Vrtenje zemlje
Čisto slučajno sem prebral temo od začetka pa do konca in opazil, da si ti prva omenila Matkića, on ti je pa potem samo odgovoril nazaj. Naj uganem, spet ena attention kuzla ?[/quote]
Čisto slučajno niti slučajno nisi prebral vsega. Matkič je bil prvi, ki je žalil. V eni drugi temi.
uff ste jo že popljuvali siroto..pa glih vkorakala je skozi vrata..a kavico in piškotek ji pa nebi vidva Sadni in Matič ponudila? ejh sta gostitelja za poscat no..))) No,draga moja tudi sama sem v tvojih letih,ti kar samozavestno napadi brez pardona! :))
Sadni dejta no en mečken popustit (matkovič) razveselta me dans pa bo:)))
ti kar čimprej zavzemi neko stališče v debatah samski – vezani in te bomo takoj spljuvali. Potem boš pa že naša.[/quote]
Hehe, a potem se samo o tem pogovarjate? O prednostih samskega ali vezanega življenja. In po pljuvanju drug čez drugega?[/quote]
jaz se skoraj nič več ne pogovarjam. samo še pljuvam 😉
za mene je stalni pisec vsak ki se pod istim vzdevkom pojavlja v temah vsaj 1x na mesec vsaj 3 mesece zapored….
torej za mene padeš v tvojo razlago 100% tudi ti 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.