Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Vroče, vroče :)

Vroče, vroče :)

Tale, ki je ravnokar prišel k meni ni nevaren :))) pa še mudi se mu zeloooo :)[/quote]
To to so ti moderni monterji..Samo kasirali bi. 🙂

Tale, ki je ravnokar prišel k meni ni nevaren :))) pa še mudi se mu zeloooo :)[/quote]

A pol mene povabiš, da skup prečekirava, če deluje pravilno ….. he he he[/quote]

Kaj čem zdaj s teboj, če že imam monterja, ki bo na koncu tudi vse prečekiral, če v redu deluje. 🙂

Škoda, da se nisi prej javil, bi se zmenla, seveda če ne bi bil predrag in če bi lahko tako hitro prišel kot je moj, ker zdaj ste ful zasedeni, ko je huda vročina …. baje .:))

Tale, ki je ravnokar prišel k meni ni nevaren :))) pa še mudi se mu zeloooo :)[/quote]
To to so ti moderni monterji..Samo kasirali bi. :)[/quote]

Ta mo je še iz stare šole :))))))))))))

A pol mene povabiš, da skup prečekirava, če deluje pravilno ….. he he he[/quote]

Kaj čem zdaj s teboj, če že imam monterja, ki bo na koncu tudi vse prečekiral, če v redu deluje. 🙂

Škoda, da se nisi prej javil, bi se zmenla, seveda če ne bi bil predrag in če bi lahko tako hitro prišel kot je moj, ker zdaj ste ful zasedeni, ko je huda vročina …. baje .:))[/quote]

Ja se zna zavlečt kaka montaža. Še posebej pri kaki smski, ki si vzame čas tud za monterja….. he he he. Včasih se pol montira do naslednjega jutra……

Vse sorte je s temi monterji… sploh če ne obvladajo svojega dela 🙂

Ko sem jaz pred dvema letoma kopalnico rihtala se je en od monterjev hotel kar naprej tuširat :))))

Ha ha ha a si mu pomagala se stuširat???? Sigurno je hotu, da bi se skup tuširala.

Ha ha ha a si mu pomagala se stuširat???? Sigurno je hotu, da bi se skup tuširala.[/quote]

Se vidi, da imaš izkušnje z montiranjem :)))

Ha ha ha a si mu pomagala se stuširat???? Sigurno je hotu, da bi se skup tuširala.[/quote]

Se vidi, da imaš izkušnje z montiranjem :)))[/quote]

Zdej klimo maš praktično že montirano. A maš še kaj drugega za zmontirat ???

Se vidi, da imaš izkušnje z montiranjem :)))[/quote]

Zdej klimo maš praktično že montirano. A maš še kaj drugega za zmontirat ???[/quote]

Trenutno ne 🙂

Zdej klimo maš praktično že montirano. A maš še kaj drugega za zmontirat ???[/quote]

Trenutno ne :)[/quote]

No pa sporoči , če bo kaj. Za manjša opravila je lahko tud gratis. Recim o za kavo…..

Velja, te bom držala za besedo …. 🙂

p.s.
Pri meni se velikokrat zgodi, da je treba kaj popravljat, montirat, prestavljat…. 🙂

Ok velja. A klima že laufa.

Ne še… šef pravi, da bo tam okrog 15. ure gotovo 🙂


obleci plašč — pa bo v 15 minutah gotov☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Bogi monter..V tej največji vročini si zmisliš klimo, da zdaj revež švica…:)


obleci plašč — pa bo v 15 minutah gotov☺[/quote]

Ti bi me očitno rad fental.)


@Robi
… monterji so vsega hudega/dobrega navajeni…:))
Sicer pa danes monterja dobit tako na hitro je res sreča…. vsi imajo ful dela, pa še vikend in praznik je pred vrati…. ampak je rekel, naj mi bo, ker sem “fejst punca” :)))


obleci plašč — pa bo v 15 minutah gotov☺[/quote]Ti bi me očitno rad fental.)


@Robi
… monterji so vsega hudega/dobrega navajeni…:))
Sicer pa danes monterja dobit tako na hitro je res sreča…. vsi imajo ful dela, pa še vikend in praznik je pred vrati…. ampak je rekel, naj mi bo, ker sem “fejst punca” :)))[/quote]Šefu si se priliznila, delavček pa gaga…. daj še njemu kak sok postrezi, če vam je lani res vinograd pozebel….. :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ti bi me očitno rad fental.)


@Robi
… monterji so vsega hudega/dobrega navajeni…:))
Sicer pa danes monterja dobit tako na hitro je res sreča…. vsi imajo ful dela, pa še vikend in praznik je pred vrati…. ampak je rekel, naj mi bo, ker sem “fejst punca” :)))[/quote]Šefu si se priliznila, delavček pa gaga…. daj še njemu kak sok postrezi, če vam je lani res vinograd pozebel….. :)))[/quote]
a ni prav, da jo šefe šlata, delavček pa lahko gleda senco njenih oblin ☺
spet bi se en iz vrst mehkužcev rad slinil, kjer mu ni mesto ☻

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ti bi me očitno rad fental.)


@Robi
… monterji so vsega hudega/dobrega navajeni…:))
Sicer pa danes monterja dobit tako na hitro je res sreča…. vsi imajo ful dela, pa še vikend in praznik je pred vrati…. ampak je rekel, naj mi bo, ker sem “fejst punca” :)))[/quote]Šefu si se priliznila, delavček pa gaga…. daj še njemu kak sok postrezi, če vam je lani res vinograd pozebel….. :)))[/quote]

Ta šef je tudi delavček in obratno;) res pa je da gagagagaga….. samo vodo pije..)

Šefu si se priliznila, delavček pa gaga…. daj še njemu kak sok postrezi, če vam je lani res vinograd pozebel….. :)))[/quote]

Ta šef je tudi delavček in obratno;) res pa je da gagagagaga….. samo vodo pije..)[/quote]Saj bi tudi kaj drucga pa če ne dobi…… 😉

Ne sprašuj preveč, raje kar ponudi…. stavim, da bo vzel iz tvojih rok 😉 :)))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Se lahko jaz tudi priporočam za kakšna montersko – servisna dela ? :))


Če ima nameščen Firefox in Adblock, ti lahko pomagam.[/quote]

Firefox imam, za Adblock pa ne vem…. a to pogledam tam v programe? 🙂

Pa povej, zakaj to samo tukaj kaže, na drugih straneh pa ne? A je to namenoma tako naštimano, ali je napaka, ali kaj?[/quote]

Mam ad block že dolgo in mi pobriše vse reklame na monu, ampak tega zavihka pa ne in tudi meni najeda.

jah nič … boste pa babnice še za eno reč “trpele” … saj to najbolje obvladate ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Firefox imam, za Adblock pa ne vem…. a to pogledam tam v programe? 🙂

Pa povej, zakaj to samo tukaj kaže, na drugih straneh pa ne? A je to namenoma tako naštimano, ali je napaka, ali kaj?[/quote]

Mam ad block že dolgo in mi pobriše vse reklame na monu, ampak tega zavihka pa ne in tudi meni najeda.[/quote]

Mogoče pa bi monter 007 znal to zagato rešiti 🙂 Upam, da se javi in to čim prej, če ne bom zopet drugega iskala 🙂


Se lahko jaz tudi priporočam za kakšna montersko – servisna dela ? :))[/quote]

Če si tako prijazen potem te bom takoj ponucala… reši to zagato s tem okenčkom. :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close