Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj bi bil moški pri 40 na konju, ženska pa napsu

Zakaj bi bil moški pri 40 na konju, ženska pa napsu

Kot ze po stari navadi le v temo brcate.

Stvar je preprosta. Ce govorimo o parckanju, glavni atribut moskih je status, zensk pa lepota. In kako je pri 40-ih?? Lepota veni, status pa cveti.

Dater je spet udaril :). Spet bomo brali njegove pametne nasvete, spet se bomo smejali :).

Pozabil si omenit, da ženske pri moških iščemo pamet :).

Dater, status je pa res pomemben, mene zanimajo samo moški, katerih status je samski. Tako, da se strinjam, najprej prečekiram status, če ni samski odpade. Potem pa ostalo.

Prosim obriši si tisto mleko, ki ti je ostalo okoli ust in vprašaj kakšnega moškega v katerih letih je ženska najbolj v razcvetu. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Prosim obriši si tisto mleko, ki ti je ostalo okoli ust in vprašaj kakšnega moškega v katerih letih je ženska najbolj v razcvetu. :)))[/quote]
LOL

To lahko ti “drugi moski” kvecjemu mene vprasajo. In 40-letnice se way pass their prime…

Prosim obriši si tisto mleko, ki ti je ostalo okoli ust in vprašaj kakšnega moškega v katerih letih je ženska najbolj v razcvetu. :)))[/quote]
LOL

To lahko ti “drugi moski” kvecjemu mene vprasajo. In 40-letnice se way pass their prime…[/quote]

Hehe, kaj hitro si pokazal povsem drugačen ”obraz”, kot si ga orisal v svojem prvem postu na tem forumu. Toliko o tvoji drugačnosti in predvsem superiornosti. 🙂 Pajki je pravi profesor zate.

In ti, ki samega Njega držiš za cojones, boš čez čas uvidel dejansko sliko življenja. Ampak ti kar, saj si dovolj odprte glave (ali pa tudi ne), da se boš na svojih napakah največ naučil. Čeprav, pametni tudi poslušajo in ne trobijo kar naprej v isti rog kako so najboljši. 🙂 Tistim tega res ni treba.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Če dobrega moškega izbere, je lahko na konju pri 40. Če pa ima osla, potem pa res ni na konju. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tako kot si vsak naredi, a ne:). Zadnje čase je prej obratno, tako da to razmišljanje nikakor ne drži.


LOL

To lahko ti “drugi moski” kvecjemu mene vprasajo. In 40-letnice se way pass their prime…[/quote]

Hehe, kaj hitro si pokazal povsem drugačen ”obraz”, kot si ga orisal v svojem prvem postu na tem forumu. Toliko o tvoji drugačnosti in predvsem superiornosti. 🙂 Pajki je pravi profesor zate.

In ti, ki samega Njega držiš za cojones, boš čez čas uvidel dejansko sliko življenja. Ampak ti kar, saj si dovolj odprte glave (ali pa tudi ne), da se boš na svojih napakah največ naučil. Čeprav, pametni tudi poslušajo in ne trobijo kar naprej v isti rog kako so najboljši. 🙂 Tistim tega res ni treba.[/quote]
Ne, ljubica, jaz se se vedno isti. Zivim kot zivim in nobenemu ne pametujem kako mora ziveti. Vecina si vas pa domislja, da ste profesorji. Zakaj ze? Those that can’t do teach those that do. Pathetic…

Res vas je zanimivo brati, vendar vas večina sploh ne razume zakaj tuki gre. Res pa je da je dosti komplicirano napisano, kakorkoli relativno teorijo je prav tako razumel samo tvorec. lp


Zakljucek ti je cisto na (ne)nivoju napisanega. Vecina 40-letnic ima lepo postavo? Hahaha…

Res mi nikoli ni bilo jasno kako so nekateri moški sposobni takole, na siloin oplodit žensko. In celo večkrat. Si kar predstavljam trpljenje takih žensk, oplojenih večinoma proti njihovi volji. Njih pa popolnoma nič ne gane. Ne jok, ne prošnje, niti bolečine, tako fizične kot psihične, ki jih jim povzroča ob samem dejanju.

Res mi nikoli ni bilo jasno kako so nekateri moški sposobni takole, na siloin oplodit žensko. In celo večkrat. Si kar predstavljam trpljenje takih žensk, oplojenih večinoma proti njihovi volji. Njih pa popolnoma nič ne gane. Ne jok, ne prošnje, niti bolečine, tako fizične kot psihične, ki jih jim povzroča ob samem dejanju.[/quote]Mogoče jim pa to uspe naredit iz zasede, ona še opazi ne…… :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Res mi nikoli ni bilo jasno kako so nekateri moški sposobni takole, na siloin oplodit žensko. In celo večkrat. Si kar predstavljam trpljenje takih žensk, oplojenih večinoma proti njihovi volji. Njih pa popolnoma nič ne gane. Ne jok, ne prošnje, niti bolečine, tako fizične kot psihične, ki jih jim povzroča ob samem dejanju.[/quote]Mogoče jim pa to uspe naredit iz zasede, ona še opazi ne…… :))))[/quote]

Morda so pa kdaj tudi kakšni nadangeli Gabrieli na delu. :-))))

Mogoče jim pa to uspe naredit iz zasede, ona še opazi ne…… :))))[/quote]

Morda so pa kdaj tudi kakšni nadangeli Gabrieli na delu. :-))))[/quote]Samo z njim pa one ne trpijo in si celo želijo, da jih večkrat obišče, menda…. :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ta tvoja resnica (neumnotvorje v glavi) te res dela siromaka.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close