Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek WC in moški-brez zafrkancije

WC in moški-brez zafrkancije

Lulale stoje ali sede?
Kdo pri vas čisti WC školjko?

Če sem fejst fejst vsekan včasih tudi sede… ker pač nimam pisoarja doma 🙂

Kako to misliš kdo čisti WC školjko?

A to misliš po opravljanju vlke potrebe? al nasplošno 😀

no v obeh primerih jaz ampak eni lahko tole napačno razumejo 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Noben ne lula samo stoje. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mišljeno na sploh. No,meni vsekakor ni fajn čist pošpricane školjke, tal,ploščic….potem naj še čisti za sabo…če razumeš.
Tudi ne vem kaj ima način lulanja z moškostjo – npr. “Pravi ded ščije stoje”….tukaj jaz ne vidim pointa, moškost se kaže zame drugje :-))

Problem je, da so ene WC školjke napačne oblike in šprica ven. WC školjka je problem v večini primerov. Moraš najti tisto pravo mesto pa še takrat pri enih enostavno ne gre. Menjaj školjko…

Sej ženski poskusi “discipliniranja moških” me v bistvu ne presenečajo več, ker jih imam naštudirane v nulo. Je pa pomenljivo, s kakšno vnemo tukaj copatarji, ali pač kandidati za copatarje dokazujejo ženskam svojo ustreznost , skozi teme:

– kako kdo ščije
– kakšne slabe navade ima kdo
– moški kaj pa higijena?..

Kdaj bomo brali teme…ženske kaj pa higiena?…ženske, kako ščijete?..ženske, imate kakšne slabe navade?

Tako je in zato copatarji ne boste nikoli moški, ker ste že zdresirani, hočete ugajati, dokazovati sovjo ustreznost iz dneva v dan…Bolj s epri tem matrate, dlje ste od tega cilja..ker vam “moške živali”, ki ščijejo stoje..pred nosom pofukajo vse ženske, pa še vaše zraven.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Spider še takrat, ko serje, lula stoje. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

na obiskih pri bejbah — v stoji na glavi, da zadanem
itak se pa to počne v umivalnik, ker je na pravi višini ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Spider še takrat, ko serje, lula stoje. ;)
:-))), ziher se boji vsest na školko,da ga ne bi kaj odneslo… ;-))

sicer se strnjam s temle ampak jaz osebno včasih odpišem na take teme iz golega dolgčasa…. briga me če sem ustrezen ali ne mwahahaha če sem ustrezen je običajno to znak za preplah ker dvomim da bi grupa žensk uspela razmišljat logično 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ojoj, kakšna poveza z opravljanem velike/male potrebe in WC školjko. :)))
Razkril si vse možne zarote “copatarjev”, ki se jim ne izogneš v nobeni temi in si jih verjetno danes spet sanjal. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

itak da stoje…nism peddrska oseba.


Maš mojo podporo !

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Podporniki:))). Omg…kot da vam kdo kaj hoče!

Ga ni junaka, da ne lula kadar kaka..… 😉

Kdo pa pri vas čisti pokrov (tisti prvi, ki se sede nanj) iz spodnje strani?

Ker ko se usedete tako nemarno in spustite šprica direkt pod pokrov, sploh ko se mudi, ko je sila, česar se zaveste šele potem, ko izpod pokrova pricurlja in pomočite lastne hlačke?…… 😉

Še uganaka na to temo:
Luknijca pri luknnjici pa vodo drži, kaj je to?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

.
.
.
.
.
.
vrsta pred ženskim wc-jem….. [sub][sub]noooo, včas tudi katera ža mal popušča….[/sub][/sub] :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

zeeeeeh…booooring….bos pocasi kaj novega povedal, ali res moramo vsak dan te tvoje c/p blodnje prebirat? aja pa preden uporabis tvojo vsak dan 500x uporabljeno besedo na meni, ker je pac to tvoj edini obrambni mehanizem, scijem stoje. Vsi poskusi prevzgoje so do zdaj propadli

sicer se strnjam s temle ampak jaz osebno včasih odpišem na take teme iz golega dolgčasa…. briga me če sem ustrezen ali ne mwahahaha če sem ustrezen je običajno to znak za preplah ker dvomim da bi grupa žensk uspela razmišljat logično ;)[/quote]

vcasih? kekec, vsak prvi post v vsaki novi temi je tvoj. wtf nimas lajfa? pajkec ima tu prav. Pac si klasicen fukfehtar. Sicer nic kaj drugacen od njega, ampak on to dela na enem nivoju visje od tebe

sicer se strnjam s temle ampak jaz osebno včasih odpišem na take teme iz golega dolgčasa…. briga me če sem ustrezen ali ne mwahahaha če sem ustrezen je običajno to znak za preplah ker dvomim da bi grupa žensk uspela razmišljat logično ;)[/quote]

vcasih? kekec, vsak prvi post v vsaki novi temi je tvoj. wtf nimas lajfa? pajkec ima tu prav. Pac si klasicen fukfehtar. Sicer nic kaj drugacen od njega, ampak on to dela na enem nivoju visje od tebe[/quote]

edini kekec si ti …. jaz ne rabim fehtat za fuk brez skrbi ti pa kar sanjaj dalje 😉

Ti si še hujši verjetno napišeš v vsaki temi 10 prispevkov pod 10 niki in si kao človek z veliko lajfa bahahahaha

optimist tolaži se!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Kekec je bil heroj. Ne ga zmerjat. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


twelve pointz ☺ .. luzer je Rožle

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

vcasih? kekec, vsak prvi post v vsaki novi temi je tvoj. wtf nimas lajfa? pajkec ima tu prav. Pac si klasicen fukfehtar. Sicer nic kaj drugacen od njega, ampak on to dela na enem nivoju visje od tebe[/quote]

edini kekec si ti …. jaz ne rabim fehtat za fuk brez skrbi ti pa kar sanjaj dalje 😉

Ti si še hujši verjetno napišeš v vsaki temi 10 prispevkov pod 10 niki in si kao človek z veliko lajfa bahahahaha

optimist tolaži se![/quote]

ce te misel na to, da sem pod 10 nicki tukaj celi dan potolazi in ti polepsa dan, pa naj bo tako. Da pa ne rabis fehtat za fuk pa ti gladko ne verjamem, ker delujes kot klasicni pajkecov vajenec, podmladek. On pa je znan fukfehtar, sicer pali samo na okrogle milfe, ampak saj vseeno

Na tem forumu nisem, da tebi kaj novega povem, ampak iz zabave, d anapišem, kadar se mi pač zdi in kar se mi zdi.

V namene izobraževanja imamo knjižnice, gledališča…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

edini kekec si ti …. jaz ne rabim fehtat za fuk brez skrbi ti pa kar sanjaj dalje 😉

Ti si še hujši verjetno napišeš v vsaki temi 10 prispevkov pod 10 niki in si kao človek z veliko lajfa bahahahaha

optimist tolaži se![/quote]

ce te misel na to, da sem pod 10 nicki tukaj celi dan potolazi in ti polepsa dan, pa naj bo tako. Da pa ne rabis fehtat za fuk pa ti gladko ne verjamem, ker delujes kot klasicni pajkecov vajenec, podmladek. On pa je znan fukfehtar, sicer pali samo na okrogle milfe, ampak saj vseeno[/quote]

Misel nima nič s tem to je fakt… kako drugače bi me pa lahko povezal s Spiderjem če ne zato ker me cele dneve bereš… mene in SPiderja….

Ti gladko malo ne verjamem ker deluješ kot luzerček brez lajfa ki se skriva za mnogoteri niki…. pač imava obadva enake pravice da ne verjameva en drugemu 😉

Saj no kot si rekel če te misel na to da sem fukfehtar tolaži potem naj bo tako 😉 bom fukfehtar samo ne delat samomora med drkanjem cel lajf 😉

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Naj kaj pa pališ ti, ločenec?

Sej vem, na take, ki so dovolj ubupane, da jih ne moti, če ima ločenec otroka od prej.

Pred svojim pragom pometaj, imaš kaj…

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

haha locenec ti je nova “zaljivka” v tvojem arsenalu? Daj no, saj vem da zmores se kaj vec sproducirat kot locenec, copata in tradicionalist.
ce pa okrogla milfa ni znak totalnega obupa pol pa res ne vem kaj je lahko se bolj obupno… Ti pa se se hvalis okoli s tem. Jaz bi bil tiho na tvojem mestu. Me spominja ko smo kot najstniki serijsko nabijali eno tako okroglo radodajko. Vsi ki smo se kaj drugega podrli, smo bili o tem dogodku tiho. En, ki pa je samo njo podrl, pa je to razlagal ob vsaki mozni priliki se naslednjih 10 let.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close