Zakaj bi bil moški pri 40 na konju, ženska pa napsu
Če je na primer v teh letih ženski vsakdanjik otroci, otroci, kuhanje, pranje, mogoče zvečer kakšna nadaljevanka. Sex pa je le bogo trepljanje po ramenih in čakanje na soboto ter zakon privezan na malo daljši ketni. Vse to vodi da je ženska res pri teh letih na psu. Ja pri teh letih mora ženska narediti neki račun in vzeti stvari v svoje roke. Dejstvo je da novodobne ženske teh let ne zgledajo več ko včasih, ko so bile v predpasnikih za kuhinjo. Danes so urejene in večina z lepo postavo. Zato je škoda zamuditi marsikaj. Nekatere so še boljše kot mlada dekleta. Takšne ženske izžarevajo skušnjavo in so pravi erotični naboj.To je vsekakor moč takšnih žensk in potrebno se je zavedati te moči.
Ne vem, če te je kdo razumel. Daj razpihaj malo to meglo in še enkrat napiši, ker jutri več sam ne boš vedel, kaj si želel(a) povedat. 🙂
Mislim, da razumem avtorjevo sporočilo, čeprav je zmedeno napisano. Po moje želi sporočiti, da so danes 40+ letnice bistveno kvalitetnejše, kot včasih in da ni razloga, da bi v družbi veljalo prepričanje, da 40+ letniki uživajo, 40+ letnice pa životarijo.
vse v en koš dajat je tut kr neki
eni 40 letniki hudo dobr zgledajo, eni pa k stari ati in pri ženskah je podobno
v trgovini v soboto al pa v nedeljo so pa res paša za oči nekatere “družine” – eni se tok grdo gledajo in vidiš uno – tik preden si skočita v lase…. doma mora bit pa še bl zanimivo
bi rekla da je odraz videza človeka njegovo stanje v duši, ne pa status
A kaj je hotel povedat? To, da namesto da tu sprašuješ neumnosti pejd raje seksat :-)))))))[/quote]
Sej čakam. Kdaj prideš? :)))))))))))))
A kaj je hotel povedat? To, da namesto da tu sprašuješ neumnosti pejd raje seksat :-)))))))[/quote]
Sej čakam. Kdaj prideš? :)))))))))))))[/quote]
Ahhaaaa! 🙂
A zakaj?
Zaplodil je najmanj dvoje dece, za katere skrbi ženska.
Ona pa na eni roki službo in kariero, na drugi pa otroka, šolske naloge ali pa vrtcarja, perilo, kosilo, svoj izgled, tek, jogo…..
Dec se ukvarja s kariero in službenimi potmi. Ko pride domov, je del tega njenega dela že narejen, ali pa ne. Po tem pa je utrujena, ja?
Ko on misli na svoj tek in postavo, pa kako bi skočila vsa fit med rjuhe….
Njej pač zmanjka časa ali pa energije. V teh letih je ugotovila, da je zaljubljenost minila, da je samo še gospodinja predvsem in mamica, pa bolj slaba ljubica. Pa da on mogoče gleda za drugo.
In mogoče so se nabrale neke zamere v teh letih, ki jih ne zna sprocesirat. In kar naenkrat ugotovi, da ON ni zanjo.
Sicer pa je tole bolj vprašanje za moške.
Jaz bi pa bolj rekla ja, da takrat v tem obdobju statistika ni tako rožnata kot pri 30-ih. Pa da sem še neusmiljena: velja za oba spola!!
Vsekakor pa se tukaj potresem s pepelom: kakor za koga.
Kakršen moški je zraven nje, da ji lahko tole tekmo s samo seboj olajša in ji pri tem pomaga.
Ne pa da ‘opazuje’, le zakaj je ‘tečna’, le zakaj jo ‘glava boli’, le zakaj…….
lp,D
Forum je zaprt za komentiranje.