Zakaj ljudje žalijo?
Z vami mi pa res nikoli ni dolgčas.
Ampak počasi postaneš od vseh teh bedarij otopel in se samo še sprašuješš, ali je to normalno stanje družbe, ali so samo posamezniki tako omejeni?
primož
*************************************************************************************
www.mgc-bistrica.si
Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben.
[url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]
Forum je zaprt za komentiranje.