Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Ženska krila

Ženska krila

Ne štekaš. Tvoje prvo krilo (ki ga še posebej izpostavljaš) je lepo na 15-letnici, ker je dekliško krilo. Ti se oziraš za mladoletnicami, temu primerno limaš fotke. Moja krila so vsa nad koleni in ozka ter ženstvena. Celulit je ponavadi na stegnih, zadnjici, kar s primernim krilom lahko čisto solidno prikriješ:). Ne poznam odrasle ženske, ki ne bi imela vsaj majčkeno celulita in še ta se opazi le v določenih pozah.[/quote]

Lepo je tudi na 18 letnici, pa tudi na 25 letnici… pa tudi na PRIMERNI 35 letnici…

Govorim o takem stilu krilc…

[img]http://www.cheshirecatstudios.com/forum/resources/sexy-college-girls-in-short-skirts-demotivational-poster/thumb/1612[/img]

[img]http://4.bp.blogspot.com/-hMg1Grkim4s/Tj0duQ-dlbI/AAAAAAAABfQ/W5OKSJUK6KE/s1600/hot-mini-skirt-girl.jpg[/img]

Za prostitutke in v postlo pa se obleče (če že je krilo) raje kaj v tem stilu….

[img]http://1.bp.blogspot.com/-EqGK98BVLH0/Tc9fl94p2fI/AAAAAAAAAIg/SOdYc69Bq0Y/s1600/sexy-dancer-clubwear-school-girl-mini-skirt-outfit-199-f56da.jpg[/img]

Meni prvi 2 sliki ne sličita na prostitutke 🙂 tebi morda že ampak verjamem da bolj zaradi tega ker imajo te punce boljšo postavo od tebe in si upajo to tudi pokazat (noge, trebuh) govorim seveda o krilih… pusti zdaj tisto majčko na drugi sliki ki res ni primerna za nikamor kot na plažo….[/quote]

Če se ne motim, sem jaz imela nekaj pdoobnega samo ko sem bila stara 1 leto in pol. Se na eni sliki vidjjo še plenice izpod kikelce. Potem pa nikoli več.
35-letnica v tem? A si ti resen?

kam pa hodiš ki je to neprimerno?

V službi je ja, pa na operah, gledališčih itd…. vsepovsod drugod pa je PRIMERNO…

kot zgleda so takšna krila tudi za na faks, pa za v disko, pa v gostilno, pa za sprehod po mestu in še kaj bi našel….[/quote]

V službi sem najmanj 8 ur na dan. Faks sem končala (pa tudi tam ni zaslediti takšne oprave, ker je v poletnem času faks zaprt), v diskače kjer se zbirajo od 15 do 18 let ne hodim, za v gostilno oblečem kaj drugega…ja, po mestu, plaži, skratka prosti čas na kubik in toplo vreme. Ker pa veliko časa preživim v službi in malo manj na plaži, je tako kot je:)).[/quote]

ker Maja ne more bit vroče 🙂

Se vidi da imaš za diskače neko kvazi mnenje in da diskača od blizu nisi vidla že vsaj nekaj let…. ZELO malo je v diskačih (večini) 15 letnic…. pa tudi 16 so bolj redke… je pa zel oveliko tudi 18,19,20,21,22 letnic…. pa ni to bistvo…

Vsa krila ki se jih prilimal so čisto ŽENSKA je pa res da (tako kot si rekla za prvo) so lahko tudi DEKLIŠKA pa tudi (drugo) ”kurbiš” (ala prostitutka varianta) odvisno kaj želiš videt…. Je pa res da moraš za nošenje takih kril kot sem jih prilimal jaz izžarevat samozavest in znat hodit v petkah (da ne izpadeš ko kura) čeprav dobro na določen tip so tudi kaka druga obuvala sprejemljiva!


@Bikini

limaš biznis krila (preko kolen) od vseh (zadnjih 3) je najbolše 1. ma pa ženska nikakvo bluzo na tole …….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Lepo je tudi na 18 letnici, pa tudi na 25 letnici… pa tudi na PRIMERNI 35 letnici…

Govorim o takem stilu krilc…

[img]http://www.cheshirecatstudios.com/forum/resources/sexy-college-girls-in-short-skirts-demotivational-poster/thumb/1612[/img]

[img]http://4.bp.blogspot.com/-hMg1Grkim4s/Tj0duQ-dlbI/AAAAAAAABfQ/W5OKSJUK6KE/s1600/hot-mini-skirt-girl.jpg[/img]

Za prostitutke in v postlo pa se obleče (če že je krilo) raje kaj v tem stilu….

[img]http://1.bp.blogspot.com/-EqGK98BVLH0/Tc9fl94p2fI/AAAAAAAAAIg/SOdYc69Bq0Y/s1600/sexy-dancer-clubwear-school-girl-mini-skirt-outfit-199-f56da.jpg[/img]

Meni prvi 2 sliki ne sličita na prostitutke 🙂 tebi morda že ampak verjamem da bolj zaradi tega ker imajo te punce boljšo postavo od tebe in si upajo to tudi pokazat (noge, trebuh) govorim seveda o krilih… pusti zdaj tisto majčko na drugi sliki ki res ni primerna za nikamor kot na plažo….[/quote]

Če se ne motim, sem jaz imela nekaj pdoobnega samo ko sem bila stara 1 leto in pol. Se na eni sliki vidjjo še plenice izpod kikelce. Potem pa nikoli več.
35-letnica v tem? A si ti resen?[/quote]

Na takšno neumnost ti lahko pripopam samo nekaj takega v branje

http://askerena.blogspot.com/2011/06/at-what-age-women-should-stop-wearing.html

pa lep večer!

PS: poglej si slike teh žensk pri 3x ali celo 4x letih… verjetno zgledajo bolje kot večina ali kar vse MONovke ki so 30+

IN TO JA v minicah.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Aja, in ja nimajo identičnih ampak point je drugje tokrat… pa prosim ne se izgovarjat da majo keša in časa itd… 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

V Cvetličarni, Cirkusi res vidiš tudi 20+, maš prav:)).

Vsaka ženska v krilu izžareva pravo “stvar”, če uživa v tem, kar nosi, ima pokončno držo. Kdaj si nazadnje videl žensko v petkah, ki ni znala hodit? Ni fora v petkah, ampak v tem, kdo si navznoter, ker tisto izžarevaš tudi navzven.

Še vedno sem mnenja, da si prilimal dekliški stil oblačenja in tako kot je rekla Bikini, za majhne punčke:). Zdaj sem malo zbegana, ker mi deluješ kot da izven OŠ in srednje šole še nikoli nisi srečal ženske, ki bi izžarevala ženstvenost in bi se to odražalo tudi v oblačilih. Ali pa je tvoj okus zelo cenen in otročji:).

Pusti bluzo, o krilih govorimo. 🙂 Ja jaz imam preveč natrenirano rit za takšne miniče kot si jih ti dal na sliko. Bi morala bit kakšen centimeter daljša, da ne izpadem kot ena pocestnica. 🙂

Tudi drugače se ne počitim ok hodit naokrog v kratki minici. Mogoče pozimi, ko nosim visoke škornje. Moja krila so večinoma vsa pod koleni, biznis ali nebiznis. Kakšne poletne oblekice so krajše.
Navsezadnje pa nisem neka mulka od 16 let.

Haha, modni guru Matkić spet na sceni 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Če se ne motim, sem jaz imela nekaj pdoobnega samo ko sem bila stara 1 leto in pol. Se na eni sliki vidjjo še plenice izpod kikelce. Potem pa nikoli več.
35-letnica v tem? A si ti resen?[/quote]

Na takšno neumnost ti lahko pripopam samo nekaj takega v branje

http://askerena.blogspot.com/2011/06/at-what-age-women-should-stop-wearing.html

pa lep večer!

PS: poglej si slike teh žensk pri 3x ali celo 4x letih… verjetno zgledajo bolje kot večina ali kar vse MONovke ki so 30+

IN TO JA v minicah.[/quote]

Drugače pa, za v spalnico imam tudi jaz drugačne modne smernice. Ampak tisto ostane tam, ne nosim tistega za na ulico. 🙂


Čak, a to informacijo si od mene slišala ? 😛

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Čak, a to informacijo si od mene slišala ? :P[/quote]

Kaj hodiš tja? To je dobra informacija, da vem kam absolutno ne:).

tele kiklce so pa zakon!

No bolj elegantna varianta, sploh prvi dve sta hudi …

No temu se pa reče urejena elegantna bejba, pa še vedno je sexi … kr za ožent 🙂
Govorim o slikcah 🙂

Pusti bluzo, o krilih govorimo. 🙂 Ja jaz imam preveč natrenirano rit za takšne miniče kot si jih ti dal na sliko. Bi morala bit kakšen centimeter daljša, da ne izpadem kot ena pocestnica. 🙂

Tudi drugače se ne počitim ok hodit naokrog v kratki minici. Mogoče pozimi, ko nosim visoke škornje. Moja krila so večinoma vsa pod koleni, biznis ali nebiznis. Kakšne poletne oblekice so krajše.
Navsezadnje pa nisem neka mulka od 16 let.[/quote]

Hočeš rečt da maš prevlko rit? Ja to je jeba pol če maš boke take da deluje tvoja postava bolj na hruškasto ker tudi Kim Kardashianki ne paše minič ker zgleda z tisto vlko ritjo obupno….

No recimo doživel sem že podobne scene hoje v petkah pri ženskah in obedve sta ble 20+

http://www.youtube.com/watch?v=25igIkVZLDg

http://www.youtube.com/watch?v=yC-2pc-rm3k

Nič ni hujšega kot gledat take primerke 😀

Jaz mam bolj feeling da se tebi zdi to dekliški stil ker nisi dovolj samozavestna da bi kaj takega oblekla ker bi te blo strah da bi ti kdo reko kurba za hrbtom…. ali pa zato ker pač nimaš več najlepše postave….

Saj pravim to je stil za ženske in punce v najlepših letih oz. z ODLIČNO postavo in visoko samozavestjo….. mogoče imaš prav in je ta stil za MONovke preveč izzivalen in vroč ….

Je pa res da so Slovenke nasploh bolj taka bitja …. prijatelj ki je bil v USA je dejal da so take minice nekaj običajnega v USA na ženskah med 25-35….

Za v spalnice je izmed 3 slik bila samo zadnja, kot primerjava kaj je ”fukiš/kurbiš” in ostali 2 ki sta čisto ”normalni” minici za ženske do 35 če so samozavestne in imajo dober štel….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


[/quote]
Mater kakšen dolgčas. Ja I guess je primerno za tiste, ki nimate natrenirano rit in jo potem skrivate za to črnino celo poletje.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Bolj sem na Matkićevi strani, čeprav se tudi meni zdi tak stil nekako preveč dekliški, najstniški. To sicer ni krilo, ampak vseeno izpade hot, seveda samo na hot čkah :

http://www.ideiasmodernas.com/img/fotos/shorts%20curto%202.jpg

Pa že zadnjič sem prilepil tole :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ruUd4rkLskY

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Bolj sem na Matkićevi strani, čeprav se tudi meni zdi tak stil nekako preveč dekliški, najstniški. To sicer ni krilo, ampak vseeno izpade hot, seveda samo na hot čkah :

http://www.ideiasmodernas.com/img/fotos/shorts%20curto%202.jpg

Pa že zadnjič sem prilepil tole :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ruUd4rkLskY%5B/quote%5D

Ja če ma Bikinka tako natrenirano rit kot tale v youtube posnetku ki si ga dal Sadni pol ji tudi vse moje minice gredo brez problema gor…

nekako pa se mi zdi da to ni tist natrenirana rit(ka) o kateri govori Bikinka ampak bolj RIT 😀

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ženska krilca…….njaaaaaaamiiiii! Obožujem jih takšne ali drugačne, s krilom ali oblekco ženska poudari ženstvenost in v meni sproža težko razložljive emocije, ki bi jih lahko združil v eno romantično čustvo, ki sliši na ime, hm….pohota:)

Bog žívi vas Slovenke, prelepe, žlahtne rožice,
Antilopa, Bikini, Goldfish, Margot in vse druge Jožice.

Oblecite krilca mini, oblekce fine
pa že se nam dedcem pocedijo sline.

Ko napete ritke v oblekicah in krilcih paradirajo po MONU-u
EnTIp, Sadni, NM-3w, On, Seba, Matkič, Marko in ostali tulimo v zboru.

Vsak za svojim monitorjem sanja svojo, v krilce oblečeno deklino
v varnem zavetju neguje domišljijo, ko pa odpre oči vidi le še oteklino…


Jah, to je pa to, ko ne hodijo na fitness. Take vaje je potrebno delat potem :

http://www.youtube.com/watch?v=sxTzPJnOmBg

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Jah, to je pa to, ko ne hodijo na fitness. Take vaje je potrebno delat potem :

http://www.youtube.com/watch?v=sxTzPJnOmBg%5B/quote%5D

jap jap 😛 sicer je dovolj že delanje tudi bolj preprostih vaj na STOPNICAH!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Svet je lep

[img]http://www4.slikomat.com/13/1010/4ss-138124.jpg[/img]

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Daj Matkič, če ti nosiš minice, ne rabiš še drugih prepričevati v to, da jih nosijo. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zaščitnik žensk aka nice guy ti je respondal na mesiđ.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

naše bejbe, krilca mini, slina in oteklina 🙂
Poet dober si tole spesnil …

Hahaha poet ja ti jih pa tud pihneš no 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close