Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj se moški bojijo samozavestnih, uspešnih žensk?

Zakaj se moški bojijo samozavestnih, uspešnih žensk?

Ni mi jasno, zakaj večina moških pada na take na videz nebogljene ženskice…Če je ženska slučajno samozavestna, je že možača. :))

No, ampak vedite, da tiste najbolj nebogljene znajo še kako kremplje pokazati in to takrat, ko najmanj pričakujete..:))

Skratka, zakaj se mora moški ob ženski počutiti kot Tarzan? 🙂

Vsak hoče imeti ob sebi nevedno, ubogo, zmedeno, prestrašeno, pohlevno, (tupo?) Jane :))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Moški bi se naj počutil kot moški, ker ima to v genih.
Drugače se ne more počutiti, ker ne zna. Razen, če so starši iz njega naredili copato. Takšen pa potem spet ni uporaben.

Vsak hoče imeti ob sebi nevedno, ubogo, zmedeno, prestrašeno, pohlevno, (tupo?) Jane :))))[/quote]

Jap, nekoliko sem spremenila naslov kot je bil sprva mišljen. :))

Mislim, da se mnogi moški zmotijo. Takrat, ko spoznavajo ženske in jim dvorijo, se marsikatera odlično pretvarja in se dela ubogo, pohlevno, pravo gospodinjo in bodočo ubogljivo ženico. Po poroki (ali po začetku koruzništva) pa hitro pridejo na dan druge njene lastnosti, tiste moškim manj všečne.

Moški, pogosteje uporabite intuicijo, kdaj pa kdaj tudi kakšen trik, da še pravočasno ugotovite (pravi) značaj ženske, ki vas zanima. :))

Če dobro razumem, ni kompletna stvar v tem, da bi se ravno bali takšne ženske, bojijo se tega, kako bi se ob njej počutili, ob taki hitro presodijo da bo njihova možatost, njihov ego pogosto pohojen…s tem pa ne zna noben tip živeti.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Med drugim tudi zato, ker se poleg samozavestne ženske ne bi mogel sliniti okrog drugih; če pa bi se že, bi to bil tek na kratke proge, saj bi ga takšna ženska takoj nogirala.:)

Niti noče živeti! 😉
Samo tega samozavestna, uspešna ženska nikoli ne naredi, to počnejo samo one druge….he,he,he..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tak, ki se slini se verjetno uspešni in samozavestni ženski v velikem loku izogne in slino raje “prodaja” pri kakšni povprečnici, tam ziher gre ta delikatna roba bolj v promet 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Tak, ki se slini se verjetno uspešni in samozavestni ženski v velikem loku izogne in slino raje “prodaja” pri kakšni povprečnici, tam ziher gre ta delikatna roba bolj v promet :)[/quote]

V večini je res tako, vendar imaš tudi takše, ki se visoko cenijo… ampak kot rečeno, resnica pride hitro na dan .:)

Tak, ki se slini se verjetno uspešni in samozavestni ženski v velikem loku izogne in slino raje “prodaja” pri kakšni povprečnici, tam ziher gre ta delikatna roba bolj v promet :)[/quote]

V večini je res tako, vendar imaš tudi takše, ki se visoko cenijo… ampak kot rečeno, resnica pride hitro na dan .:)[/quote]

Boli me kita za poročene, mi ni mar kako se obnašajo (ali slinavo ali sluzasto), glavno da me pustijo pri miru, naj se raje brigajo za tisto kar so si dali na “glavo”.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Tak, ki se slini se verjetno uspešni in samozavestni ženski v velikem loku izogne in slino raje “prodaja” pri kakšni povprečnici, tam ziher gre ta delikatna roba bolj v promet :)[/quote]

Haha, obe sta me nasmejali. Pa še kako je to res. :))

V večini je res tako, vendar imaš tudi takše, ki se visoko cenijo… ampak kot rečeno, resnica pride hitro na dan .:)[/quote]

Boli me kita za poročene, mi ni mar kako se obnašajo (ali slinavo ali sluzasto), glavno da me pustijo pri miru, naj se raje brigajo za tisto kar so si dali na “glavo”.[/quote]Katera kita te pa tako boli, a si si kaj pretegnila? Preveč intenziven trening? :)))

Kaj pa pomeni, da se poročeni slini?
Kaj če poročeni vpraša po zdravju (njene kite) neporočeno je že slinast? :))))
Kaj pa če samo reče “dober dan, gospodična” je že preveč?
Če si poročen pomeni, da ti je oz si si sam nadel plašnice kot fijakerski konj? :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Vsak hoče imeti ob sebi nevedno, ubogo, zmedeno, prestrašeno, pohlevno, (tupo?) Jane :))))[/quote]Srečajo se Tarzan s svojo Jane in Čito in Mujo s svojo Fato.

Tarzan se udari po prsih in se predstavi: “Tarzan”, pokaže na Jane in reče: “Moja Jane” in doda še “ovo Čita”
Potem se Mujo udari po prsih in reče: “Ja Mujo, ovo moja žena, Fata ne čita….”

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Antilopa, ti bom dal jaz svojega Tarzana , da boš vidla svojega boga.:))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Hahaha… pa imamo še najboljšo moško izjavo v letošnjem letu.:)

Antilopa pazi se.:)

Pajki, moja preljuba tarantela…:)) Zate vem, da te “rajcajo” samozavestne in uspešne ženske. :))

Boli me kita za poročene, mi ni mar kako se obnašajo (ali slinavo ali sluzasto), glavno da me pustijo pri miru, naj se raje brigajo za tisto kar so si dali na “glavo”.[/quote]Katera kita te pa tako boli, a si si kaj pretegnila? Preveč intenziven trening? :)))

Kaj pa pomeni, da se poročeni slini?
Kaj če poročeni vpraša po zdravju (njene kite) neporočeno je že slinast? :))))
Kaj pa če samo reče “dober dan, gospodična” je že preveč?
Če si poročen pomeni, da ti je oz si si sam nadel plašnice kot fijakerski konj? :)))[/quote]

Hehehe..On_, to se samo tako pravi, lahko bi zapisala da me boli qrac oz se v nadaljevanju povedala, da mi ni mar oz da razložim v nulo, da me pač poročeni ne zanimajo. Ja, p naj poskusi reči dober dan, ni nujno da bom odzdravila :))

Tisto o slini pa vljudno in pohlevno prosim Bibitko in Antilopo, da razložita – mi delujeta mnogo bolj suvereno za tovrstno vsebino, tu jaz res nimam za burek 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Pajki, moja preljuba tarantela…:)) Zate vem, da te “rajcajo” samozavestne in uspešne ženske. :))[/quote]

A si ti tud taka?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ženska pa s takim tipom ne..Potem pa imamo kup jamrajočih žensk, ki pravijo, da ni pravih dedcev…:)))

No, moja definicija slinastega poročenega moškega, ki temelji na dosedanjih opažanjih in izkušnjah je sledeča (pustimo zdaj tiste ekstremne primere, ko je nekdo tako pijan na zabavi, da ne ve, kaj govori in počne):

Prvič gre za neprimerno bližino pri samem pogovoru. Približa se ti na nekaj centimetrov, in čeprav se umikaš, kar leze za tabo. Nato si te med pogovorom ogleduje (čekira od nog do glave), predvsem v določene dele telesa, poka mastne, opolzke šale ali pogovor okoli resne teme obrne v to smer. Če gre za sodelavca, se pretirano ukvarja s tem ali imaš dovolj globok dekolte, prosojno bluzo, ozke kavbojke, predolgo krilo (v smislu, zakaj ne bi kdaj pokazala noge…).

Pajki, moja preljuba tarantela…:)) Zate vem, da te “rajcajo” samozavestne in uspešne ženske. :))[/quote]

A si ti tud taka?[/quote]

Čuj, ne vem, sebe težko ocenim. Kakšna se ti pa zdim takole v virtualnem smislu? :))

No, moja definicija slinastega poročenega moškega, ki temelji na dosedanjih opažanjih in izkušnjah je sledeča (pustimo zdaj tiste ekstremne primere, ko je nekdo tako pijan na zabavi, da ne ve, kaj govori in počne):

Prvič gre za neprimerno bližino pri samem pogovoru. Približa se ti na nekaj centimetrov, in čeprav se umikaš, kar leze za tabo. Nato si te med pogovorom ogleduje (čekira od nog do glave), predvsem v določene dele telesa, poka mastne, opolzke šale ali pogovor okoli resne teme obrne v to smer. Če gre za sodelavca, se pretirano ukvarja s tem ali imaš dovolj globok dekolte, prosojno bluzo, ozke kavbojke, predolgo krilo (v smislu, zakaj ne bi kdaj pokazala noge…).[/quote]…in če vsega tega ne počne (ali vsaj tistega, da ne opazi njen dekolte) ga neumna ženska označi za pedra in to na veliko oznanja dalje….. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

No, moja definicija slinastega poročenega moškega, ki temelji na dosedanjih opažanjih in izkušnjah je sledeča (pustimo zdaj tiste ekstremne primere, ko je nekdo tako pijan na zabavi, da ne ve, kaj govori in počne):

Prvič gre za neprimerno bližino pri samem pogovoru. Približa se ti na nekaj centimetrov, in čeprav se umikaš, kar leze za tabo. Nato si te med pogovorom ogleduje (čekira od nog do glave), predvsem v določene dele telesa, poka mastne, opolzke šale ali pogovor okoli resne teme obrne v to smer. Če gre za sodelavca, se pretirano ukvarja s tem ali imaš dovolj globok dekolte, prosojno bluzo, ozke kavbojke, predolgo krilo (v smislu, zakaj ne bi kdaj pokazala noge…).[/quote]…in če vsega tega ne počne (ali vsaj tistega, da ne opazi njen dekolte) ga neumna ženska označi za pedra in to na veliko oznanja dalje….. :)[/quote]

A takole?

http://www.youtube.com/watch?v=ghd2tuLhWZQ

Nea vem še. Fizično si po moje kr dobra.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

No, moja definicija slinastega poročenega moškega, ki temelji na dosedanjih opažanjih in izkušnjah je sledeča (pustimo zdaj tiste ekstremne primere, ko je nekdo tako pijan na zabavi, da ne ve, kaj govori in počne):

Prvič gre za neprimerno bližino pri samem pogovoru. Približa se ti na nekaj centimetrov, in čeprav se umikaš, kar leze za tabo. Nato si te med pogovorom ogleduje (čekira od nog do glave), predvsem v določene dele telesa, poka mastne, opolzke šale ali pogovor okoli resne teme obrne v to smer. Če gre za sodelavca, se pretirano ukvarja s tem ali imaš dovolj globok dekolte, prosojno bluzo, ozke kavbojke, predolgo krilo (v smislu, zakaj ne bi kdaj pokazala noge…).[/quote]

S takimi morš samozavestno razčistit v štartu.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close