Zakaj imate moški najraje suhe in drobne ženske?
Ta pevka bi se lepše postarala, če bi imela kak kilogram več. Tako pa ji žile in kosti izstopajo.
Debele babe niso samske samo zato, ker ne morejo dovolj hitro bežat pred vsakim butcem.
Standardni argumenti zašpehanih lenuhov so: debeli so srečni, obline so lepe, moški imajo radi kaj za prijet, itd. V praksi pa moški pogledujejo večinoma za postavnimi luštnimi puncami. Debelim bajsam ostane med tlačenjem krofa v usta samo opravljanje tasuhih, ki baje vsakemu dajo. :)))) zato pa se proda toliko pripravkov za hujšanje moškim in ženskam – ne glede na to, kako na glas lažete, bi večina od vas rada shujšala (čist statistično gledano).
To je tako, kot če bi nekdo napisal, da izbira partnerja na podlagi barve oči. 🙂
Vse je lepo, edino ekstremi ne: bodisi v pretirano suhost ali precejšnjo prekomerno težo.
Drugače pa tako, Lepolaska bi lahko bila vrhunska manekenka v cvetu mladosti, pa je noben moški ne bi prenašal – tako da karakter in osebnost na koncu odtehtata, kdor si želi kaj dolgoročnega, razen smukniti med rjuhe. 😉
Hahaha…
Ja, nasmejana zenska je bolj atrantivna od mrke. Cemu se gres marketinska? Si klasicn a 40 letna bucka, a ne? 🙂
Ker v vecini sveta, za vecino ljudi, so trenutno “suhe” bolj atraktivne od debelih. ;)[/quote]
Logično razumevanje besedila ti je v šoli povzročalo težave, opažam. :)) Pri človeku privlači energija, ki jo oddaja, in ne kilaža.
Hahaha…
Ja, nasmejana zenska je bolj atrantivna od mrke. Cemu se gres marketinska? Si klasicn a 40 letna bucka, a ne? 🙂
Ker v vecini sveta, za vecino ljudi, so trenutno “suhe” bolj atraktivne od debelih. ;)[/quote]
Logično razumevanje besedila ti je v šoli povzročalo težave, opažam. :)) Pri človeku privlači energija, ki jo oddaja, in ne kilaža.[/quote]
Ti se kar tolazi… glede kilaze in logike. Glih tam nekje si… kar se obojega tice. 😉
Logično razumevanje besedila ti je v šoli povzročalo težave, opažam. :)) Pri človeku privlači energija, ki jo oddaja, in ne kilaža.[/quote]
Ti se kar tolazi… glede kilaze in logike. Glih tam nekje si… kar se obojega tice. ;)[/quote]
Prave moske privlacijo obline. Moskim, ki skrivajo, da so geji, so vsec suhice brez oblin, ker jih spominjajo na moske. Zenska naj bi se od moskega vizualno razlikovala ravno po oblinah.
Ti se kar tolazi… glede kilaze in logike. Glih tam nekje si… kar se obojega tice. ;)[/quote]
Prave moske privlacijo obline. Moskim, ki skrivajo, da so geji, so vsec suhice brez oblin, ker jih spominjajo na moske. Zenska naj bi se od moskega vizualno razlikovala ravno po oblinah.[/quote]
Za vse slaboumneze:
Samo zato, ker je zenska suha ali debela, se ne pomeni, da ima ali nima obline. Tako kot obstajajo suhice s proporcionalno veliko ritjo/joski, tako obstajajo bajse s proporcijalno malo ritjo/joski. Pravzaprav obstajajo prav vse kombinacije. Tudi bajsa z ritjo kot pecnica in brez josk. Bajsa z ogromnimi joski in otrosko ritjo, ki se ji skrije pod vampom. “Suhica s povprecno ritjo in velikimi joski. Itd, itd.
Tako da, nasmejane Michelinke, dream on… Nimate monopola nad nasmeski. Niti nad oblinami. Prvenstveno ste Michelinke! Ene z, druge brez oblin. Ene nasmejane, druge kisle kumarce. Tako kolt “suhice”. 😉
Prave moske privlacijo obline. Moskim, ki skrivajo, da so geji, so vsec suhice brez oblin, ker jih spominjajo na moske. Zenska naj bi se od moskega vizualno razlikovala ravno po oblinah.[/quote]
Za vse slaboumneze:
Samo zato, ker je zenska suha ali debela, se ne pomeni, da ima ali nima obline. Tako kot obstajajo suhice s proporcionalno veliko ritjo/joski, tako obstajajo bajse s proporcijalno malo ritjo/joski. Pravzaprav obstajajo prav vse kombinacije. Tudi bajsa z ritjo kot pecnica in brez josk. Bajsa z ogromnimi joski in otrosko ritjo, ki se ji skrije pod vampom. “Suhica s povprecno ritjo in velikimi joski. Itd, itd.
Tako da, nasmejane Michelinke, dream on… Nimate monopola nad nasmeski. Niti nad oblinami. Prvenstveno ste Michelinke! Ene z, druge brez oblin. Ene nasmejane, druge kisle kumarce. Tako kolt “suhice”. ;)[/quote]
Zate obstajajo samo suhice in bajse. Pa jih je cel kup vmesnih variant. Prave suhice (kost in koža) so ravno tako neatraktivne kot bajse, le da družba bajs ne sprejema, suhice pa. Meni npr. suhec ni privlačen, tako tudi ne bajs. Mora biti sorazmerno grajen.
In lepa ženska je bolj atraktivna od grde. In pametna je pametnejša od neumne.
Kaj si pravzaprav hotela povedati?
In tudi to, da se ob višku kil lepše staraš, ne drži. Ti pa koža zaradi gravitacije visi čez čeljustno kost in po možnosti še podbradek. Od kdaj je to lepo? Pa smo šele pri obrazu, kaj potem šele vse ostalo?
Imam sosedo, ki je stara okoli 55 let in je lani precej shujšala. Zdaj zgleda prav luštna in veliko mlajša, ima postavco in lahko obleče karkoli. Prej je pač zgledala kot 55-let stara baba z 10 kg viška.
In lepa ženska je bolj atraktivna od grde. In pametna je pametnejša od neumne.
Kaj si pravzaprav hotela povedati?
In tudi to, da se ob višku kil lepše staraš, ne drži. Ti pa koža zaradi gravitacije visi čez čeljustno kost in po možnosti še podbradek. Od kdaj je to lepo? Pa smo šele pri obrazu, kaj potem šele vse ostalo?
Imam sosedo, ki je stara okoli 55 let in je lani precej shujšala. Zdaj zgleda prav luštna in veliko mlajša, ima postavco in lahko obleče karkoli. Prej je pač zgledala kot 55-let stara baba z 10 kg viška.[/quote]
To se ti zmeni z m111, on je začel in jaz se z njim strinjam. Tisti moj stavek si pa razloži tako, da je bistveno, da je ženska nasmejana in ne to, ali je debela ali suha. Suhici nič ne pomagajo manekenske mere, če je mrka ali neprijetna oseba. Jaz pa poznam precej žensk, ki so shujšale 10 kg ali več in sedaj izgledajo starikavo. En primer znane osebe, ki z manj kilogrami izgleda starikavo je Špela Grošelj. Prej je bila nekoliko bolj polna, a tudi (za moj okus) bolj luštna.
Za vse slaboumneze:
Samo zato, ker je zenska suha ali debela, se ne pomeni, da ima ali nima obline. Tako kot obstajajo suhice s proporcionalno veliko ritjo/joski, tako obstajajo bajse s proporcijalno malo ritjo/joski. Pravzaprav obstajajo prav vse kombinacije. Tudi bajsa z ritjo kot pecnica in brez josk. Bajsa z ogromnimi joski in otrosko ritjo, ki se ji skrije pod vampom. “Suhica s povprecno ritjo in velikimi joski. Itd, itd.
Tako da, nasmejane Michelinke, dream on… Nimate monopola nad nasmeski. Niti nad oblinami. Prvenstveno ste Michelinke! Ene z, druge brez oblin. Ene nasmejane, druge kisle kumarce. Tako kolt “suhice”. ;)[/quote]
Zate obstajajo samo suhice in bajse. Pa jih je cel kup vmesnih variant. Prave suhice (kost in koža) so ravno tako neatraktivne kot bajse, le da družba bajs ne sprejema, suhice pa. Meni npr. suhec ni privlačen, tako tudi ne bajs. Mora biti sorazmerno grajen.[/quote]
Zivimo v druzbi, kjer je vec kot 50% ljudi (nezdravo!) debelih, BMI 25+. Ti pa na veliko izpostavljas anoreksicne suhice, kost in koza, katerij je promil populacije.
FYI, V ZDA nima niti tretjina odrasle populacije zdravo tezo. Tretjina jih je zgolj debelih, BMI 25-30. Preostala tretjina pa so svinjsko debeli primerki, z BMI 30+. Tistih, ki so (nezdravo!) suhi, BMI <18.5, je zgolj za odstotek. Celo taksnih z BMI <20 je manj kot 5%. Slovenci pa… razlike so vse manjse in manjse.
Sedaj se pa tolazi, kako zelo atraktivne ste, v primerjavi s promilom anoreksicnih suhic. nasmejane bajse. Juhuhu. 🙂
Vsaka z ITMjem nad 22 je debela. Pri ITM 25 je pa to že napol bolezensko -> to pomeni, da bi povprečno velika ženska s 165 cm višine morala imet okrog 70 kilogramov. To sploh ni več ženska, ampak kit. Jaz jih imam 15 manj, pa ne spadam med suhice…
Normalna ženska za pogledat mora imet ITM med 19 in 22, kar je več ali manj, je mimo.
Imamo pa zagotovo tukaj samo take z “močnimi kostmi” in profesionalne bodibilderke z veliko mišične mase – kot vemo za njih te številke ne veljajo :))))))
https://www.flickr.com/photos/77367764@N00/sets/72157602199008819/with/1473261764/
http://www.nytimes.com/interactive/projects/cp/summer-of-science-2015/latest/bmi
http://www.cosmopolitan.com/health-fitness/a43295/bmi-body-comparison-chart/
Čudno, da niste meje postavli natančno med 21.87965555555555555556 in 21. 879655555555555555.
Forum je zaprt za komentiranje.