Zadnje poletje miru
Ruski Kult Smrti, 14.09.2025 ob 10:34
https://www.24ur.com/novice/tujina/rusija-kaze-svojo-moc-na-muhi-sest-drzav-clanic-nata.html
https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html
Evo, Rusi aktivno delajo na tem, da boste najkasneje do naslednjega poletja crkovali v jarkih na fronti.
Ne si mislist, da je to nedolžno “zalutal” dron. Gre za testiranje odzivnega časa, opazovanje kje so protiletalske baterije…Skratka priprave na napad
Seveda, seveda.
Rusi delajo na tem, seveda, seveda.
Niti najmanjše možnosti ni, da eni ljudje iz malo bolj zahodno provocirajo in lažejo, kajne?
robi9, 14.09.2025 ob 11:52
Samo da sosedu krava crkne, 14.09.2025 ob 11:48
Slovenci ne moremo iz svoje kože. Samo da sosedu krava crkne, pa čeprav tudi dve moji. Samo da bo Rusija uničena, pa čeprav bo dve minuti prej ali potem tudi cela Evropa. Žal tovrstni navijači, ki na situacijo gledajo kot na fuzbal tekmo, ne bodo mogli slaviti velikega zadovoljstva. V tisti morebitni minuti ali dveh informacija žal še ne bo prišla do njih.
Saj vemo nekateri, kdo je željan vojne in uničenja zaradi svoje zlobe, rusofobije in retardiranosti.
JANŠA pravi: Vojna je koristna. Trajen mir je nekaj najbolj nazadnjaškega
Pa saj tudi praviš, da je vojna koristna, saj ves čas pozivaš k vojni in kako mora biti vojna, da ščisti debilno fuknjeno čredo. Ti bi se moraj najbolj strinjat s tem.
Mater ste osli. Cel svet se že upira levakom pa tem sralcem, vi pa še kar kupujete buče. Rusov vi ne zanimate, sploh nič. Bi pa naš golobnjak in co. Rad da vi to mislite. Pa ne samo oni, ampak komplet svet levakov. V ameriki po umoru Charliya in Irine(upamnda je pravilno ime) levaki na veliko opuščajo svojo politično smer, celo javno, preko družabnih omrežij. Miljone americanov prestopa ali se nevtralizira, vi osli pa še kar kujete te bedake v zvezde. S tem ko kupujete njihove buče. Hočejo vas prestrašene in jezne. Američanom je že jasno, vi pa še kar zaplankani v svoje brloge. Največja laž na svetu je DEMOKRAT JE ZA MIR!
Osli, 14.09.2025 ob 19:30
Mater ste osli. Cel svet se že upira levakom pa tem sralcem, vi pa še kar kupujete buče. Rusov vi ne zanimate, sploh nič. Bi pa naš golobnjak in co. Rad da vi to mislite. Pa ne samo oni, ampak komplet svet levakov. V ameriki po umoru Charliya in Irine(upamnda je pravilno ime) levaki na veliko opuščajo svojo politično smer, celo javno, preko družabnih omrežij. Miljone americanov prestopa ali se nevtralizira, vi osli pa še kar kujete te bedake v zvezde. S tem ko kupujete njihove buče. Hočejo vas prestrašene in jezne. Američanom je že jasno, vi pa še kar zaplankani v svoje brloge. Največja laž na svetu je DEMOKRAT JE ZA MIR!
To pa črkuješ kot Veliki Gospod Janša. Don’t salt my mind, a? ?
Anonimno 4581, 14.09.2025 ob 10:56
Haha, če rusija želi prenehati obstajai kot država, naj pa kar napade NATO…po 3.5 letih ne morejo zavzeti več kot 15% ukrajine ob milijon mrtvih, kaj bi te oni počeli proti celotnemu natu?
Tudi brez podpore amerike bo rusija v ruševinah, ko bojo države članice napadene ne bo več omejitev kot ima sedaj ukrajina v stilu “če boste zelo pridni dobite par raket, ampak lahko ciljate samo vojaške objekte na območju ukrajine”, ampak takrat se bo izstrelilo 1000+ raket tudi nad moskvo in st. petersburg, torej na civilne tarče…vsak izmed 140 milijonov rusov bo tarča če njihov ljubljeni vodja sproži 3. svetovno vojno in ne več zgolj samo ruska vojska.
Dejansko ima EU+UK+Ukrajina v tem trenutku preko 100,000 dronov, in glede na to kako rafinerije gorijo ena za drugo (samo v zadnjih 48 urah zadeti dve največji v rusiji) teh dronov rusi niso spoboni prestreči, to bi tako pokalo po moskvi da bi izgledala kot Gaza, sploh nerabiš jedrske bombe da popolnoma uničiš čisto vsako stavbo v mestu, samo spustiš 10,000 dronov hkrati in 99.9% jih rusi ne bi uspeli prestreči.
Hahaha, živiš v nekem svojem svetu shizofrenik en 🙂
Poleg tega si pa še otročji za posrat, se te vidi na daleč 🙂
Anonimno 8450, 14.09.2025 ob 19:19
To ni nič drugega kot propaganda. Nemčija je v krizi, ljudje dobivajo odpovedi, avtomobilska industrija je sploh na udaru. Veliko zasebnih trgovin in lokalov je že propadlo, ker ljudje ne morejo več kupovati. S takimi izjavami upravičujejo izdatke, namenjene oboroževanju. Vse je samo farsa.
Ne trapaj !
V nemčiji cveti vojaška industrija, od nje še mi tukaj po novem boljše živimo..
Anonimno 3689, 15.09.2025 ob 05:21
Rusi se samo borijo proti evropskem nacističnem kultu.Tudi evropejci bi morali vstat z rusi in se ob ramenu boriti proti nacistom.
Nacistični kult v Evropi? A to ti je ruski trol prišepnil? Nacistični kult je tam, kjer vlada diktatura enega človeka in kjer posameznik nima nobenih pravic. Rusija, Kitajska, Severna Koreja.
Kje pa ti vidiš nacizem v Evropi? Obritoglavce? Ali so ti pa tintaro oprali, da so vsi vodje v EU nacisti? Zakaj že? Ljudstvo jih tu lahko odstavi, Putina pa ne morejo že 25+ let. Tisto je nacizem, idioti, ne to.
Forum je zaprt za komentiranje.