Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek WC in moški-brez zafrkancije

WC in moški-brez zafrkancije

Model, to o okroglih si si gladko v navalu obupa izmislil. Napisal sem, da imam rad vezane. Če vezane pomeni avtomatsko okrogle, potem v bistvu trdiš, da imate brezhrbteničarji doma okrogle babe? Vidiš , sam s sabo razčisti.

Nisi dovolj visoko na prehranjevalni lestvici, da bi ti bil moj način življenja blizu. Pač izven koncepta “baba, pes, bajta” ne znaš razmišljati, jaz ti pa nisem kriv za to. Jaz lahko grem jutri kamorkoli, ti lahko greš tja, kamor ti baba pusti. V tem je razlika med nama.

Eni pač morate na vrtu gojiti solato, da vam je dostopna. Drugi jo kupimo v trgovini, po potrebi, vedno drugo, tako se nobene ne naveličamo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

a, da bi pa kera pršparala na kozmetki in vložkih, da bi se montiral še pisoar v hišni sekret … je pa ni junakinje ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Vidiš, kako nizka kasta si. Podreš lahko samo tiste, za katere je splošno znano, da jih lahko vsak podre. In potem tu mene nekaj zajebavaš?

Daj nehaj raje no.:))))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ja, ampak tista z domačega vrta je boljšega okusa. Vedno je sveža. Pa brez težav jih gojiš več vrst, če slučajno katero polži napadejo. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Model, to o okroglih si si gladko v navalu obupa izmislil. Napisal sem, da imam rad vezane. Če vezane pomeni avtomatsko okrogle, potem v bistvu trdiš, da imate brezhrbteničarji doma okrogle babe? Vidiš , sam s sabo razčisti.

Nisi dovolj visoko na prehranjevalni lestvici, da bi ti bil moj način življenja blizu. Pač izven koncepta “baba, pes, bajta” ne znaš razmišljati, jaz ti pa nisem kriv za to. Jaz lahko grem jutri kamorkoli, ti lahko greš tja, kamor ti baba pusti. V tem je razlika med nama.

Eni pač morate na vrtu gojiti solato, da vam je dostopna. Drugi jo kupimo v trgovini, po potrebi, vedno drugo, tako se nobene ne naveličamo.[/quote]

ja kaj zdaj se bos odlocil kaj sem? prej sem se bil locenec lol 🙂

Sem pa definitivno visje lociran na prehranjevalni lestvici kot ti, ker za razliko od tebe, lahko recem da sem izkusil radosti ene in druge oblike nam znanega zivljenja. To je dolgo samski in dolgo vezan. Ti pa trobis in lajas samo cez vezane, prakticne izkusnje pa nimas nobene, torej serjes samo teorijo, od katere izluscis samo negativne stvari in jih uporabis za branjenje in opravievanje svoje lastne mizerije. Pateticno. In to vsak ljubi dan.
In ne bos verjel, aja tocno saj ne mores vedet, obstajajo tudi take zenske, ki pustijo moskemu svobodo in obstajajo celo take, s katerimi lahko kaj skupaj pocnes! Unfakingbeliwable ha?
Ampak kaj bi ti to razlagal. To je enako kot da mojemu cucku razlozim kako deluje pralni stroj

Ti pa trobis in lajas samo cez vezane/quote]

Sploh ni res, lažeš.

Kljub tvojemu “nadnivoju” bereš ta forum iz dneva v dan. Tako da, brezveze se širokoustiš.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Sploh ni res, lažeš.

Kljub tvojemu “nadnivoju” bereš ta forum iz dneva v dan. Tako da, brezveze se širokoustiš.

Še to bom dodal: če bi ti imel res kakšne dober izkušnje v zvezi z nesamskim življenjem, ne bi zdajle nekaj pizdil name.

Pizdiš pa zato, ker jih nimaš, moje pisarije ti pa rušijo iluzije, da jih boš enkrat imel.

Če jaz vem, da nekaj ni res, me ne more na obrate spraviti nekdo, ki trdi, da nekaj je res.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spiderja privlačijo dominantne ženske, sado-mazo varianta. On se pusti prilklenit na posteljo in potem lahko gre kam samo takrat, ko ga ona odklene. :)) Pravi, da za užitek se splača potrpet. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Spet ena tvoja brezvezna blodnja, ki naj bi bila kao smešna.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spet ena tvoja brezvezna blodnja, ki naj bi bila kao smešna.[/quote]
Ženska, ki moškega ne spusti kar tako nekam, je dominanta. A ni? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Niti ne nujno, slabo sklepanje, žal.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


sem ga zadnjič videl, kako se je metal v steklo, ko je hotel naskočit eno na drugi strani …

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ho ho ho..dajmo se smejat..ho ho.ho

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

a pol praviš da si okroglo nabijal… torej glede na to da zdaj o tem govoriš si potem ti ta EN ki to še danes razlaga ostali so pa tiho

ČESTITKE… podrlo si 25 kil pretežko

Svaka čast

BHAAHAHAHAHAHAH

ni čudno da si zafrustriran če si špeh fukal lol

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Za domačo vem kolk sem jo pošprical ti pa nikoli ne veš kaj žvečiš….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Za domačo vem kolk sem jo pošprical ti pa nikoli ne veš kaj žvečiš….. ;)[/quote]

Briga nas, glavno da žvecimo žensko 😉 saj fora je v tem mi jo lahko izpljunemo ti pa malo težje 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Za domačo vem kolk sem jo pošprical ti pa nikoli ne veš kaj žvečiš….. ;)[/quote]

Briga nas, glavno da žvecimo žensko 😉 saj fora je v tem mi jo lahko izpljunemo ti pa malo težje ;)[/quote]Pri meni ni potrebe…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

ali dec sedi ali stoji, ko ščije, je obrobnega pomena. veliko več pove to, da eni očitno ne morete brez onaniranja drug po drugem v vsaki možni temi 😛

In potem pravijo tile Pajki in Mamkiči in razni Sadeži, da imajo lajf. Vpiknejo se vsako temo in bluzijo o stvareh, ki niti malo nimajo veze s temo. Res zafrustrirani trio.

Sem pa tudi jaz radovedna kdo čisti WC 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close