Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Zakaj je na policah pri kruhu v Hoferju samo JUNK FOOD

Zakaj je na policah pri kruhu v Hoferju samo JUNK FOOD

A ste opazili, kako je na policah za kruh in tam zraven, kjer je “to go” hrana, za raznorazne obrtnike, delavce in pisarnike, v večini JUNK hrana, prazna hrana s polno kalorijami, cukrom in soljo.. In pol se čudimo, kako je narod vedno bolj debel.

mladi ne znajo več drugega žret kot ameriške svinjarije in balkansko pol hrano

Odgovor na objavo uporabnika
anonimna661, 27.10.2022 ob 10:32

mladi ne znajo več drugega žret kot ameriške svinjarije in balkansko pol hrano

Če se jim od malega toliko tega fila, pa v vsaki štacuni takole vsiljuje…. Nekaj bi bilo treba spremenit.

Jaz nisem nič opazila.

Odgovor na objavo uporabnika
Roxi, 27.10.2022 ob 10:50

Jaz nisem nič opazila.

 

Kaj pa je zdravega od tistega umetnega kruha v Hoferju? A ti sploh veš, kakšen okus ima približno neškodljiv in “zdrav” kruh?

 

Delavci in obrtniki tiste kalorije pokurijo mimogrede z delom, pisarniški molji imate pa “zdrave” solatke če vas skrbi za linijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Kalorifer, 27.10.2022 ob 11:05

Delavci in obrtniki tiste kalorije pokurijo mimogrede z delom, pisarniški molji imate pa “zdrave” solatke če vas skrbi za linijo.

 

Ko vidim obrtnike v trgovini mi ne delujejo ravno zdravih linij

 

Nisem opazila, pa tudi, saj ti ni treba kupit vsega, kar je na policah, kupis pac le tisto, kar potrebujes.

Odgovor na objavo uporabnika
Ventilator309, 27.10.2022 ob 11:12

 

Ko vidim obrtnike v trgovini mi ne delujejo ravno zdravih linij

 

Pa glej, teta smrtka ne izbira kdaj, koga kje in kakšnega izgleda, samo vzame, kadar koli že, nihče ne bo večno živel tudi oni “fit števci kalorij” ne.

 

Saj kruh je tudi junk hrana, tako mimogrede. Imaš sol, sladkor in razne pi*darije not. Odkar ga sploh ne jem več, se dosti bolje počutim.

Gre se za psihologijo človeka. Kupiš-ne kupiš. Spotoma šw tisto zagrabiš. Sicer pa je vsa hrana v trgovini industrijska.

Odgovor na objavo uporabnika
pha, 27.10.2022 ob 10:07

A ste opazili, kako je na policah za kruh in tam zraven, kjer je “to go” hrana, za raznorazne obrtnike, delavce in pisarnike, v večini JUNK hrana, prazna hrana s polno kalorijami, cukrom in soljo.. In pol se čudimo, kako je narod vedno bolj debel.

To je vse prodajna marketing strategija trgovcev. Naštudirano v polno, podrobno in natančno.

Looks like Hofer shelves focus a lot on quick snacks near the bread section, but when you want proper meal options, places like Olive Garden give full details on menus, prices, and even catering. It’s interesting how some stores push convenience food while restaurants like Olive Garden highlight full dining experiences with updated menus for 2025. https://theolivegardenmenu.com/

Prašiči kupujete v JUNK HOFRU, pa je hrana prilagojena.

Ja, najboljše, da pripeljemo še Olive Garden v Slovenijo.

Prodani Američanom že 1991.

Opazila sem razne smutije in neke zdrave loncke in se par takih neumnosti, kar ti verjetno ne stejes v junk, a meni je to vse prevec umetno, da bi posegla po tej ponudbi.

Edina stvar, ki jo kupim, je tista 100% sadna kasica za otroke v vrecki, ce je brez banane, da jo imam v torbici, ko ne morem sadja s sabo vzet in mi zapase sadje, pa se to posesam mogoce 5 teh vreckic na leto.

    Ljudje raje kupijo strup in zato imaš v vsaki trgovini strup.

 

občasno kupimo kake prigrizke slane, pa jih komaj pojemo do konca, ker so tako grozno slani. Zakaj za vraga stvari toliko solijo

Prodajajo tisto kar kupujete. Hofer je imel veliko dobrih stvari, pa jih nima več, ker ljudje tega ne kupujete. Kupujete šit. In jasno dajo oni na police tisto kar se prodaja. Niso ministrstvo za zdravje, so štacuna ki hoče zaslužit. Zasluži tako da prodaja tisto kar raja ki tja hodi kupuje. Ker rženega bio kruha pač ne. Štacune imajo vsako leto več sranja na policah….zato ker to hočete! Noben vas ne sili da to kupujete. Ampak kupujete. Krepko več ljudi to kupuje kot zdrave stvari. Zato pa je ponudba kakršna je. PONUDBO KUPCI KREIRAJO! Ampak neodgovorna pezdeta na monu itak spet druge krivite da šit vase mečete kot da ste kanta za smeti. Štacuna kriva. HOdjo za vami in vam pištole držijo na glavi da kupte šit. Tista jabka tam vam ne dovoljo kupit. Fak nedoraslih razvajenih lenih glupih ljudi brez vsake osebne odgovornosti…..

 

Hofer, Lidl, Eurospin in tudi Spar v tistih samopostrežnih boksih ne prodajajo kruha, ampak svinjarijo, za katero trdijo, da naj bi bil kruh.  Pecivo dobijo zamrznjeno in samo od prodajalke je odvisno, če ji bo uspelo speči tiste zamrznjene žemlje ali bodo ostale napol surove.

Tukaj je treba priznati, da ima dober kruh samo Mercator.  Svežega, od pekarne Grosuplje, hrustljava skorja in lepo pečena sredica.  Tudi pecivo v Mercatorju je užitno – za razliko od zgoraj naštetih.  Vsaj ena svetla točka Mercatorja.

Pač ne marajo imet driske in stalnih prebavnih težav, ki jih imate ti, ki se zdravo prehranjujete.

Tudi v prvem predelu v Hoferju imaš 4 metre polic, polnih čipsov, samih transmaščob. Piškotov, tudi dragih, brez palmove maščobe skoraj ni. Pa proteinske ploščice, proteinski napitki vsebujejo polno sladkorja, da energijskih pijač sploh ne omenjam. In vi zapravljate za te strupe.

Odgovor na objavo uporabnika
um, 24.08.2025 ob 13:44

Prodajajo tisto kar kupujete. Hofer je imel veliko dobrih stvari, pa jih nima več, ker ljudje tega ne kupujete. Kupujete šit. In jasno dajo oni na police tisto kar se prodaja. Niso ministrstvo za zdravje, so štacuna ki hoče zaslužit. Zasluži tako da prodaja tisto kar raja ki tja hodi kupuje. Ker rženega bio kruha pač ne. Štacune imajo vsako leto več sranja na policah….zato ker to hočete! Noben vas ne sili da to kupujete. Ampak kupujete. Krepko več ljudi to kupuje kot zdrave stvari. Zato pa je ponudba kakršna je. PONUDBO KUPCI KREIRAJO! Ampak neodgovorna pezdeta na monu itak spet druge krivite da šit vase mečete kot da ste kanta za smeti. Štacuna kriva. HOdjo za vami in vam pištole držijo na glavi da kupte šit. Tista jabka tam vam ne dovoljo kupit. Fak nedoraslih razvajenih lenih glupih ljudi brez vsake osebne odgovornosti…..

 

Se strinjam, da ponudbo kroji povpraševanje. Tudi sama v Hofru pogrešam nekaj kvalitetnih in bio izdelkov, ki so jih ukinili. Če pa pogledam malo v vozičke, mi je hitro jasno, zakaj vedno več junka na policah. Ljudje to kupujejo. Podobno se mi zdi tudi v drugih trgovinah.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Strinjam s tabo, 24.08.2025 ob 16:55

Se strinjam, da ponudbo kroji povpraševanje. Tudi sama v Hofru pogrešam nekaj kvalitetnih in bio izdelkov, ki so jih ukinili. Če pa pogledam malo v vozičke, mi je hitro jasno, zakaj vedno več junka na policah. Ljudje to kupujejo. Podobno se mi zdi tudi v drugih trgovinah.

 

Ker je narod vedno bolj zabit.

In zabit narod kreira ponudbo. Ponudba je zato ogledalo zabite črede.

Ko sem bil v Švici, nisem mogel verjeti, kakšna kvalitetna hrana se nahaja v trgovinah in raznih lokalih.

Tega pri nas ne vidiš. Že sadje in zelenjava so tam veliko bolj kvalitetni. Pri nas vse na pol gnilo in zeleno. Švicarji pač niso tako zabiti in brez samospoštovanja, kot je zlovenska zabita čreda, ki pokupi samo največje sranje.

 

Tudi mene čudi, koliko je tega junk fooda. Sploh mi zgleda kot neki turški bazar, vse pomešano, vse visi po obešalnikih, neki stari piškoti, neki čudni kosmiči, nikakva ponudba mesa… Po bio piščančje meso skočim v Hofer v Avstrijo, tam je ponudba boljša, samo malo pa tudi drugačna, Avstrijci kupujejo ogromno salam in ogromno slaščic, verjetno za obilne fruštüke, pa ful kruha in vina. Praške, mehčalce kupim v Italiji ali v DM, kekse ali v Šparu ali v Italiji, kruha ne jemo, sadje v Lidlu…, res je nekam čudna izbira hrane na volja, sama neka hitra hrana in junk food. Se mi zdi, da Slovenci nismo toliko nagnjeni k temu?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close