Zadnje poletje miru
https://www.24ur.com/novice/tujina/rusija-kaze-svojo-moc-na-muhi-sest-drzav-clanic-nata.html
https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html
Evo, Rusi aktivno delajo na tem, da boste najkasneje do naslednjega poletja crkovali v jarkih na fronti.
Ne si mislist, da je to nedolžno “zalutal” dron. Gre za testiranje odzivnega časa, opazovanje kje so protiletalske baterije…Skratka priprave na napad
In kateri budali je 24kurska greznica smrdljiva kredibilen vir informacij?
Edino družbeno koristno delo je, da se ta greznica na Kranjčevi cesti v LJ poruši do tal in zravna z zemljo.
Včeraj se je v Londonu zbralo TRI MILIJONE ljudi, o tem 24-kurska greznica še danes nič ne ve.
24kurska greznica vas danes pripravlja na vojno z Rusijo. Rusija noče nobene vojne, Rusi hočejo samo to, da se jim da mir.
Pejt današnje objave 24kurske greznice preverjat na X, Rumble idr. kanale, se ti bo prikazala popolnoma druga slika. Slika resnice, ne pa 24kurskega usranega propagandnega stroja za striženje ovac.
Ruski Kult Smrti, 14.09.2025 ob 10:34
https://www.24ur.com/novice/tujina/rusija-kaze-svojo-moc-na-muhi-sest-drzav-clanic-nata.html
https://www.24ur.com/novice/tujina/ruski-dron-vdrl-v-zracni-prostor-se-ene-clanice-nata.html
Evo, Rusi aktivno delajo na tem, da boste najkasneje do naslednjega poletja crkovali v jarkih na fronti.
Ne si mislist, da je to nedolžno “zalutal” dron. Gre za testiranje odzivnega časa, opazovanje kje so protiletalske baterije…Skratka priprave na napad
Nimajo Rusi nič s tem. Zavoženost s pedri. feminizmom, migranti, sto spolov, cuckoljubje, suhe veje, proizvodnje nobene, to pa ima. Zato EU hoče na vsak način vojno. Bi pa morali pohitet, ker večno ne bodo mogli bit Rusi krivi.
pikimepiki, 14.09.2025 ob 10:47
In kateri budali je 24kurska greznica smrdljiva kredibilen vir informacij?
Edino družbeno koristno delo je, da se ta greznica na Kranjčevi cesti v LJ poruši do tal in zravna z zemljo.
Včeraj se je v Londonu zbralo TRI MILIJONE ljudi, o tem 24-kurska greznica še danes nič ne ve.
24kurska greznica vas danes pripravlja na vojno z Rusijo. Rusija noče nobene vojne, Rusi hočejo samo to, da se jim da mir.
Pejt današnje objave 24kurske greznice preverjat na X, Rumble idr. kanale, se ti bo prikazala popolnoma druga slika. Slika resnice, ne pa 24kurskega usranega propagandnega stroja za striženje ovac.
Ampak RES!
Preusmerjanje pozornosti.
ne glejte kot fjakarski konj, ozrite se malo okoli in mislite s svojo glavo!
Haha, če rusija želi prenehati obstajai kot država, naj pa kar napade NATO…po 3.5 letih ne morejo zavzeti več kot 15% ukrajine ob milijon mrtvih, kaj bi te oni počeli proti celotnemu natu?
Tudi brez podpore amerike bo rusija v ruševinah, ko bojo države članice napadene ne bo več omejitev kot ima sedaj ukrajina v stilu “če boste zelo pridni dobite par raket, ampak lahko ciljate samo vojaške objekte na območju ukrajine”, ampak takrat se bo izstrelilo 1000+ raket tudi nad moskvo in st. petersburg, torej na civilne tarče…vsak izmed 140 milijonov rusov bo tarča če njihov ljubljeni vodja sproži 3. svetovno vojno in ne več zgolj samo ruska vojska.
Dejansko ima EU+UK+Ukrajina v tem trenutku preko 100,000 dronov, in glede na to kako rafinerije gorijo ena za drugo (samo v zadnjih 48 urah zadeti dve največji v rusiji) teh dronov rusi niso spoboni prestreči, to bi tako pokalo po moskvi da bi izgledala kot Gaza, sploh nerabiš jedrske bombe da popolnoma uničiš čisto vsako stavbo v mestu, samo spustiš 10,000 dronov hkrati in 99.9% jih rusi ne bi uspeli prestreči.
Anonimno 4581, 14.09.2025 ob 10:56
Haha, če rusija želi prenehati obstajai kot država, naj pa kar napade NATO…po 3.5 letih ne morejo zavzeti več kot 15% ukrajine ob milijon mrtvih, kaj bi te oni počeli proti celotnemu natu?
Tudi brez podpore amerike bo rusija v ruševinah, ko bojo države članice napadene ne bo več omejitev kot ima sedaj ukrajina v stilu “če boste zelo pridni dobite par raket, ampak lahko ciljate samo vojaške objekte na območju ukrajine”, ampak takrat se bo izstrelilo 1000+ raket tudi nad moskvo in st. petersburg, torej na civilne tarče…vsak izmed 140 milijonov rusov bo tarča če njihov ljubljeni vodja sproži 3. svetovno vojno in ne več zgolj samo ruska vojska.
Dejansko ima EU+UK+Ukrajina v tem trenutku preko 100,000 dronov, in glede na to kako rafinerije gorijo ena za drugo (samo v zadnjih 48 urah zadeti dve največji v rusiji) teh dronov rusi niso spoboni prestreči, to bi tako pokalo po moskvi da bi izgledala kot Gaza, sploh nerabiš jedrske bombe da popolnoma uničiš čisto vsako stavbo v mestu, samo spustiš 10,000 dronov hkrati in 99.9% jih rusi ne bi uspeli prestreči.
Kaj ti če 100.000dronov, dovolj je samo en gumb in Evrope ni več.
Napenjanje mišic se nikdar ni prineslo nič dobrega “tko je jači”
Voditelji se igrajo z EU narodi, ki nimajo nič pri tej igri. Oni bodo že na varno prileteli z zasebnim prevozom. Kaj bo z narodi, nikogar ne briga dokler imajo jastoge na talarjih in haciende na varnem
Ja, če že ne moremo nezakonitih migracij ustaviti, bomo vsaj Ruse ustavili. Če ne moremo osvoboditi no go con po evropskih mestih in zatreti tamkajšnje mafije, bomo vsaj ukrajinske regije osvobajali, naj stane, kolikor hoče. To je bolj pomembno. Morda se bomo čez leta res zbudili v kalifaru, ampak bolj pomembno je, da bo Ukrajina osvobojena
Anonimno 6564, 14.09.2025 ob 11:02
Kaj ti če 100.000dronov, dovolj je samo en gumb in Evrope ni več.
Napenjanje mišic se nikdar ni prineslo nič dobrega “tko je jači”
Voditelji se igrajo z EU narodi, ki nimajo nič pri tej igri. Oni bodo že na varno prileteli z zasebnim prevozom. Kaj bo z narodi, nikogar ne briga dokler imajo jastoge na talarjih in haciende na varnem
In tudi rusije ni več, a ti misliš da bi francozi in britanci gledali kako padajo jedrske bombe, skomignili z rameni in šli na kosilo? LOL… če putin kot prvi uporabi jedrsko bombo sredi evrope, britanci in francozi izpraznijo svoj jedrski arsenal nad vsak kilometer rusije, 100+ milijonov bi jih bilo mrtvih takoj…tako da če želi putin poleg Evrope uničiti, da ne rečem iztrebiti ruski narod, pa naj kar uporabi jedrsko bombo kot prvi…amerike pa tako ne morejo zadet, ker imajo tehnologijo o kateri se navadnemu smrtniku niti ne sanja in za katero ve samo nekaj ljudi v državi…nobena ruska raketa ne more doseči kontinentalne amerike, bi bila uničena že globoko nad oceani.
Še kitajci bi obrnili hrbet rusom, saj se Medvedek Pu zaveda, da če putin v evropo uporabi jedrsko orožje, dobijo Tajvan, Južna Koreja, Filipini itd. že v roku par ur ameriško jedrsko orožje, in to več 100 kosov.
Anonimno 4581, 14.09.2025 ob 11:15
In tudi rusije ni več, a ti misliš da bi francozi in britanci gledali kako padajo jedrske bombe, skomignili z rameni in šli na kosilo? LOL… če putin kot prvi uporabi jedrsko bombo sredi evrope, britanci in francozi izpraznijo svoj jedrski arsenal nad vsak kilometer rusije, 100+ milijonov bi jih bilo mrtvih takoj…tako da če želi putin poleg Evrope uničiti, da ne rečem iztrebiti ruski narod, pa naj kar uporabi jedrsko bombo kot prvi…amerike pa tako ne morejo zadet, ker imajo tehnologijo o kateri se navadnemu smrtniku niti ne sanja in za katero ve samo nekaj ljudi v državi…nobena ruska raketa ne more doseči kontinentalne amerike, bi bila uničena že globoko nad oceani.
Še kitajci bi obrnili hrbet rusom, saj se Medvedek Pu zaveda, da če putin v evropo uporabi jedrsko orožje, dobijo Tajvan, Južna Koreja, Filipini itd. že v roku par ur ameriško jedrsko orožje, in to več 100 kosov.
Ko si enkrat mrtev, tudi mino gledati in skomignil z rameni ne moreš
Anonimno 6564, 14.09.2025 ob 11:19
Ko si enkrat mrtev, tudi mino gledati in skomignil z rameni ne moreš
nič hudega, tudi rusi bi bili mrtvi…tudi če ubijejo celotno francosko / britansko vodstvo države v jedrskem napadu, imajo jedrske podmornice kristalno jasna navodila v tem primeru – nemudoma izprazniti jedrski arzenal nad rusijo oz. katerokoli drugo državo, ki je uničila njihovo, vseh največjih 50+ ruskih mest bi bilo zadetih.
Ptica973, 14.09.2025 ob 11:08
Ja, če že ne moremo nezakonitih migracij ustaviti, bomo vsaj Ruse ustavili. Če ne moremo osvoboditi no go con po evropskih mestih in zatreti tamkajšnje mafije, bomo vsaj ukrajinske regije osvobajali, naj stane, kolikor hoče. To je bolj pomembno. Morda se bomo čez leta res zbudili v kalifaru, ampak bolj pomembno je, da bo Ukrajina osvobojena
? ?
Slovenci ne moremo iz svoje kože. Samo da sosedu krava crkne, pa čeprav tudi dve moji. Samo da bo Rusija uničena, pa čeprav bo dve minuti prej ali potem tudi cela Evropa. Žal tovrstni navijači, ki na situacijo gledajo kot na fuzbal tekmo, ne bodo mogli slaviti velikega zadovoljstva. V tisti morebitni minuti ali dveh informacija žal še ne bo prišla do njih.
Samo da sosedu krava crkne, 14.09.2025 ob 11:48
Slovenci ne moremo iz svoje kože. Samo da sosedu krava crkne, pa čeprav tudi dve moji. Samo da bo Rusija uničena, pa čeprav bo dve minuti prej ali potem tudi cela Evropa. Žal tovrstni navijači, ki na situacijo gledajo kot na fuzbal tekmo, ne bodo mogli slaviti velikega zadovoljstva. V tisti morebitni minuti ali dveh informacija žal še ne bo prišla do njih.
Saj vemo nekateri, kdo je željan vojne in uničenja zaradi svoje zlobe, rusofobije in retardiranosti.
JANŠA pravi: Vojna je koristna. Trajen mir je nekaj najbolj nazadnjaškega
robi9, 14.09.2025 ob 11:54
Pa ne enačiti retardiranih janšistov in psihično bolanih rusofobov s Slovenci.
To je posploševanje, ki ni pošteno do normalnih Slovencev.
če ti misliš da ste rusofili v večini imam tako slabe novice zate da ne vem kako ti naj sploh sporočim, ampak vas je manj kot 5% slovenskega odraslega prebivalstva…kot ti je nekdo drug napisal v drugi temi, vsi rusofili – vsi trije – si samo menjavate nike že 5 let na tem forumu lol…smo videli ankete mediane o izstopu iz NATA, koliko je rusofilov v sloveniji, referendum bi padel tako hudo da ga levičarji sploh niso želeli vložit.
Kako resnično, 14.09.2025 ob 11:54
Kako resnično! Če si zatiskamo oči ali hočemo preusmeriti pozornost stran od resnične nevarnosti – pred notranjim infiltriranim okupatorjem – rabimo zunanjega sovražnika. Če ga ni, ga je treba pa ustvariti oziroma izzivati.
Resnično nevarnost predstavljajo le retardirani rusofobi. So pristaši fašizma, fašistične bruseljske lajdre in domačih političnih izdajalcev.
Ker so edini, ki hočejo vojno zaradi svojega sovraštva. Ker samo sovraštvo poganja vojne.
Sovražniki so, ker sovražijo resnico in resnica je prva žrtev vojne.
Anonimno 4312, 14.09.2025 ob 11:57
če ti misliš da ste rusofili v večini imam tako slabe novice zate da ne vem kako ti naj sploh sporočim, ampak vas je manj kot 5% slovenskega odraslega prebivalstva…kot ti je nekdo drug napisal v drugi temi, vsi rusofili – vsi trije – si samo menjavate nike že 5 let na tem forumu lol…smo videli ankete mediane o izstopu iz NATA, koliko je rusofilov v sloveniji, referendum bi padel tako hudo da ga levičarji sploh niso želeli vložit.
Budalo fuknjeno. ?
Budale fuknjene fašistične rusofobske ste seveda psihično bolani lažnivci.
In laži so pogoj za vojne, zato retardirani rusofobi predstavljate grožnjo.
https://www.delo.si/novice/slovenija/javnost-ne-podpira-dodatnega-trosenja-za-obrambo
Forum je zaprt za komentiranje.