Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Vprašanje glede laserskega odstranjevanja dlak v Novem mestu

Vprašanje glede laserskega odstranjevanja dlak v Novem mestu

Ste bili uspešni? Kako je trenutno s to zadevo?

Zdravo. Tudi jaz sem se opekla s tem. Lahko se povežemo za prijavo.

LP, Špela

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close