar, ki si je že kot otrok želel potovati okrog, poročati iz tujine, živeti par mesecev tu, par mesecev tam, bi se odrekli temu in bili novinar, ki poroča samo v Sloveniji?
Ali pa ste v razmerju, podjetje vam ponudi možnost bivanja, službe, izobraževanja v Avstraliji za pol leta, vaša ljubezen pa se ne strinjam s tem, da greste na pot?

Različno (kar se tiče točno določenih ur), se pa držim ustaljenega urnika…zjutraj, opoldne in zvečer:). Fouš?:) Saj ti itak ne bi sfolgal, tko da:))).

Znanki je fant težil, da ne sme biti natakarica, da noče, da ona to dela, da ne mara, da se drugi tipi v lokalu slinijo okrog nje, da naj ostane doma in bo on plačeval vse njune stroške. Ona je ostala doma. Počasi je začelo slediti nasilje nad njo, potem končno ločitev, ona pa brez službe.
To so ekstremni primeri, kjer je več kot očitno, da je bilo z njim nekaj narobe pa tudi z njo, da se je strinjala.

Ampak primere, ki jih pa zgoraj omenjam, so sicer bolj redki. Je pa res, da verjetno marsikateri partner ne bo zadovoljen, če partnerja več mesecev ni.

Tak bi jaz rekel glede tega…

Prava oseba ki ima lastno voljo ki je relativno trdna se nebo za NOBENO osebo odpovedala svojemu poklicu RAZEN če ima sama dovolj keša da živi bolj ali manj do konca lajfa….

Sploh pa nobena oseba ki te ima rada ti nebi želela da se odpoveš poklicu ki je zmeren (se pravi natakarica)… pri tistih ki so odstoni po več mesecev pa nastane konflikt ja…

Jaz vem da bi se lahko jokale pa nebi zamenjal poklica ki bi si ga izbral (ali sem si ga) samo dobro moj poklic je itak ne-ekstremen 😛

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ni mi pomembno kateri poklic ima. Vse se da če se hoče.
Če gledam kontra pa mojmu npr. ni všeč da bi bila natakarica isti razlog kot pa je bil že naveden.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close