vzajemna
V bistvu se motis. Starostna skupina je pomembna za cas, ko ti vstopis v zavarovanje. Ce torej vstopis v letu, ko bos dopolnila 24 let, bos placevala 3.545 SIT mesecne premije, ce bi bila v tem letu stara 25, pades v visji razred in s tem visjo premijo. Premije se vsakoletno zvisujejo VSEM in sicer za procent, ki se ga doloci za povisanje premije!
Ti pa mal prevec sanjas. Ce si sklenila pogodbo te ta pogodba zavezuje, da placujes!!!! In s tem, ko si sklenila to pogodbo si si zagotovila brezplacne preglede pri zdravniku.Ce si morala zdravila placati, za to ni kriva Vzajemna, ampak je bilo zdravilo ocitno na vmesni ali negativni listi.
Se kej ni jasno?
In ja, redkokatere firme placujejo dodatno zavarovanje, imajo pa sklenjeno z zavarovalnico, da ti odtegujejo premijo od place.
Forum je zaprt za komentiranje.