Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj pijete?

Zakaj pijete?

Mislim, da je na dopustu tale ribca izgubila nekaj .. ni več tista prava. Skratka spremenila se je.. na slabše..[/quote]

Vedno drugi krivi za tvojo “kompleksnost”:)).[/quote]

Saj nikogar ne krivim?!! Morda si zamenjala temo ali repliciraš napačnega.. samo izražam svoje ugotovitve…

Vedno drugi krivi za tvojo “kompleksnost”:)).[/quote]

Saj nikogar ne krivim?!! Morda si zamenjala temo ali repliciraš napačnega.. samo izražam svoje ugotovitve…[/quote]

Ah oh eh…ne bom se napila, če to misliš:))).

Saj nikogar ne krivim?!! Morda si zamenjala temo ali repliciraš napačnega.. samo izražam svoje ugotovitve…[/quote]

Ah oh eh…ne bom se napila, če to misliš:))).[/quote]

Ne ne mislim tega, Ker pijana baba je pa nekaj zelo grdega… ne bi te hotel opijanit, ker pol… 🙂

Ah oh eh…ne bom se napila, če to misliš:))).[/quote]

Ne ne mislim tega, Ker pijana baba je pa nekaj zelo grdega… ne bi te hotel opijanit, ker pol… :)[/quote]

Ni bojazni, se me ne da. Ti šment, a ne:)).

Ne ne mislim tega, Ker pijana baba je pa nekaj zelo grdega… ne bi te hotel opijanit, ker pol… :)[/quote]

Ni bojazni, se me ne da. Ti šment, a ne:)).[/quote]

Ne razumem! Saj sem rekel da mi to ni všeč in da te ne bi hotel! Zakaj bi zdaj to bil “ti šment”?
Kaj je s tabo?

bi rekla, da je to tko ko seks. Zakaj bi seksal, saj preden začneš živiš tudi brez komot. Ko pa enkrat začneš, pa ponavadi ne nehaš. .
posledice, če pa ne paziš ima pa oboje. samo za količino ima vsak svojo mero:)

To drži, če si vesel. če si zagrenjen ali depresiven, pa pijanost stanje le poslabša. Pijanost vedno potencira človekovo resnično razpoloženje.[/quote]

Torej sem jaz vedno vesel in srečen… ker ko sem pijan sem še 10x bolj… :P[/quote]

Pri pijanosti se tudi neumnost potencira za faktor 10. Torej ko si pijan, si še bolj… :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bog se ne rodi… obstaja že od nekdaj..
Lahko pa da je že nekdo rojen, ampak ne veš zanj, ker ne greš ven na pir in ga ne moreš srečat…[/quote]

Kaj ni jasno, da je bil Bog v tem kontekstu mišljen kot moški?:) Hodim ven, srečujem marsikoga…ampak kot rečeno, ni potrebe po pijanosti:). Ti pa kar kliči jelene nekje na samem:)).[/quote]

Seveda, nikar! Kaj hitro izgubiš nadzor, komando in pregled nad bogovi, sploh ko si na štireh. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zakaj pijete?

Če ti do sedaj ni jasno, je najbolje, da ostane ta nejasnost še nadalje v tebi.


To je res, ampak jaz ne pišem o tem, da ga vidim drugače od ostalih, ampak o tem, da ga trezen sam vidim drugače, kot pijan sam. Gre se samo za moj pogled. Pogled ostalih nima nič pri tem. 🙂
A da bi jih moral obrniti z grlom navzdol, zaprte mislim? 🙂 Zakaj pa to, prvič slišim.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ko sem zagrenjen, ali depresiven, grem tečt vn. Pijem takrat ko sem srečen, ko spijem sem pa še toliko bolj. Po napornem dnevu se prav tako prileže 0,5 L laškega. Try it out folks ![/quote]
Spider je mogoče spet sklepal po sebi, potem pa misli, da je vsem enako. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

o pitju alkohola abstinenti
o zvezah samski
o kur.bar.jenju dolgočasni/monotoni

sami kvalificirani za debato ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Bil sem pijanček in razumem od kje pijančki nastanejo.

Celo življenje nisem pil alkohola, dokler ni prišel trenutek globoke krize v mojem življenju (kdo pa drug kot dekle). Popolnoma sem se zanemaril in postal najslabše kar se lahko bil, razmišljal sem o samomoru in iskal beg pred bolečinami v vsakodnevnem pijančevanju. alkohol je bil moj edini prijatelj, ki je tolažil, razumel in mi stal ob strani hudih težav. Pri tem sem posegal še po drugih drogah, da je bil efekt še močnejši. Alkohol mi je blažil bolečine, pomagal ponoči zaspati in me osrečeval, a težave ni odpravljal.


Ko sem zagrenjen, ali depresiven, grem tečt vn. Pijem takrat ko sem srečen, ko spijem sem pa še toliko bolj. Po napornem dnevu se prav tako prileže 0,5 L laškega. Try it out folks ![/quote]

Praviš isto kot jaz, piti, ko si ensrečen, nima smisla.

Marko pa, kot ponavadi, spet ni ničesar razumel, tudi tvoje replike ne.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ko sem zagrenjen, ali depresiven, grem tečt vn. Pijem takrat ko sem srečen, ko spijem sem pa še toliko bolj. Po napornem dnevu se prav tako prileže 0,5 L laškega. Try it out folks ![/quote]

Praviš isto kot jaz, piti, ko si ensrečen, nima smisla.

Marko pa, kot ponavadi, spet ni ničesar razumel, tudi tvoje replike ne.[/quote]
Ja čakaj malo. Nisem vedel, da se moramo pogovarjati o tem, kdaj je SMISELNO piti. Jaz sem pisal o počutju. Sicer pa o smiselnosti pitja lahko pogovarjamo tudi takrat, ko je človek srečen. Po tej logiki namreč bi človek, ki je v življenju srečen, bil vsak dan pijan, če bi bil pameten. Saj bi s tem svojo srečo pomnožil z 10. Pa v praksi ni ravno tako. 🙂
Kar pa je v praksi, je ravno tisto, o čemer jaz pišem, da največ spijejo tisti, ki niso preveč srečni. O smislu sem pa že pisal, poiskati vsaj trenutek brezskrbnosti, ne glede na posledice. Maš pa tudi take, ki pijejo in si svojih težav še ne priznajo. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ko sem zagrenjen, ali depresiven, grem tečt vn. Pijem takrat ko sem srečen, ko spijem sem pa še toliko bolj. Po napornem dnevu se prav tako prileže 0,5 L laškega. Try it out folks ![/quote]

Praviš isto kot jaz, piti, ko si ensrečen, nima smisla.

Marko pa, kot ponavadi, spet ni ničesar razumel, tudi tvoje replike ne.[/quote]

A on razume kdaj?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Mislim, da tale paše v to temo 🙂

[youtube]zXt56MB-3vc[/youtube]

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

naželjo občinstva ponavljam objavo ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

[/quote]
Zdaj vem zakaj sem moderator na SEX V MESTU!!!! ☺☺☺☺☺☺☺

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

[/quote]
Zdaj vem zakaj sem moderator na SEX V MESTU!!!! ☺☺☺☺☺☺☺[/quote]

ker si dolgočasen/monoton?

bi rekla, da je to tko ko seks. Zakaj bi seksal, saj preden začneš živiš tudi brez komot. Ko pa enkrat začneš, pa ponavadi ne nehaš. .
posledice, če pa ne paziš ima pa oboje. samo za količino ima vsak svojo mero:)[/quote]
Seks je ena izmed potreb. Pitje alkohola pa ne. 🙂
Le zakaj bi se sploh odločili za seks, če bi bilo brez njega komot. 🙂

bi rekla, da je to tko ko seks. Zakaj bi seksal, saj preden začneš živiš tudi brez komot. Ko pa enkrat začneš, pa ponavadi ne nehaš. .
posledice, če pa ne paziš ima pa oboje. samo za količino ima vsak svojo mero:)[/quote]

Raglaaaa

Tud tlelele si???
Hahaha

No, jaz sicer zelo poredko spijem kozarec rdečega vina ob dobrem kosilu. Pa za novo leto nazdravim, to je pa tudi vse.


A to pomeni, da imaš bolj poredko tako dobro kosilo, da bi bilo vredno še kozarček rdečega spiti ? 🙂

Meni rdeče vino pokvari dobro kosilo:).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close