Wembley danes zvečer
da je kaj “spregledal” je tvoje mnenje .. ne njegovo ☺ Ja?!!
tipi v “črnem” so kot “fajmoštri” (tudi v črnem!!) vedo vse o svojih “ovcah”.[/quote]
Itak. Še kamera deli moje mnenje. ;)))))))[/quote]
ojej … kamera posname tudi, kako se eni iz drugih delajo norca ☺ — in kako kdo nariše risanko, …
glej številke:
sodniki so trije – en sam glavni.
igralcev je na igrišču 22 /-
gledalcev na staionu 100.000+
gledalcev pred TV več milijonov.
in kdo tekmo začne, konča, po čigavem žvižganju igralci “plešejo” … in kaj lahko vsa masa na stadionu in pred TV naredi, ko (po njihovem mnenju) sodnik kaj vidi ali nevidi ?? ->0koma_jozef. Ja?
čigava pa??? kamermanova? od igralcev? gledalcev na tribunah – pred TV??
menda ne pričakuješ, da bo zavrtel tekmo nazaj do tvojega trenutka, se s kom posvetoval … še enkrat premislil — in ponovno nadaljeval tekmo ☺
čigava pa??? kamermanova? od igralcev? gledalcev na tribunah – pred TV??
menda ne pričakuješ, da bo zavrtel tekmo nazaj do tvojega trenutka, se s kom posvetoval … še enkrat premislil — in ponovno nadaljeval tekmo ☺[/quote]
Gospod No Mercy, a moram v dveh vrsticah napisat, da boste prebral med vrsticami ali prevedem tisti ccccccccccc? :))))
čigava pa??? kamermanova? od igralcev? gledalcev na tribunah – pred TV??
menda ne pričakuješ, da bo zavrtel tekmo nazaj do tvojega trenutka, se s kom posvetoval … še enkrat premislil — in ponovno nadaljeval tekmo ☺[/quote]
Gospod No Mercy, a moram v dveh vrsticah napisat, da boste prebral med vrsticami ali prevedem tisti ccccccccccc? :))))[/quote]
glede na to, kar ste do sedaj natipkala .. ne vidim smisla, da še izgubljate energijo s tipkanjem. Ja?
Razumem Sadni. 🙂
Mogoče ti ne razumeš, da pametnih odgovorov preprosto ne razumeš, dojameš, potem ti pač dam samo neumne. Te dojameš. :))
Hja, samo je problem, ker jih ne pošiljaš samo meni, pač pa še marsikateremu drugemu uporabniku. Katenjka se ti že ves čas smeji, Matkic tudi, Spider tudi, Dater tudi, preveč se nas je že nabralo, ki smo mnenja, da s tabo nekaj ni vredu. Torej se več kot očitno problem nahaja samo v tebi :)) Veselo sprenevedanje še naprej !
Hvala, obljubim, da mi bo še naprej dobro uspevalo, posebej pri naštetih zgoraj. :))
Neymar ja. V brazilski ligi je tudi debel zalkoholiziran Adriano zabijal. Dokler se ta čudežni deček ne izkaže še v Evropi je škoda zgubivat besed o njem, je pač še nedokazan. Sem ga pa gledal na eni predsezonski tekmi, ko je Santos zaigral proti Barceloni, samo po travi se je valjal pa gledal proti sodniku, da piska prekrške. No Pele ga je ves čas hvalil, še ne dolgo nazaj pa je izjavil, da fant preveč časa preživi pred ogledalom in se obremenjuje z videzom, namesto, da bi se raje osredotočil na nogomet.
Forum je zaprt za komentiranje.