Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Zakaj bi bil moški pri 40 na konju, ženska pa napsu

Zakaj bi bil moški pri 40 na konju, ženska pa napsu

Če je na primer v teh letih ženski vsakdanjik otroci, otroci, kuhanje, pranje, mogoče zvečer kakšna nadaljevanka. Sex pa je le bogo trepljanje po ramenih in čakanje na soboto ter zakon privezan na malo daljši ketni. Vse to vodi da je ženska res pri teh letih na psu. Ja pri teh letih mora ženska narediti neki račun in vzeti stvari v svoje roke. Dejstvo je da novodobne ženske teh let ne zgledajo več ko včasih, ko so bile v predpasnikih za kuhinjo. Danes so urejene in večina z lepo postavo. Zato je škoda zamuditi marsikaj. Nekatere so še boljše kot mlada dekleta. Takšne ženske izžarevajo skušnjavo in so pravi erotični naboj.To je vsekakor moč takšnih žensk in potrebno se je zavedati te moči.

In kaj bomo zdaj? :)))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Če je pa erotični naboj edino kar tebi izžareva takšna ženska, potem pojdi in nabijaj po tem naboju….
Kaj bi rad ti pištolca trokira?…… 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Malce zmedeno. Obzalovanje da nisi drugacna?

Kako pa veš, da je avtorica in ne avtor?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ne vem, če te je kdo razumel. Daj razpihaj malo to meglo in še enkrat napiši, ker jutri več sam ne boš vedel, kaj si želel(a) povedat. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kako pa veš, da je avtorica in ne avtor?[/quote] Točno to:)

http://www.youtube.com/watch?v=9GkVhgIeGJQ

Se ti zdi, da cepeta? 🙂 Po moje mu je samo ena zgoraj omenjena zapela za oči. :)))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ja, po mojem bo bolje, da poiščeš kako samsko.

Te so napačno nabite, nimajo e. naboja…… 😉 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

po moje najbolj, da se ločiš in izživiš tole

Mislim, da razumem avtorjevo sporočilo, čeprav je zmedeno napisano. Po moje želi sporočiti, da so danes 40+ letnice bistveno kvalitetnejše, kot včasih in da ni razloga, da bi v družbi veljalo prepričanje, da 40+ letniki uživajo, 40+ letnice pa životarijo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kaj sploh še čaka ,PAMETEN je preveč .Me zanima, kako nabija po naboju,bla ,bla ,bla……… ,

vse v en koš dajat je tut kr neki

eni 40 letniki hudo dobr zgledajo, eni pa k stari ati in pri ženskah je podobno

v trgovini v soboto al pa v nedeljo so pa res paša za oči nekatere “družine” – eni se tok grdo gledajo in vidiš uno – tik preden si skočita v lase…. doma mora bit pa še bl zanimivo

bi rekla da je odraz videza človeka njegovo stanje v duši, ne pa status

Stanje v duši in splošen življenjski slog.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

A kaj je hotel povedat? To, da namesto da tu sprašuješ neumnosti pejd raje seksat :-)))))))

Ti si še mal nepokvarjene dušce (kljub vsemu, kar si sposoben napisat na forumih). Jaz pa mislim, da se mu sline cedijo po eni prelestni poročeni, ki jo mož zanemarja. In mu jo je škoda, on bi ji z veseljem pomagal, da ne bi šli njeni čari v nič.

A kaj je hotel povedat? To, da namesto da tu sprašuješ neumnosti pejd raje seksat :-)))))))[/quote]

Sej čakam. Kdaj prideš? :)))))))))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

A kaj je hotel povedat? To, da namesto da tu sprašuješ neumnosti pejd raje seksat :-)))))))[/quote]

Sej čakam. Kdaj prideš? :)))))))))))))[/quote]

Ahhaaaa! 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Sej čakam. Kdaj prideš? :)))))))))))))[/quote]

Ahhaaaa! :)[/quote]

Jaooo Markec, spet si se spotaknil na ravnem. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tole bo pomagalo. Glava seveda po izbiri:

A kaj je hotel povedat? To, da namesto da tu sprašuješ neumnosti pejd raje seksat :-)))))))[/quote]

Sej čakam. Kdaj prideš? :)))))))))))))[/quote]

evo, še malo, še malo :-)))))

Ahhaaaa! :)[/quote]

Jaooo Markec, spet si se spotaknil na ravnem. ;)[/quote]Neeeee samo ne razume kako eni lahko imajo “vse” drugi pa suh kruh glodajo/mo……he,he,he….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

A zakaj?

Zaplodil je najmanj dvoje dece, za katere skrbi ženska.

Ona pa na eni roki službo in kariero, na drugi pa otroka, šolske naloge ali pa vrtcarja, perilo, kosilo, svoj izgled, tek, jogo…..

Dec se ukvarja s kariero in službenimi potmi. Ko pride domov, je del tega njenega dela že narejen, ali pa ne. Po tem pa je utrujena, ja?

Ko on misli na svoj tek in postavo, pa kako bi skočila vsa fit med rjuhe….

Njej pač zmanjka časa ali pa energije. V teh letih je ugotovila, da je zaljubljenost minila, da je samo še gospodinja predvsem in mamica, pa bolj slaba ljubica. Pa da on mogoče gleda za drugo.

In mogoče so se nabrale neke zamere v teh letih, ki jih ne zna sprocesirat. In kar naenkrat ugotovi, da ON ni zanjo.

Sicer pa je tole bolj vprašanje za moške.

Jaz bi pa bolj rekla ja, da takrat v tem obdobju statistika ni tako rožnata kot pri 30-ih. Pa da sem še neusmiljena: velja za oba spola!!

Vsekakor pa se tukaj potresem s pepelom: kakor za koga.
Kakršen moški je zraven nje, da ji lahko tole tekmo s samo seboj olajša in ji pri tem pomaga.
Ne pa da ‘opazuje’, le zakaj je ‘tečna’, le zakaj jo ‘glava boli’, le zakaj…….

lp,D

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close