Splash › Forum › Starševski čvek › Vprašanje glede laserskega odstranjevanja dlak v Novem mestu Vprašanje glede laserskega odstranjevanja dlak v Novem mestu cekincek123 10.09.2025 ob 17:00 zadnji odgovor 10.09.2025 ob 17:00 Ste bili uspešni? Kako je trenutno s to zadevo? Prijavi Anonimno 1425 22.09.2025 ob 11:14 zadnji odgovor 10.09.2025 ob 17:00 Zdravo. Tudi jaz sem se opekla s tem. Lahko se povežemo za prijavo. LP, Špela Prijavi 1 2 Forum je zaprt za komentiranje.