Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek zakaj je toliko žensk samih

zakaj je toliko žensk samih

To sem pa spregledala, ker me je fotkica tako prevzela.:)

Sem šla zdaj pogledat …. dvojni udarec si mu zadala 🙂

Ubošček.:) ta naš matjaži.[/quote]

Ampak, tisti kostim od pevke Shanie Twain (gepardji oziroma leopardji) pa je zelo primeren za naš safari, vsaj zame, da se kot antilopa zakamufliram. :))

Faunus, ne zameri, sem se samo hecala.

[/quote]

Ampak, a nisi že nabavila en komplet za ta “naš” safari…. mislim, da je bilo nekaj v stilu zebre 🙂
Zdaj ti še imaš upanje, jaz pa očitno ne 🙂 Saj vidiš, da sem mogla papriko sama jest.:)

Kako mi je pa zdaj to uspeloooo…. sigurno ima faunus prste vmes :)) ker zopet smetimo temo:)

Opremljena sem z vsemi živalskimi vzorci, tudi z zebro, le kača oziroma krokodil mi še manjkata. :)) Nič ne bo od safarija. Ti si dobila vsaj virtualne super čevlje.

To sem pa spregledala, ker me je fotkica tako prevzela.:)

Sem šla zdaj pogledat …. dvojni udarec si mu zadala 🙂

Ubošček.:) ta naš matjaži.[/quote]

Trojni, še glasbeni okus imava različen… :((

Nič ne znajdeš, malo bi poslikal, pa slike prodajal na med.over.net 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bistveno je besedilo te pesmi. Sedaj si lahko oddahneš, da res ne morem biti tvoja izvoljenka.

Bistveno je besedilo te pesmi. Sedaj si lahko oddahneš, da res ne morem biti tvoja izvoljenka.[/quote]

Antilopca, ti si mi neka občutljiva rož’ca. Lilija? 😀
Mogoče bi rabila kak trn od vrtnic in malo globlje korenine, da bi bila bolj odporna na razne vetrne sunke. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bistveno je besedilo te pesmi. Sedaj si lahko oddahneš, da res ne morem biti tvoja izvoljenka.[/quote]

Antilopca, ti si mi neka občutljiva rož’ca. Lilija? 😀
Mogoče bi rabila kak trn od vrtnic in malo globlje korenine, da bi bila bolj odporna na razne vetrne sunke. :))[/quote]

Lilije? Lepe so, še lepše pa orhideje. :))


Lahko to podkrepiš s kakšnim praktičnim primerom ?[/quote]Kaj zdaj, prvi ali drugi stavek? Da če ni željenega odziva, nekateri še kar vztrajajo, in prav je tako… ni nujno da neka stvar napreduje zvezno, imaš tudi take v kvantnih skokih, še konkretne primere rabiš? V fiziki, kemiji, robi, saj veš kuhanje krompirja, celo v boomovi teoriji popredmetenja, ko en vztraja in vztraja in mogoče je potem po milosti uslišan, ko naredi faks in dobi dobro službo, je pisal, postane zdravnik ali odvetnik, prej je bil pa mozoljasti tip, ki je mislil samo na eno stvar… no ne vem, če sem prav razumela, saj bo boom to prebral pa popravil, če ne, bo pa za grmom na pikniku razložil, upam, da ni daleč od hiše, da nisi vsega posekal, al kaj naj lešnike prinesem zraven??

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

To sem pa spregledala, ker me je fotkica tako prevzela.:)

Sem šla zdaj pogledat …. dvojni udarec si mu zadala 🙂

Ubošček.:) ta naš matjaži.[/quote]

Trojni, še glasbeni okus imava različen… :((
[/quote]Mah ta štikl sploh ni tako napačen, samo mene tu bega, kako gre to skupaj s tistim izpred nekaj ur put your money where your mouth is, menda si takrat hotela videti njegovo slikco, ki je nisi– pa te vseeno naenkrat ne impresionira več??
Ta bipolarni problem ima tudi chuchi… kaj neki je razlog temu… vreme je neko čudno…

Nič, lepe sanje…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Katenjka, če želiš, da bi te Matjažko opazil in upošteval, potem moraš razviti ženstvenost v sebi, nežnost, občutljivost, saj je sam napisal, da so mu takšne ženske všeč. :)))

Jaz, ko berem MON, ugotavljam ravno nasprtono. Da nas ni veliko podobno mislečih. Nisem še zasledila tu gor moškega mojih let in meni podobnega mišljenja oz. podobnega načina življenja.

“Biti podobno misleč” je potreben pogoj, ni pa zadosten. Sicer pa sem opazil, da najbolj padam na samo energijo* človeka 🙂 …aja, pa tekačice v oprijeti tekaški opremi.

*energija: rečmo pač skupek podobnih lastnosti kot so ljubezen do življenja, želja po novih izkušenjah, spontanost, strast, humor (ne ravno MON-stil humorja :D),…

Ha, ha, ti imaš srečo faunus, da si moški, ki išče tekačico, se zna zgodit, da še katero najdeš. Vsaj, če jaz pogledam recimo med sodelavci. Sodelavke vse nekaj športne, vse fit, sodealvci pa si vsi športajo le tako, da si ogledajo kako nogometno tekmo doma v naslanjaču.
Saj vidiš na MONu, ženske vse divje, moški pa samo za tipkovnico :). Samo tipkanje jim je edini šport, govorim za samske. Eni so celo sovražno nastrojeni proti športu :).

Ej metka, če pa kompenziramo za samskost, drugače v zvezi bi mi tudi raje sedeli na kavču in se razgibavali z dvigovanjem steklenice piva ali daljinca 🙂

Faunus, potem pa ne bi bil dolgo v vezi… saj veš pivo in trebuh in… sicer pa pivo+daljinc = slaba potenca, saj vemo katera, tista, ki je za ženske zelo pomembna.

Ne posploševat, no. :-))

Kaj zdaj, prvi ali drugi stavek? Da če ni željenega odziva, nekateri še kar vztrajajo, in prav je tako… ni nujno da neka stvar napreduje zvezno, imaš tudi take v kvantnih skokih, še konkretne primere rabiš? V fiziki, kemiji, robi, saj veš kuhanje krompirja, celo v boomovi teoriji popredmetenja, ko en vztraja in vztraja in mogoče je potem po milosti uslišan, ko naredi faks in dobi dobro službo, je pisal, postane zdravnik ali odvetnik, prej je bil pa mozoljasti tip, ki je mislil samo na eno stvar… no ne vem, če sem prav razumela, saj bo boom to prebral pa popravil, če ne, bo pa za grmom na pikniku razložil, upam, da ni daleč od hiše, da nisi vsega posekal, al kaj naj lešnike prinesem zraven??[/quote]

ma vidiš, saj si pametna punca. To je lep primer kvantnega (na)skoka, razen če se takega tipa ne loti tako, da mu kaj dobrega skuha.Upam pa, da se zaveda, da je v tej fazi še malo prezgodaj za pranje gat :-))))


Se strinjam, da rezultati ne napredujejo vedno zvezno in se nam sam cilj zdi še kot neka iluzija….Vendar pa so vseeno, vsaj občasno, neki prijetni občutki, ki nam dajo vedeti, da se splača vztrajati.


Zaenkrat ne. Mogoče rečeva kakšno o kvantnih skokih ob grickanju lešnikov, če jih prineseš. 🙂


Ja, to že…Vendar faksa ne narediš od danes na jutri. In seveda ne veš, če ga boš naredil. Veš pa, da si kopičiš znanje, da veš več, kot prej in to je tisto, kar ti daje vedeti, da se splača in da obstaja upanje, da dosežeš svoj cilj.

Nisem vsega posekal. 🙂 Rad imam grme, pa čeprav nikoli ne vem, kdo se lahko skriva za njimi. 🙂

Me je opazil, čeprav je imel ves čas nevtralno mnenje o meni (tako je pisal), zdaj ga menda nima več… ah kje so tisti nedolžni časi, ko sem še lahko spala ponoči in čez dan nisem bila tako grozovito neprespana, da še sem pišem neumnosti in trpi moje delo na vseh področjih…ccc

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Misliš, da so/ste tiste, ki so/ste športne, da so/ste “divje”? 🙂
Ti mi bolj verbalno deluješ “divja”, telesno tudi, praviš, da si aktivna, na kakšnem drugem “specifičnem področju” pa si lahko zelo pospana… 😀 Ali kako to, da si samska? Premalo ognja? :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Zakaj pa bi mi morala biti všeč?? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjžai, samska sem zato, ker sem par mesecev nazaj šla narezen s fantom in se mi niti pod razno ne mudi v novo vezo.
Kako pa to, da si ti samski?
A si že dolgo samski? Se mi zdi, da imaš dosti daljši samski staž kot jaz :)? Kako to? Nobena ni vneta zate?
A to, da moraš na netu iskat fotke golih žensk pride, ko je človek dovolj časa samski?
Se bo meni tudi to zgodilo, da bom začela po netu brskat za fotkami postavnih moških, če bom dovolj dolgo samska?
Se sprašujem ali se to dogaja samo takim kot si ti, torej že z zelo dolgim samskim stažem ali vsakemu samskemu moškemu?

Misliš, da so/ste tiste, ki so/ste športne, da so/ste “divje”? 🙂
Ti mi bolj verbalno deluješ “divja”, telesno tudi, praviš, da si aktivna, na kakšnem drugem “specifičnem področju” pa si lahko zelo pospana… 😀 Ali kako to, da si samska? Premalo ognja? :))))[/quote]

Misliš, da so/ste tiste, ki so/ste športne, da so/ste “divje”? 🙂
Ti mi bolj verbalno deluješ “divja”, telesno tudi, praviš, da si aktivna, na kakšnem drugem “specifičnem področju” pa si lahko zelo pospana… 😀 Ali kako to, da si samska? Premalo ognja? :))))[/quote][/quote]

Matjžai – narobe si napisala, ti pa si se morala raz-KURITI? Sicer rad kurim na bukova polena, ampak ti vlivaš gor bencin?:D Brez tvoje kresilne gobe ne bi bilo niti dima, zdaj pa je zajel pravi požar to forumsko rubriko. Ne vem, s čim te tako “nažigam”, da mečeš kot ognjematalec tako dolge plamene? :))))

Dihaj, počasi, umiri se…. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Torej matjačko, joj spet narobe napisala, kako dolgo si že samski?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close