Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?
Zakaj imamo najraje suhe in drobne ženske?
In zakaj imate ženske najraje visoke in močne moške? 😉
Zelo poenostavljeno – zaznava privlačnosti je tesno povezana s hormonskim ravnovesjem in zdravjem telesa. Visoki, mišičasti in močni moški so navadno bolj “polni” testosterona (moški spolni hormon), ki je nujen za uspešno reprodukcijo. Drobna oz. nižja, nežna ženska ima po drugi strani običajno višji nivo estrogena, ki je ravno tako nujen za uspešno reprodukcijo. Estrogeni pospešujejo zorenje kostnega tkiva in to celo bolj učinkovito kot testosteron. Zato ženski skelet v primerjavi z moškim hitreje dozori, zaradi tega so ženske v povprečju nižje rasti kot moški. Estrogen je pomemben za razvoj večjega dela reproduktivnega sistema pri ženskah, kot tudi za njihovo vzdrževanje tekom življenja. Estrogeni tudi vplivajo na rast mlečnih žlez, zato so (običajno) moškim večje prsi bolj privlačne, saj kažejo na zadostno raven estrogena – kar posledično pomeni večjo sposobnost reprodukcije.
In to je vsa filozofija. 😉
Ženske imamo rade visoke fit moške, ker taki bolje pof.ukajo. Z 1,65 m visokim tipom je seks enostavno zanič, ker ni sposoben ženske prijet kot je treba. Tudi vsak nalet med seksom je čista žalost, ker je enostavno prelahek.
Dedec mora bit vsaj 30% težji od ženske, da je kavs dober, da jo lahko dvigne in ga ne pobere zraven.
Ja, tako je… ko srečaš v lajfu 2 borisa, matjažkota in 3 nekulturneže,…
Imaš na izbiro, da si najameš psihiatra, greš žile rezat ali pa sprejemeš resnico in razviješ smisel za humor.
Zadnja opcija je najbolj poceni in najmanj boleča. Pač priznajmo si, svet je poln debelih zanemarjenih bab in moških z vampom do kolen, ki ga podpira mehka cura – vsi pa si domišljajo, da so božji dar.
Na nasprotnem spolu ponavadi privlači to, s čimer se (spolno) fizično razlikujemo: široki boki (lažje rojevanje), večja zadnjica (zalog maščevja za prehranitev dojenčka), prsi, dolgi lasje… Če je ženska zelo suha, je ponavadi nazven po fizonomiji bolj podobna moškemu in so spolne razlike malo zabrisane. Venerična boginja plodnosti in ljubezni je vedno bila upodobljena z izrazitimi ženskimi atributi.
Na nasprotnem spolu ponavadi privlači to, s čimer se (spolno) fizično razlikujemo: široki boki (lažje rojevanje), večja zadnjica (zalog maščevja za prehranitev dojenčka), prsi, dolgi lasje… Če je ženska zelo suha, je ponavadi nazven po fizonomiji bolj podobna moškemu in so spolne razlike malo zabrisane. Venerična boginja plodnosti in ljubezni je vedno bila upodobljena z izrazitimi ženskimi atributi.[/quote]
Jap, to bi bilo to, mislim, da nisi nobene bedaste floskule izpustil. Danes izraziti ženski atributi pogosto pomenijo policistične jajčnike, težave s ščitnico, težave z zanositvijo, debele ženske težje rodijo kot vitke, večkrat imajo CR, da o holesterolu, srcu, sklepih niti ne začnem.
Široki boki pri porodu ne pomenijo nič, velike dojke glede dojenja ne pomenijo nič, špeh iz riti se ne pretvarja v mleko (sploh količina maščevja nima nobene zveze s tvorjenjem mleka) in te zaloge ponavadi kar ostanejo zacementirane tam, kjer so. Kakšno vlogo naj bi pri rojevanju in dojenju imeli dolgi lase, pa ne vem. Človek bi moral biti po naravi vitek.
Saj to veš, da v zgodovini glede dolžine las ni bilo tako kot danes?
Lepolaska, ha ha ha, dobre stresaš.
Na nasprotnem spolu ponavadi privlači to, s čimer se (spolno) fizično razlikujemo: široki boki (lažje rojevanje), večja zadnjica (zalog maščevja za prehranitev dojenčka), prsi, dolgi lasje… Če je ženska zelo suha, je ponavadi nazven po fizonomiji bolj podobna moškemu in so spolne razlike malo zabrisane. Venerična boginja plodnosti in ljubezni je vedno bila upodobljena z izrazitimi ženskimi atributi.[/quote]
Jap, to bi bilo to, mislim, da nisi nobene bedaste floskule izpustil. Danes izraziti ženski atributi pogosto pomenijo policistične jajčnike, težave s ščitnico, težave z zanositvijo, debele ženske težje rodijo kot vitke, večkrat imajo CR, da o holesterolu, srcu, sklepih niti ne začnem.
Široki boki pri porodu ne pomenijo nič, velike dojke glede dojenja ne pomenijo nič, špeh iz riti se ne pretvarja v mleko (sploh količina maščevja nima nobene zveze s tvorjenjem mleka) in te zaloge ponavadi kar ostanejo zacementirane tam, kjer so. Kakšno vlogo naj bi pri rojevanju in dojenju imeli dolgi lase, pa ne vem. Človek bi moral biti po naravi vitek.
Saj to veš, da v zgodovini glede dolžine las ni bilo tako kot danes?
Lepolaska, ha ha ha, dobre stresaš.[/quote]
Kaj imajo ciste na jajčnikih veze z zdravo žensko in kdo je omenjal debele ženske? Debelost je drugi ekstrem, ki pomeni zmanjšano seksualna privlačnost (zato ker ponavadi sovpada z manjšo plodnostjo), kakor so potem spet ponavadi manj seksualno privlačne izrazite suhice, gre za drug ekstrem. Obline niso debelost.
[img]http://shrani.si/f/J/fb/1Od5qreJ/obline.jpg[/img]
Me pa res firbec matra, kako zelo široka usta in prste moraš ti imet, da s tako frekvenco rojevaš tako velike in težke gluposti… medicinski fenomen.[/quote]
Me pa res firbec matra, kako zelo široka usta in prste moraš ti imet, da s tako frekvenco rojevaš tako velike in težke gluposti… medicinski fenomen.[/quote]
Mogoce se spominja, kako tezko ali lahko je skozi lezel. 🙂
Pred časom sem bral, študijo, ki je delala matematičen model, kakšne ženske so privlačne.
Model je izračunal, da ima idealna ženska BMI 26, kar je čudno.
(Saj takšen BMI imajo debele osebe, normalen je od 19 do 24.)
Zato so naredili še eno študijo, kjer so prikazovali slike enakih oseb, samo da so jim enkrat, dodali ali odvzeli kilograme. In so prišli do ugotovite, da so lažje osebe videti mlajše.
Mladost == Velika rodnost.
Haaaahahahah… debele babe in dedci spet trosite laži, da bi se sami počutili bolje.
Če pogooglamo, hitro ugotovimo, da to ni res:
…vir: http://alycevayleauthor.com/2013/06/06/what-is-the-most-attractive-bmi-know-what-you-should-weigh-to-look-hawt/
Manj svinjarije žrite, pa vam ne bo treba več lagat kako ste seksi pred ogledalom, medtem, ko se bodo moški in ženske z gnusom obračali stran od vas…
Forum je zaprt za komentiranje.