Zakaj pijete?
To drži, če si vesel. če si zagrenjen ali depresiven, pa pijanost stanje le poslabša. Pijanost vedno potencira človekovo resnično razpoloženje.[/quote]
Torej sem jaz vedno vesel in srečen… ker ko sem pijan sem še 10x bolj… :P[/quote]
Pri pijanosti se tudi neumnost potencira za faktor 10. Torej ko si pijan, si še bolj… :)))
Bog se ne rodi… obstaja že od nekdaj..
Lahko pa da je že nekdo rojen, ampak ne veš zanj, ker ne greš ven na pir in ga ne moreš srečat…[/quote]
Kaj ni jasno, da je bil Bog v tem kontekstu mišljen kot moški?:) Hodim ven, srečujem marsikoga…ampak kot rečeno, ni potrebe po pijanosti:). Ti pa kar kliči jelene nekje na samem:)).[/quote]
Seveda, nikar! Kaj hitro izgubiš nadzor, komando in pregled nad bogovi, sploh ko si na štireh. :)))
To je res, ampak jaz ne pišem o tem, da ga vidim drugače od ostalih, ampak o tem, da ga trezen sam vidim drugače, kot pijan sam. Gre se samo za moj pogled. Pogled ostalih nima nič pri tem. 🙂
A da bi jih moral obrniti z grlom navzdol, zaprte mislim? 🙂 Zakaj pa to, prvič slišim.
Ko sem zagrenjen, ali depresiven, grem tečt vn. Pijem takrat ko sem srečen, ko spijem sem pa še toliko bolj. Po napornem dnevu se prav tako prileže 0,5 L laškega. Try it out folks ![/quote]
Spider je mogoče spet sklepal po sebi, potem pa misli, da je vsem enako. :))
Bil sem pijanček in razumem od kje pijančki nastanejo.
Celo življenje nisem pil alkohola, dokler ni prišel trenutek globoke krize v mojem življenju (kdo pa drug kot dekle). Popolnoma sem se zanemaril in postal najslabše kar se lahko bil, razmišljal sem o samomoru in iskal beg pred bolečinami v vsakodnevnem pijančevanju. alkohol je bil moj edini prijatelj, ki je tolažil, razumel in mi stal ob strani hudih težav. Pri tem sem posegal še po drugih drogah, da je bil efekt še močnejši. Alkohol mi je blažil bolečine, pomagal ponoči zaspati in me osrečeval, a težave ni odpravljal.
Ko sem zagrenjen, ali depresiven, grem tečt vn. Pijem takrat ko sem srečen, ko spijem sem pa še toliko bolj. Po napornem dnevu se prav tako prileže 0,5 L laškega. Try it out folks ![/quote]
Praviš isto kot jaz, piti, ko si ensrečen, nima smisla.
Marko pa, kot ponavadi, spet ni ničesar razumel, tudi tvoje replike ne.
Ko sem zagrenjen, ali depresiven, grem tečt vn. Pijem takrat ko sem srečen, ko spijem sem pa še toliko bolj. Po napornem dnevu se prav tako prileže 0,5 L laškega. Try it out folks ![/quote]
Praviš isto kot jaz, piti, ko si ensrečen, nima smisla.
Marko pa, kot ponavadi, spet ni ničesar razumel, tudi tvoje replike ne.[/quote]
Ja čakaj malo. Nisem vedel, da se moramo pogovarjati o tem, kdaj je SMISELNO piti. Jaz sem pisal o počutju. Sicer pa o smiselnosti pitja lahko pogovarjamo tudi takrat, ko je človek srečen. Po tej logiki namreč bi človek, ki je v življenju srečen, bil vsak dan pijan, če bi bil pameten. Saj bi s tem svojo srečo pomnožil z 10. Pa v praksi ni ravno tako. 🙂
Kar pa je v praksi, je ravno tisto, o čemer jaz pišem, da največ spijejo tisti, ki niso preveč srečni. O smislu sem pa že pisal, poiskati vsaj trenutek brezskrbnosti, ne glede na posledice. Maš pa tudi take, ki pijejo in si svojih težav še ne priznajo. 😉
Ko sem zagrenjen, ali depresiven, grem tečt vn. Pijem takrat ko sem srečen, ko spijem sem pa še toliko bolj. Po napornem dnevu se prav tako prileže 0,5 L laškega. Try it out folks ![/quote]
Praviš isto kot jaz, piti, ko si ensrečen, nima smisla.
Marko pa, kot ponavadi, spet ni ničesar razumel, tudi tvoje replike ne.[/quote]
A on razume kdaj?
bi rekla, da je to tko ko seks. Zakaj bi seksal, saj preden začneš živiš tudi brez komot. Ko pa enkrat začneš, pa ponavadi ne nehaš. .
posledice, če pa ne paziš ima pa oboje. samo za količino ima vsak svojo mero:)[/quote]
Seks je ena izmed potreb. Pitje alkohola pa ne. 🙂
Le zakaj bi se sploh odločili za seks, če bi bilo brez njega komot. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.