Zakaj je na policah pri kruhu v Hoferju samo JUNK FOOD
Iz istega vzroka kot imamo več gostiln s picami, čevapi, bureki, kebabi ipd., kot imamo slovenske kulinarike. Ker to ljudje kupujejo in hočejo. Po tem je povpraševanje. Iz istega vzroka kot imamo v vseh centrih in povsod po trgovinah plastične čevlje in ceneno robo za oblečt. Ker to ljudje hočejo. To se prodaja. Iz istega vzroka kot so slovenske novice ipd. najbolj brano, reality šovi ipd. najbolj gledani….ker to ljudje hočejo. To se prodaja. Na tem se lahko služi.
Poizkusi prodati nekaj dobrega. Kakovostnega. Mogoče boš dobila 10 strank. Če boš imela srečo in te najdejo. Masovno ne boš nikoli zmogla prodajati kvalitetnih stvari v sloveniji. V bistvu se večina kakovostnih stvari nikoli masovno ne prodaja. Ker pač ni povpraševanja. Ljudem dol visi za kakovost. Sploh razumejo več ne kaj kakovost je. Večini slovencev je kakovost domačica, persil, slovenska svinja futrana s semeni, pa majica iz najcenejšega miljonkrat prešpricanega bombaža, barvana s strupeno barvo v kiku za 10e. Pa laminat po tleh seveda in plastična okna :). Umetnost pa kakšna primitivna “zabavna” predstava ob kateri se lahko krohotajo. Kakovost in slovenci 😀 Poglej si tiktok recimo. Je tipični primer kakšni so v večini ljudje. En prdi v kamero, miga z ritjo, meče stvari v ljudi in se krohota k bebo….miljone ogledov. Ena punca sedi lepo uglajeno in igra kitaro in poje kot angel. Niti 100 ogledov. Ljudje hočejo šit. Jest. Poslušat. Nosit. Živet v šitu. Šit hočejo. Na šitu se služi. In tisti ki seveda želijo služiti to nudijo. Zagotovljen keš. Zakaj bi iskal stranke in si delal minus za nekaj kakovostnega? Za denar zagotovo ne. MOgoče imaš moralne vzgibe. Super. Slej ko prej te bo realnost pokopala ker ne boš imel za jest.
Hello,
It’s funny how shelves are filled with junk food next to bread in Hofer, while places like Chowking focus on real comfort meals like Chao Fan, Lauriat, and Siomai. Their menu offers tasty yet balanced options that fit everyday dining and even deliver fresh. Honestly, it shows the big difference between quick unhealthy snacks and proper flavorful meals you can actually enjoy. https://chowkingmenu.com/
Nekateri ste odlično opisali situacijo, ne le v Hofru, ampak tudi v drugih trgovinah in družbi nasploh. V vseh trgovinah je vedno več junka – ker potrošniki tako hočemo. Poleg nizke kupne moči velikokrat nakupujemo impulzivno. Običajno grem v trgovino po službi. Če je za mano težak dan in sem živčna, posežem tudi po junku. Nas je pa takih veliko.
Forum je zaprt za komentiranje.