Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?
Za privlačnost niti pod razno ne velja, da se skozi čas ni bistveno spreminjala. Celo danes pojem privlačnost varira od kulture do kulture. To velja za vse od oblin, zamaščenosti, polti, potez obraza, nosa, telesa, roso, itd, itd.[/quote]
Že, ampak arhetipska ženska, npr. boginja plodnosti bo vedno s ‘pravimi merami’.[/quote]
Eh…. Bilo pa prošlo.
Ne moreš nekaj tisoč let stara prepričanja cepit na današnja razmišljanja in okuse.
Jaz sem tako hepi odkar sem izvedela, da lahko izračunam ta ITM. :)))))) Priznam, še nkol si ga nisem. Prej sem mislila, da sem sexi in postavna, ampak to sem govorila kar tako. Na pamet. Zdaj pa imam v rokah pravo pravcato potrdilo. :)))) Veste kolk mi to pomeni? Joj hvala punce, 100 x vam hvala. ♥♥♥ Od zdaj bo vse drugače.
Okej, zdej pa zares:
Pa babe blentave, pa a mate ve kej bl pametnega za počet kokr s takimi neumnostmi se ukvarjat? Jao jao ..
Margot, lahko tebi, ko veš, da si seksi. Predstavljaj si, da ne veš. Rabiš neke smernice (številke). 🙂
Živimo v okolju, kjer je večina ljudi nezdravo predebelih. Zato se ni za čuditi, če predvsem ta ista večina tako zelo zagovarja obline, izpostavlja pa tako rekoč peščico namrgodenih okostnjakov. Samo dejstvo ostaja, da je več kot polovica žensk, ki se kitijo z oblinami, predvsem nezdravo zamaščenih. Vsepovsod.
Skozi zgodovino, v časih ko je bila podhranjenost ključni problem morda kar večine človestva, je bila debelost že kar statusni simbol, ne le sinonim za rodnost. Kar je še vedno moč opaziti v najrevnejših predelih sveta. Tako kot je v Sloveniji porjavela koža (žal!) še vedno neke vrste statusni simbol, je širom Azije bela polt, nos bele rase, ipd sinonim za lepoto. Samo časi se spreminjajo. Danes vemo kako nezdrava je prekomerna zamaščenost telesa. Pa tudi od lakote najbrž že lep čas ni umrl noben Slovenec. Temu primernoo se tudi spreminjajo ideali lepote. Po drugi strani pa, več kot je debelih, bolj sprejemljivo postaja biti debel. Prišli pa smo že tako daleč, da se predvsem moške z ITM pod 25 rado smatra za suhce.
Babe lahko javkate kolikor hočete in poveličujete svoje joške (za katere vemo, da so pri 30+ vse povešene, če so velike).
Joške in debelo rit ima lahko vsaka, samo nažirat se je treba. Ampak ob tem, ko da punca noge za vrat ali ko moški lahko žensko dvigne in jo lahko poriva pol ure ob podboj – pri tem ne pridejo “obline” niti blizu. Seveda vam to ni jasno – kot ste debele same, imate debele tudi svoje partnerje, ki za dober seks enostavno niso dovolj fit. Kaj več od tega, da ležijo kot nasedli kiti in malo poližejo, niso sposoni. Pri strastnem seksu bi jih pa verjetno infarkt.
Najhuje od vsega je, da zagovarjate svojo lenobo. Ženska ali moški, ki nase ne da drugega kot oblek in makeupa in za ppstavo ne skrbi z gibanjem, pač ne bo nikoli privlačen.
Ljudje želimo tisto kar smo naučeni želeti. Danes se ne govori več o lepoti skozi različna obdobja, ampak o lepoti skozi vsako desetletje posebej, tako hitro se stvari spreminjajo.
Meni osebno suhice niso všeč. Obline, še posebej v “pravih” količinah in na pravih mestih, so top zadeva. Jebiga, sem se že prilagodil 21-tem stoletju kjer kraljuje lepo zaobljena rit. To kar je lepo in to kar je zdravo je bilo pa skozi zgodovino vselej nekoliko ločeno, včasih skrajno ločeno. Kdo pa lahko reče, da so razne anoreksične, meter osemdeset Twiggice, zdrave. Z estetskega vidika mora nekaj ujeti pogled, kar je “zdravo” je pa drugotnega pomena. To kar velja za zdravo se pa mimogrede spreminja najmanj enako hitro kot to kar velja za lepo.
Mislim, da bi večina povprečnih moških zdržali težo vsaj dveh teh debelih Brazilk :D, naloženih v skladu ena na drugo v postelji z močnimi vzmetnicami, preden bi ga speštali po njuno težo, naprej bolje, da niti ne razmišljam.. 🙂
[img]http://imguol.com/2012/09/25/candidatas-do-concurso-miss-bumbum-nos-bastidores-do-programa-super-pop-em-sao-paulo-24912-1348545982284_956x500.jpg[/img]
Boris, 5 let mlajše so lepe, 10 čudovite, 15 enkratne, 20 perfektne. 😀
Seveda, noben moški ne meri ITM-ja z očmi, črno čokolado sladko-grenka, naravna? 🙂
[img]http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/13388661_292473774438184_608645479_n.jpg?ig_cache_key=MTI4MzQxODA2NzQ0NzQ4ODk1MA%3D%3D.2[/img]
Boris, 5 let mlajše so lepe, 10 čudovite, 15 enkratne, 20 perfektne. 😀
Seveda, noben moški ne meri ITM-ja z očmi, črno čokolado sladko-grenka, naravna? 🙂
[img]http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/13388661_292473774438184_608645479_n.jpg?ig_cache_key=MTI4MzQxODA2NzQ0NzQ4ODk1MA%3D%3D.2[/img][/quote]
Sej za fotošop smo že slišal al kako?
Boris, 5 let mlajše so lepe, 10 čudovite, 15 enkratne, 20 perfektne. 😀
Seveda, noben moški ne meri ITM-ja z očmi, črno čokolado sladko-grenka, naravna? 🙂
[img]http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/13388661_292473774438184_608645479_n.jpg?ig_cache_key=MTI4MzQxODA2NzQ0NzQ4ODk1MA%3D%3D.2[/img][/quote]
Sej za fotošop smo že slišal al kako?[/quote]
Dvomim, mislim, da je tale peščena ura nravna, namreč nekatere (visokorasle) črnke imajo odlične postave, belke nimajo takšnih. Druga rasa in so tudi grajeno nekoliko različno.
Dvomim, naj bi šlo za Tanzanijke, takih postav nimajo belke, zato mogoče izgleda izumetničeno oz. fotošopano.
http://www.imgrum.net/user/tanzaniafinestbaes/2361782528/1285729720792836668_2361782528
[img]http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/13381267_150162782056229_1924334865_n.jpg?ig_cache_key=MTI1MDE5MzAyMTYwODYyNTUwMA%3D%3D.2[/img]
neverjetno … še vedno ti ne rata biti tiho pravočasno – poglej naslov temice in svoj bedast odgovor[/quote]
Butl, emčku sem odgovorila.[/quote]
idijotka zagovedna .. spet nisi bila tiho, ko je bil pravi trenutek
tvoj post ni re na neko objavico – ampak prosto visi — kot tvoji pič.kini žnablji – brez opore in vsem na razpolago
Forum je zaprt za komentiranje.