Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj ljudje žalijo?

Zakaj ljudje žalijo?

Očitno tebi. Saj še kar naprej vztrajaš tu.

Kaj naj ti rečem drugega kot to, da si končno dobil tisto kar si tako srčno iskal že od 1. strani te teme 😀 In to je bumerang.

Bog vam pomagaj…

Kako kaj v tropih s svojo jebačico? Sta uspela prit na 6 ur?

Bumerang ste vsi virtualni nergači dobili v reali in to poštenega. Zato se tukaj tako patetično borite za svoj virtualni prostor pod soncem in vsako temo spremenite v dolg nesmiseln kreg. Tako si ubog, da si moral začeti uporabljati moj nick in pisati stvari, ki že na prvi pogled niso moje.

Z vami mi pa res nikoli ni dolgčas.

Ampak počasi postaneš od vseh teh bedarij otopel in se samo še sprašuješš, ali je to normalno stanje družbe, ali so samo posamezniki tako omejeni?

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Vprašaj se tudi “rigverc”, zakaj so nekateri ljudje tako (pre) občutljivi ?

Pa je enim spet uspelo uničit temo.

Kaj imaš kakšne težave?

Napiši svoj primer, kaj te jezi in užaloščuje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close