Zakaj so mi bolj všeč starejše?
Res zanimivo. 🙂 Še dobro,da ne rečeva “mlajšega pa nikoli” potem bi mogle preveč zarečenega kruha pojest.:) Pol bi pa se lahko preveč zredile, pa zopet ne bi bilo prav::)[/quote]
Bibita, si bova morali razdeliti teritorij, ti imej tiste na jugovzhodu države, jaz pa tiste na severozahodu :)). Zgoraj je bilo že navedeno, da gre za neko vrsto egotripa (beri: trofejo) :)))). Saj se hecam, ljubezen vedno jemljem resno.
Avtor te teme – manoman je pa kar izginil, očitno je želel le vreči kost za glodanje :).
Forum je zaprt za komentiranje.