Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj pijete?

Zakaj pijete?


Ti imaš raje sladico po kosilo. 🙂

Robi – Ne, če je švoh kosilo, mi še na misel na pride, da bi pila vino. Najprej je treba želodček podložiti s hrano, saj veš…:))


Ti imaš raje sladico po kosilo. :)[/quote]

Jaaaaaaaaaaaaaa:). Kako si vedel?:) Saj cukra je tam tam…se lahko primerja s kozarčkom vina:).

dejmo mal pijanskih pesmi gor nalimat….pa kaj pijete zdajle? jaz svojcga trenutnega šampijona, tri leta star šnops izpod pohorja, za razkužit ,vso to svinjarijo ki sem jo dans požru…mater jim državno pa da gr že ta država v pičko materino skup z sodniki pa jebenemi referetnti

o ti moj preljubi šmarjak kak se mi te lušta, ,,jartabulša si tam okol miklavževega pa vse do svetih treh kraljev, ko si še vsa sveža ko bistra studenčnica spod rakovca

X6 – si trezen?

absolutno ne, nisem trezen..dons ne..za jutri pa se še ne ve..pa ti? trezna? kok poseben razloga ?

Z alkoholno podleglimi se ne menim, le vprašala sem, ker pišeš nejasno, opito.
Uživaj v svoji dekadenci 🙂


Ti imaš raje sladico po kosilo. :)[/quote]

Jaaaaaaaaaaaaaa:). Kako si vedel?:) Saj cukra je tam tam…se lahko primerja s kozarčkom vina:).[/quote]
Dovolj je, da berem MON. 🙂

Seveda. Da ne bo kakšnih težav s hiperaktivnostjo. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close